Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2020, 14:00

autor: Aquma

Cheaterzy w CoD: Warzone robią się coraz bardziej bezczelni

Streamer o ksywie festation korzystał z cheatów, transmitując rozgrywkę na żywo na Twitchu. Po bezlitosnej krytyce ze strony internautów jego konto zostało zawieszone.

W SKRÓCIE:

  1. streamer festation używał cheatów w czasie transmisji na żywo na Twitchu;
  2. oszust został ostro skrytykowany przez oglądających;
  3. festation uciekł do CoD: Black Ops 4, chwaląc się sukcesami w starszej odsłonie CoD i wyzywając krytykujących go widzów na pojedynki;
  4. konto festation na Twitchu zostało zawieszone.

Nie jest tajemnicą, że darmowa odsłona serii Call of DutyCoD: Warzone – ma potężne problemy z cheaterami. Twórcy próbują walczyć z tym problemem stosując różne metody, ale wygląda na to, że nie jest to wojna, którą wygrywają. Oszuści stają się coraz bardziej bezczelni, czego przykładem jest historia streamera o ksywie „festation”, który postanowił skorzystać z hacków w czasie transmisji na żywo na Twitchu (via Dexerto).

Co ciekawe, pomimo „wspomagaczy” (hacki pozwalają mu m.in. widzieć, gdzie na mapie znajdują się wrogowie i sprzęt, a także dostrzegać przeciwników przez ściany) cheater nie radzi sobie najlepiej i w niektórych momentach wyraźnie dostaje przysłowiowe „baty” od rywali. Jak widać, oszukiwanie nie zawsze wystarcza, by załatać braki w umiejętnościach.

Ludzie oglądający stream szybko wytknęli internaucie niewłaściwe zachowanie, zarówno na czacie, jak i za pośrednictwem Twittera. Niektórzy poszli nawet dalej i podjęli próbę przyciągnięcia większej uwagi do tej sprawy, pytając o nią znanego streamera TimTheTatmana.

festation zareagował na krytykę chwaląc się sukcesami w… Call of Duty: Black Ops IIII. Następnie uciekł do tamtej gry, przy okazji wyzywając osoby zwracające mu uwagę na pojedynki. Niedługo później jego kanał na Twitchu został zawieszony za używanie hacków, co można uznać za szczęśliwe zakończenie tej historii.

  1. Takie czasy, że zabawa w wojnę pozwoliła mi zachować przyjaciół
  2. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  3. Call of Duty: Warzone – poradnik
  4. Call of Duty: Warzone – strona oficjalna