Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2020, 13:12

Call of Duty: Warzone na PC wreszcie zajmie mniej miejsca

Po wielu miesiącach oczekiwania dzisiaj pojawi się aktualizacja Call of Duty: Warzone, która pozwoli na usunięcie niepotrzebnych trybów gry. Dzięki temu znacząco zmniejszy się potrzebne miejsce na dysku twardym.

W SKRÓCIE:
  1. Call of Duty: Warzone na PC zajmuje ponad 250 GB miejsca na dysku.
  2. Po instalacji aktualizacji 1.28 pecetowi gracze będą mogli odinstalować niepotrzebne elementy gry.

Call of Duty: Warzone na PC wreszcie będzie zajmować mniej miejsca na dysku. Wraz z udostępnieniem dzisiejszej aktualizacji otrzymamy możliwość częściowego odinstalowania wybranych komponentów gry.

Po tym jak internet zaczęły obiegać informacje, że rozrośnięte na PC przez kolejne aktualizacje Call of Duty: Warzone przestało się mieścić na dyskach graczy, Infinity Ward prawdopodobnie zaczęło odczuwać większą presję, by dostarczyć zapowiadaną miesiące temu funkcję. Po instalacji łatki 1.28 pecetowi gracze będą mogli wybrać, który element gry odinstalować (kampanię singlową, multiplayer czy Warzone), by zaoszczędzić miejsce na dysku.

Mając na uwadze, że w dniu premiery Call of Duty: Warzone na PC potrzebowało 175 GB wolnego miejsca, a po ostatniej aktualizacji spuchło do 250 GB, nie powinno dziwić, że zespół odpowiedzialny za wspieranie gry musiał coś z tym zrobić. Szkoda, że tak późno.

  1. Oficjalna strona cyklu Call of Duty
  2. Call of Duty Warzone - poradnik do gry