Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2010, 10:37

autor: Jiker

Breach również na PC

Studio Atomic Games sprecyzowało liczbę platform, na których zostanie wydana sieciowa gra akcji Breach, którą przybliżyliśmy Wam w ostatni piątek. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że możliwość przetestowania systemu zaawansowanej destrukcji otoczenia otrzymają również użytkownicy pecetów.

Studio Atomic Games sprecyzowało liczbę platform, na których zostanie wydana sieciowa gra akcji Breach, przybliżona Wam w ostatni piątek. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że możliwość przetestowania systemu zaawansowanej destrukcji otoczenia opracowanego przez autorów Six Days in Fallujah otrzymają również użytkownicy pecetów.

Breach również na PC - ilustracja #1

Przedstawiciele producenta ujawnili, że Breach na PC zadebiutuje w ofertach serwisów dystrybucji cyfrowej sześć tygodni po premierze edycji na Xboksa 360 (Xbox Live Arcade). Przypominamy, że konsolowa wersja trafi do sprzedaży latem i będzie kosztować 15 dolarów.

Breach to sieciowa strzelanina TPP, w ramach której twórcy oddadzą do dyspozycji graczy cztery mapy oraz taką samą liczbę trybów rozgrywki. Jednym z największych atutów gry będzie wspomniany już system zaawansowanej destrukcji otoczenia. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.