Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2020, 17:52

autor: Aquma

No Man’s Sky – aktualizacja wprowadzi wielkie mechy

[Aktualizacja] Wygląda na to, że kosmiczny sandbox No Man’s Sky doczeka się kolejnej dużej aktualizacji. Będzie ona nosiła tytuł Exo Mech i wprowadzi do gry wielkie pancerze wspomagane. Nowość nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale w wyniku przecieku w sieci pojawił się jej pierwszy trailer.

AKTUALIZACJA: patch został oficjalnie potwierdzony i jest już dostępny do pobrania. Tutaj znajdziecie dokładne informacje na jego temat.

No Man’s Sky – aktualizacja wprowadzi wielkie mechy - ilustracja #1
W No Man’s Sky pojawią się mechy?

Wszystko wskazuje na to, że No Man’s Sky – kosmiczny sandbox od studia Hello Games – otrzyma aktualizację Exo Mech, wprowadzającą do gry tytułowe mechy, czyli wielkie pancerze wspomagane. Patch nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale informacje o nim zostały przypadkowo zdradzone przez kanał marki Xbox na platformie YouTube, na którym pojawił się trailer. Materiał został szybko usunięty, ale przysłowiowe mleko się rozlało i zwiastun pojawił się w różnych zakątkach Internetu (w tym poniżej).

Przemierzaj i eksploruj planety bezpieczne od ekstremalnych warunków klimatycznych w swoim własnym mechu, dzięki naszej najnowszej darmowej aktualizacji No Man's Sky – czytamy w opisie filmu.

  1. No Man’s Sky – strona oficjalna
  2. No Man’s Sky – poradnik
  3. No Man’s Sky po 2 latach – recenzja aktualizacji NEXT
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
No Man's Sky

No Man's Sky