Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2020, 16:36

autor: Froozyy

Nowe tytuły trafią do Xbox Game Pass - m.in. Observation

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, jakie tytuły trafią w najbliższych dniach do subskrybentów usługi Xbox Game Pass. Wśród nowych gier znajdzie się nietypowa produkcja studia No Code - Observation. Równocześnie kilka gier zostanie wycofanych z oferty, m.in. Metro Exodus.

Nowe tytuły trafią do Xbox Game Pass - m.in. Observation - ilustracja #1
Observation dostępne będzie od jutra w usłudze Xbox Game Pass.

Microsoft poinformował o nowych produkcjach, które trafią w ręce użytkowników usługi Xbox Game Pass. Od dzisiaj na konsolach dostępna jest przygodówka, w której gracz jako paryski taksówkarz pomaga policji w śledztwie – Night Call. Natomiast od jutra będziemy mogli dodatkowo premierowo zagrać (także na pecetach) w Observation – nietypową produkcję, w której wcielimy się w sztuczną inteligencję zajmującą się obsługą stacji kosmicznej - a także w roguelike’a Streets of Rogue oraz hybrydę platformówki z metroidvanią The Messenger (oba ostatnie tytuły dostępne będą tylko na konsolach).

Przypomijmy, że w tym miesiącu posiadacze abonamentu Xbox Game Pass zyskali dostęp do kilku niezłych produkcji. Na listę tytułów trafił takie gry jak No Man’s Sky, BattleTech oraz Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Dowiedzieliśmy się również, w które gry nie zagramy od lipca.

30 czerwca z oferty Xbox Game Pass znikną następujące gry:

 1. Battlefleet Gothic: Armada
 2. Die for Valhalla!
 3. Life is Strange 2
 4. Metal Slug X
 5. Metro Exodus
 6. Neon Chrome
 7. Shadow Tactics: Blades of the Shogun
 8. SteamWorld Dig 2
 9. The Flame in the Flood

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 18,99 zł (PC) lub 40 zł (konsole), otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc (tutaj). Do abonentów Game Passa w dniu premiery trafiają także wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343 Industries.

 1. Analiza usługi Xbox Game Pass
 2. Oficjalna strona usługi Xbox Game Pass