Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2021, 15:31

autor: Ness

Cyberpunk 2077 - hotfix 1.11 naprawia znany błąd

Hotfix 1.11 naprawia błąd, który był spowodowany przez poprzednią łatkę. Poprawka jest już dostępna na PC, konsolach i Google Stadii.

Patch 1.1 do Cyberpunka 2077 miał naprawić wiele rzeczy, tymczasem rzeczywistość okazała się inna i łatka tylko przysporzyła deweloperom z CD Projekt RED dodatkowych problemów. Trzy dni temu studio poinformowało, że w najbliższym czasie pojawi się hotfix, który naprawi najbardziej palące problemy wywołane przez ostatni patch. Obietnica została częściowo dotrzymana, ponieważ aktualizacja oznaczona jako 1.11 eliminuje dwa popularne błędy.

Pierwszy z nich dotyczy zadania Stary znajomy. Jeżeli gracz załadował stan gry na etapie rozmowy z Takemurą, to nie usłyszał od rozmówcy ani jednego słowa. Ponadto interakcje z innymi postaciami były zablokowane i nie można było tego rozwiązać zwykłym przeładowaniem zapisu. Dzisiejszy hotfix usuwa ten błąd. Drugą kwestią jest mechanika losowania przedmiotów. Patch 1.1 spowodował, iż stała się ona problematyczna, więc tymczasowo przywrócono ją do poprzedniego kształtu. Jednak twórcy wciąż pracują nad błędem, w wyniku którego można było wylosować mocniejsze przedmioty po uprzednim zapisaniu i wczytaniu gry na nowo. Poprawka jest już dostępna do pobrania na PC, konsolach PlayStation i Xbox oraz Google Stadii.