Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Breach (2011) (PC)

Breach (2011)

Strzelanka pierwszoosobowa z rozbudowanym trybem multiplayer. W grze dochodzi do starcia frakcji militarnych, które walczą o pieniądze oraz władzę.

Akcji | TPP | współczesne konflikty

Okładka Breach (2011) (PC)

data premiery gry:

26sty2011

X360 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Breach to strzelanina TPP (z widoku trzeciej osoby), przeznaczona do rozgrywki w sieciowym trybie wieloosobowym. Produkcja została opracowana przez studio Atomic Games, znane z wyprodukowania kontrowersyjnej gry Six Days in Fallujah. Breach zostało udostępnione w ramach serwisu Xbox Live Arcade.

Jednym z największych atutów gry, obok dynamicznej akcji, jest system zaawansowanej destrukcji otoczenia. Według zapewnień twórców dopuszcza on nie tylko możliwość wybicia jednej z cegieł tworzących mur, aranżując sobie w ten sposób świetną pozycję snajperską, ale także takie akcje, jak wysadzenie ściany lub zrównanie z ziemią całego budynku. Jednakże nie wszystkie elementy map ulegają zniszczeniu – niektóre budowle o znaczeniu strategicznym jedynie naruszymy. W Breach zawarto także rozbudowany, dostosowujący się do zmian w otoczeniu system osłon.

W grze można znaleźć standardowy już podział na klasy. Wśród dostępnych opcji uwzględniono: Riflemana, Gunnera, Snipera, Support oraz Recon (ostatnią odblokowuje się po opanowaniu czterech pierwszych). Poszczególne klasy różnią się między sobą przede wszystkim pod kątem wyposażenia. W miarę odnoszenia kolejnych zwycięstw będziemy zdobywać punkty doświadczenia, które wydamy m.in. na modyfikację 23 rodzajów broni, a także różnego rodzaju gadżety. Wśród tych ostatnich można wymienić m.in. Bionic Ear, lokalizujące przeciwników na podstawie wydawanych przez nich dźwięków.

W momencie debiutu w ramach Breach zawarte zostały cztery mapy (w tym nocna wersja jednej z trzech podstawowych). Zaprojektowane lokacje będzie można przetestować w czterech trybach rozgrywki: klasycznym Team Deathmatch, Infiltration (opanowywanie kluczowych miejsc na mapie), Operations (poszukiwanie ukrytych kanistrów), a także Convoy (jeden z zespołów osłania ciężarówkę, natomiast drugi stara się wysadzić ja w powietrze).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 134 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,2 / 10 na podstawie 44 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Breach (2011)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Breach (2011)

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 1.88 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB RAM (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 1.6 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Strzelanina Breach dostępna do ściągnięcia
Strzelanina Breach dostępna do ściągnięcia

wiadomość27 stycznia 2011

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, wczoraj miała miejsce premiera sieciowej strzelaniny Breach, z której ukończeniem twórcy ze studia Atomic Games mieli swego czasu pewne problemy. Po przesunięciu premiery o kilka miesięcy możemy wreszcie sprawdzić, na ile wszystkie obietnice dewelopera znajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Breach w złocie, premiera w tym miesiącu
Breach w złocie, premiera w tym miesiącu

wiadomość15 stycznia 2011

Studio Atomic Games mające pewne problemy z ukończeniem na czas sieciowej strzelaniny Breach, najwyraźniej uporało się z wszelkimi przeciwnościami. W tej chwili nic już nie powinno zagrozić premierze nowego dzieła autorów kontrowersyjnego Six Days in Fallujah.

Twórcy kontrowersyjnego Six Days In Fallujah opóźniają swoją kolejną grę
Twórcy kontrowersyjnego Six Days In Fallujah opóźniają swoją kolejną grę

wiadomość17 lipca 2010

Studio Atomic Games przesunęło datę wydania swojej nowej strzelaniny sieciowej Breach. Według pierwotnych planów miała ona ukazać się latem, ale to się już nie uda i ostatecznie stanie się ona dostępna dopiero w przyszłym roku.

Breach również na PC
Breach również na PC

wiadomość28 marca 2010

Studio Atomic Games sprecyzowało liczbę platform, na których zostanie wydana sieciowa gra akcji Breach, którą przybliżyliśmy Wam w ostatni piątek. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że możliwość przetestowania systemu zaawansowanej destrukcji otoczenia otrzymają również użytkownicy pecetów.

Pierwsze szczegóły o Breach - nowej grze twórców Six Days in Fallujah
Pierwsze szczegóły o Breach - nowej grze twórców Six Days in Fallujah

wiadomość26 marca 2010

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat gry Breach – nowej produkcji studia Atomic Games, twórców wzbudzającej kontrowersje pozycji o tytule Six Days in Fallujah, która ciągle czeka na wydanie. Ujawniono je w trakcie bostońskiej imprezy PAX East.

X360
PC