Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 27 lutego 2017, 20:20

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Mini Metro i Rush Rally 2)

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Drift Girls, Mini Metro, Rush Rally 2, Sunday Lawn czy World of Tanks Blitz.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Drift Girls,
 2. Mini Metro,
 3. Rush Rally 2,
 4. Sunday Lawn,
 5. World of Tanks Blitz.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na patchach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Drift Girls

Sporą aktualizację dostała gra wyścigowa Drift Girls. Rozszerza ona kampanię o nowy, osiemnasty epizod, z unikalnymi misjami i nagrodami. Ponadto obsada powiększyła się o dziewczynę imieniem Nanoko.

 1. Drift Girls w App Store
 2. Drift Girls w Google Play

Mini Metro

Z kolei wyśmienita gra logiczna Mini Metro otrzymała długo wyczekiwany tryb endless, który pozwala rozwijać sieć połączeń bez narzuconego z góry punktu końcowego, aż do momentu, gdy poniesiemy porażkę. Patch rozszerzył też listę utworów o spory zestaw nowych kawałków, które skomponował Mateo Lugo, czyli autor muzyki do Reigns.

 1. Mini Metro w App Store
 2. Mini Metro w Google Play

Rush Rally 2

Bardzo ładnie rozwija się również Rush Rally 2, czyli najlepsza mobilna gra wyścigowa ubiegłego roku. Jest to o tyle imponujące, że projekt jest owocem prac pojedynczego dewelopera. Udostępniony w ubiegłym tygodniu patch dodał ręczne skrzynie biegów, analogowe sterowanie kierownicą, widoczne uszkodzenia na karoseriach oraz ulepszenia kodu sieciowego

 1. Rush Rally 2 w App Store
 2. Rush Rally 2 w Google Play

Sunday Lawn

Natomiast autorzy Sunday Lawn dodali wreszcie kompatybilność z 64-bitowymi urządzeniami, a do tego dorzucili dwadzieścia nowych poziomów. Produkcja ukazała się w 2009 roku, więc miło, że deweloperzy wciąż o niej pamiętają.

 1. Sunday Lawn w App Store
 2. Sunday Lawn w Google Play

World of Tanks Blitz

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymało World of Tanks Blitz. Dzięki niej do gry dołączyły wreszcie długo wyczekiwane czołgi francuskie. Nowych maszyn jest w sumie dziesięć i prezentują różny stopnień zaawansowania technologicznego oraz siły ognia. Ponadto uruchomiono event Zagubiona dywizja, w ramach którego gracze muszą wykonywać specjalne misje i przeprowadzać zwiady, a za sukcesy otrzymują skrzynie z nagrodami.

 1. World of Tanks Blitz App Store
 2. World of Tanks Blitz w Google Play
 3. World of Tanks Blitz w Windows Store