Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2010, 14:39

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Coraz więcej pozycji w dziale Darmowych Gier

Zapraszamy wszystkich graczy do działu Darmowe Gry, w którym prezentowane są bezpłatne, internetowe produkcje, dostępne z poziomu najzwyklejszej przeglądarki. Nasza baza liczy już ich ponad 8000, oferując najróżniejsze pozycje z gatunku strzelanek, przygodówek, gier logicznych, czy strategicznych. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich graczy do działu Darmowe Gry, w którym prezentowane są bezpłatne, internetowe produkcje, dostępne z poziomu najzwyklejszej przeglądarki. Nasza baza liczy już ich ponad 8000, oferując najróżniejsze pozycje z gatunku strzelanek, przygodówek, gier logicznych, czy strategicznych. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Darmowe Gry to jednak nie tylko odnośniki do najlepszych mini-gierek, ale także fachowe opisy poszczególnych produkcji, krótkie, aczkolwiek treściwe instrukcje oraz szereg innych przydatnych informacji. Każda bowiem gra jest wcześniej przez nas testowana i poddawana ocenie pod kątem grywalności (system gwiazdek), wymagań językowych lub dostępności dla najmłodszych. Wyszukanie odpowiednich tytułów ułatwia podział na kategorie i typy.

Coraz więcej pozycji w dziale Darmowych Gier - ilustracja #1
Plastyczny świat w Swordless Ninja przyciąga wzrok.

Najpopularniejszą zakładką oczywiście pozostaje ta poświecona pozycjom zręcznościowym. Znajdziecie tu najrozmaitsze gry sprawdzające poziom Waszego refleksu, w tym interesujące platformówki pokroju Dale and Peakot lub Swordless Ninja. Wielbicieli ambitniejszych produkcji powinien z kolei usatysfakcjonować niedawno dodany do serwisu Dragon Boy, ładny wizualnie i rozbudowany reprezentant gatunku hack'n'slash. Oprócz tego warto też poskakać sobie w prostym Jump'It bądź też wejść w skórę Scoob’ego Doo i przeżyć niesamowitą przygodę w nawiedzonym zamku.

Z bogatego wachlarzu strzelanek sprawdzić w działaniu proponujemy SAS: Zombie Assault 2, w którym to rozprawiamy się z hordami nacierających nieumarłych oraz np. The Professionals 4 - grę godną prawdziwych snajperów. W dziale tym nie mogło rzecz jasna zabraknąć też pełnoprawnych FPS-ów, jak chociażby dopracowanego graficznie Alien Hive albo przywołującego najlepsze wspomnienia Quake Reloaded. Pośród innych gier tego typu Wy, gracze, doceniliście natomiast Flying Steel, klasyczną strzelankę, której akcję oglądamy z perspektywy lotu ptaka.

Coraz więcej pozycji w dziale Darmowych Gier - ilustracja #2
W Totem Destroyer obowiązują bezwzględne prawa fizyki.

W mających jak zawsze wzięcie grach logicznych dobrymi notami cechuje się za to Totem Destroyer, ciekawa produkcja polegająca na umiejętnym usuwaniu bloczków w trosce o stojącą na szczycie figurkę. Ta gra naprawdę potrafi wciągnąć. Poza tym warto jeszcze zarekomendować niezwykle innowacyjny Closure oraz pozycję pt. Moonlights, której inspiracją bez wątpienia był hitowy World of Goo.

Tymczasem na entuzjastów wirtualnych wyścigów czeka wierny tradycji rajdów WRC oraz zaawansowany graficznie Championship Rally. Nie mniej przyjemne chwile można również spędzić w The StakeOut, ewentualnie w bolidzie Formuły 1, tocząc pełną ekscytacji rywalizację na trójwymiarowym torze. Wprawdzie igrzyska w Vancouver już za nami, ale jeśli nie macie dość sportów zimowych, to sięgnijcie po Winter Games. Tytuł zyskał już przychylność innych graczy, podobnie jak w przypadku przenoszącej nas na korty tenisowe gry Stick Tennis. W wolnej chwili zawsze można też od nowa napisać historię piłkarskich Mistrzostw Europy 2008. Wystarczy tylko uruchomić The Champions 2.

Coraz więcej pozycji w dziale Darmowych Gier - ilustracja #3
Meat Mansion to gra zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach.

Inne skarby w naszym serwisie to bez wątpienia survival horror pt. Meat Mansion (dla fanów cyklu Residet Evil rzecz obowiązkowa), bijatyka Dad 'n Me, symulator życia Daily Life, ranking najpopularniejszych pasjansów, czy też dwunastoodcinkowa animacja Ninjai: The Little Ninja. Ostatnie aktualizacje poszerzyły ponadto asortyment działu erotycznego, dostępnego tylko dla zadeklarowanych, pełnoletnich graczy. Nowe tytuły już tam na Was czekają.

Wszystkie wyszczególnione gry to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Po więcej odsyłamy na strony Darmowych Gier, które od internetowych produkcji dosłownie pękają w szwach. Cały czas oczywiście dodajemy nowe, więc aby nie przegapić żadnych perełek, zachęcamy do regularnych odwiedzin.