Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2020, 09:29

autor: DS

No Man's Sky trafi w czerwcu do Xbox Game Pass

Kolejną grą, która zasili ofertę usługi Xbox Game Pass, będzie No Man's Sky - flagowa produkcja brytyjskiego studia Hello Games. Będzie ona dostępna od czerwca dla posiadaczy abonamentu.

W czerwcu do usługi Xbox Game Pass dołączy No Man's Sky, o czym poinformował Sean Murray, szef studia Hello Games, za pośrednictwem oficjalnej oficjalnej strony Xbox. Gra dostępna będzie dla posiadaczy abonamentu, a zagrać w nią będzie można zarówno na Xbox One, jak i na PC.

No Mans Sky trafi w czerwcu do Xbox Game Pass - ilustracja #1
Od czerwca subskrybenci Xbox Game Pass bedą mogli cieszyć się No Man’s Sky.

No Man's Sky to sandboksowa gra akcji, oparta na eksploracji kosmosu z proceduralnie generowanym światem, dającym graczowi nieskończoną ilość możliwości. Twórcy od premiery w 2016 roku nieustannie rozwijają swój tytuł i zapowiadają kolejne duże aktualizacje; miesiąc temu wydali patch, który wprowadził do gry mechy.

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 18,99 zł (PC) lub 40 zł (konsole), otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc (tutaj). Do abonentów Game Passa w dniu premiery trafiają także wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343Industries.