Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2021, 09:34

autor: Aquma

Dyson Sphere Program hitem Steam. Cyberpunk 2077 wciąż w top 5

W minionym tygodniu najlepiej sprzedającym się produktem na Steamie była strategia ekonomiczna Dyson Sphere Program. Dobrze radzi sobie również Cyberpunk 2077, który wciąż znajduje się w pierwszej piątce.

Firma Valve Software zaprezentowała zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się produktów na Steamie (via Blue’s News). Na liście dominuje tym razem Dyson Sphere Program – strategia ekonomiczna od zespołu Youthcat Studio, w której zajmujemy się budowaniem i rozwojem intergalaktycznej fabryki czerpiącej energię z gwiazd.

Na drugim miejscu ulokowało się Tale of Immortal / Ghost Valley (Tale of Immortal to angielski tytuł używany na karcie gry, zaś Ghost Valley to bezpośrednie tłumaczenie oryginalnego tytułu z jęz. chińskiego). Produkcja wyprzedziła zestaw do wirtualnej rzeczywistości Valve Index VR Kit, przeżywający drugą młodość survival Rust oraz hit CD Projekt RED, czyli Cyberpunka 2077.

W drugiej piątce wart odnotowania jest sukces urokliwego, dwuwymiarowego roguelike’a Skul: The Hero Slayer, któremu udało się ulokować na dziesiątej pozycji. W top 10 mamy też kilka znanych i lubianych tytułów, takich jak Ori and the Will of the Wisps, Red Dead Redemption 2, Phasmophobia czy Counter-Strike: Global Offensive.

Steam – top 10 minionego tygodnia

#

Produkt:

1.

Dyson Sphere Program

2.

Tale of Immortal / Ghost Valley

3.

Valve Index VR Kit

4.

Rust

5.

Cyberpunk 2077

6.

Ori and the Will of the Wisps

7.

Red Dead Redemption 2

8.

Phasmophobia

9.

Counter-Strike: Global Offensive – Operation Broken Fang

10.

Skul: The Hero Slayer

  1. Steam – strona oficjalna