Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2020, 11:15

autor: Aquma

Bloodborne zmierza na PC? Tak sugeruje plotka

Na forum ResetEra pojawiła się plotka, która sugeruje, że Bloodborne – przebojowa gra RPG akcji, która obecnie jest dostępna wyłącznie na PS4 – może trafić także na PC. Informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, a ich źródło budzi wątpliwości.

Bloodborne zmierza na PC? Tak sugeruje plotka - ilustracja #1
W Bloodborne obecnie można zagrać wyłącznie na PS4.

W SKRÓCIE:

  1. plotka pochodząca z forum ResetEra sugeruje, że Bloodborne może ukazać się na PC;
  2. źródło informacji nie jest znane, a doniesienia wydają się mało prawdopodobne.

W zamkniętej grupie na forum ResetEra (via RespawnFirst) pojawił się przeciek sugerujący, że Bloodborne – gra RPG akcji od studia FromSoftware, która obecnie jest dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4 – może otrzymać pecetową konwersję. Według źródła tych wieści na oficjalną zapowiedź możemy jeszcze trochę poczekać. Co ciekawe, tajemniczy insider twierdzi, że nie jest to jedyna gra Sony, która trafi na blaszaki.

Bloodborne jest obecnie w trakcie przenoszenia na PC. Chciałem Wam to przekazać, chłopaki, wiedząc, że uwielbiacie grać na PC. Ogłoszenie tego może potrwać od 10 miesięcy do roku, ale inne gry Sony na PC mogą zostać zapowiedziane najpierw, a później to! Jeśli myślałeś, że Horizon był jedynym (tytułem - przyp. red.), który wyjdzie na PC, to przygotuj się na szok – czytamy.

Redaktorzy nie podają źródła przecieku, dlatego też podchodźcie do tych doniesień z bardzo dużą dozą ostrożności. Szczególnie, że… zachęca do tego sam leaker.

Nie traktujcie tego jako stuprocentowego potwierdzenia, czekajcie na oficjalne wiadomości! I oczywiście, traktujcie każdy przeciek ostrożnie. (…)

Moje źródła są związane z branżą gier komputerowych oraz z najbardziej aktywnym na świecie forum gier komputerowych, jakim jest Era. Ufam im w pełni i znam ich osobiście od kilku lat.

PS: Jeśli znacie jakichś ludzi z obcych krajów lub z Ery, nie dzielcie się tym z nimi. To jest tylko i wyłącznie dla was, chłopaki, ponieważ to prywatna grupa.

Sprawa jest szyta bardzo grubymi nićmi i – prawdę mówiąc – doniesienia nie wydają się zbyt wiarygodne. Niemniej, podobnie wyglądały w przeszłości wieści dotyczące pecetowego portu Death Stranding czy Horizon Zero Dawn, które ostatecznie się potwierdziły. Sony zaczęło wydawać swoje tytuły na PC, a Bloodborne bez wątpienia byłby świetnym kandydatem – gry FromSoftware mają oddaną grupę fanów także pośród posiadaczy tej platformy.

  1. Bloodborne – strona oficjalna
  2. Bloodborne – poradnik
  3. Recenzja gry Bloodborne - From Software dobre gry ma we krwi