Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 sierpnia 2016, 10:52

Bitwy mechów PvP i widoki z kokpitów – najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Fantasy War Tactics, Rush Rally 2, Star Traders 4X Empires, Vainglory czy Warhammer 40,000: Freeblade.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Fantasy War Tactics

Zaczynamy od turowego RPG-a Fantasy War Tactics. Gra dostała patcha wprowadzającego do trybu defensywnego nową misję, w której musimy bronić położonej wysoko w chmurach biblioteki przed falami wrogów. Ponadto dodano jedną nową postać i rozszerzono listę ekwipunku.

Fantasy War Tactics w App Store

Fantasy War Tactics w Google Play

Rush Rally 2

Rush Rally 2 okazało się zaskakująco dobrą produkcją i obecnie to zdecydowanie jedna z najlepszych mobilnych samochodówek. W zeszłym tygodniu otrzymała ona małą, ale bardzo ważną łatkę, która dodała do wszystkich wozów widok z kokpitu, z widocznym lusterkiem wstecznym. Jako, że produkcja stawia na realizm, to ta opcja jest czymś, czego Rush Rally 2 bardzo potrzebowało.

Rush Rally 2 w App Store

Rush Rally 2 w Google Play

Star Traders 4X Empires

Cały czas rozwija się także kosmiczna strategia Star Traders 4X Empires. Wypuszczona kilka dni temu aktualizacja dodała nową technologię i typ ulepszeń oraz przede wszystkim wprowadziła do rozgrywki dodatkową mapę z 90 światami.

Star Traders 4X Empires Elite w App Store

Star Traders 4X Empires Elite w Google Play

Vainglory

Tempo rozwoju najlepszego mobilnego MOBA ostatnio mocno zwolniło, ale w zeszłym tygodniu wreszcie doczekaliśmy się premiery dużego patcha do Vainglory. Wprowadził on do gry nowego bohatera w postaci maga imieniem Samuel, który włada dwiema różdżkami.

Vainglory w App Store

Vainglory w Google Play

Warhammer 40,000: Freeblade

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć jest ta, którą otrzymała strzelanka Warhammer 40,000: Freeblade. Patch dodał tryb multiplayer PvP pozwalający na rywalizowanie z innymi graczami. Z tej okazji rozszerzono również listę dostępnego sprzętu i ulepszeń technologicznych.

Warhammer 40,000: Freeblade w App Store

Warhammer 40,000: Freeblade w Google Play