Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2009, 08:40

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Championship Manager 10 w preorderze za grosze

Eidos robi wszystko, by przyciągnąć graczy do najnowszej edycji piłkarskiego menadżera – Championship Manager 10. Do dnia premiery za grę będziecie mogli zapłacić tyle, ile chcecie.

Eidos robi wszystko, by przyciągnąć graczy do najnowszej edycji piłkarskiego menadżera – Championship Manager 10. Do dnia premiery za grę będziecie mogli zapłacić tyle, ile chcecie.

Championship Manager 10 w preorderze za grosze - ilustracja #1

Promocja zatytułowana „Pay what you want” rozpoczęła się dziś i potrwa do północy 10 września, czyli zakończy się dzień przed oficjalną premierą tytułu. W tym czasie każdy zainteresowany najnowszą wersją Championship Managera będzie mógł złożyć zamówienie na ten tytuł w oficjalnym sklepie internetowym. Promocja polega na tym, że za grę zapłacimy dokładnie tyle ile chcemy, sami ustalając jej cenę. Znaczy to mniej więcej tyle, że w pre-orderze Championship Managera 10 będzie można nabyć za grosze.

Promocja ma w zasadzie jedno ograniczenie. Do ustalonej przez nas ceny będziemy musieli doliczyć 2,5 euro opłaty manipulacyjnej, która ma pokryć koszty transferu plików instalacyjnych gry na nasz dysk. Champ Manager zostanie bowiem dostarczony do nas drogą elektroniczną tuż po północy 10 września, kiedy zakończy się akcja promocyjna. Później grę będzie można już nabyć w pudełkowej wersji w tym samym sklepie internetowym oraz w klasycznych formach dystrybucji gier.

Obecna promocja jest już drugą atrakcją zaserwowaną graczom przez Eidos w ostatnich dniach. Razem z wydaniem dema, firma ogłosiła konkurs w którym nagrodą są bilety na cztery dowolnie wybrane spotkania ligowe w Europie w nadchodzącym sezonie. Widać, że firmie zależy na przyciągnięciu uwagi do najnowszego produktu i robi wszystko, by choć trochę odbudować zaufanie fanów. Jednak nawet rozdanie gry za darmo nie sprawi, że gracze zaczną się nią pasjonować, jeśli Championship Manager 10 powieli błędy znane z poprzednich wersji opracowywanych przez BGS.