Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 lutego 2018, 16:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Vainglory - mobilna MOBA wreszcie z trybem 5 vs. 5 (aktualizacja 3.0)

Studio Super Evil Megacorp udostępniło wyczekiwaną aktualizację 3.0 gry Vainglory. Wprowadzono w niej tryb 5 vs. 5, nową mapę oraz kilka innych atrakcji.

Nowa mapa jest jedną z dwóch głównych atrakcji aktualizacji 3.0. - Vainglory - mobilna MOBA wreszcie z trybem 5 vs. 5 (aktualizacja 3.0) - wiadomość - 2018-02-15
Nowa mapa jest jedną z dwóch głównych atrakcji aktualizacji 3.0.
Vainglory w skrócie:
  • MOBA na urządzenia mobilne;
  • doczekała się aktualizacji 3.0;
  • wprowadzono w niej tryb 5 vs. 5, nową mapę, dodatkowe utwory, następne przedmioty i zmiany w balansie postaci.

Vainglory, popularna mobilna MOBA od studia Super Evil Megacorp, doczekała się premiery trybu 5 na 5. Pierwotnie produkcja oferowała jedynie potyczki dla dwóch ekip składających się z trzech członków każda. Po przeszło dwóch latach rozwoju możemy wreszcie uczestniczyć w bardziej rozbudowanych starciach.

To jednak nie jedyna atrakcja, jaka pojawiła się wraz z aktualizacją 3.0. Drugą ważną nowiną jest mapa Sovereign’s Rise z trzema ścieżkami i dwoma smokami (Blackclaw oraz Ghostwing). Jeżeli chcecie się zapoznać z lokacją przed rozpoczęciem zabawy, to możecie to zrobić w tym miejscu.

Deweloperzy udostępnili również kilka nowych przedmiotów, w tym Teleport Boots, umożliwiające teleportację do dowolnego miejsca znajdującego się w naszej kontroli. Ponadto z potworów w dżungli wypadają kule mocy, a bohaterowie doczekali się zmian przystosowujących ich do większej mapy. Np. niektórzy poruszają się szybciej, a innym zwiększono zasięg broni. Podobnie ma się sprawa z twierdzą, która atakuje teraz pięcioma wilkami podczas Attack of the Pack.

Patch 3.0 to także uaktualnienie technologii napędzającej Vainglory. Deweloperzy mówią o najpłynniejszej rozgrywce w historii produkcji. W przypadku niektórych urządzeń gra powinna wyciągać aż 120 klatek na sekundę. Warto także wspomnieć o dodatkowych utworach towarzyszących zmaganiom trybie 5 vs. 5. Odpowiada za nie kompozytor Joris de Man, który pracował wcześniej chociażby przy serii Killzone oraz Horizon Zero Dawn.

Jak widać, twórcy gry zatroszczyli się o sporo ciekawych nowości. Jeżeli więc lubicie gry pokroju League of Legends, to teraz jest dobry moment, by sprawdzić prawdopodobnie najlepszą produkcję tego typu dostępną na urządzeniach przenośnych.