Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 lutego 2018, 16:31

autor: Góral

Vainglory - mobilna MOBA wreszcie z trybem 5 vs. 5 (aktualizacja 3.0)

Studio Super Evil Megacorp udostępniło wyczekiwaną aktualizację 3.0 gry Vainglory. Wprowadzono w niej tryb 5 vs. 5, nową mapę oraz kilka innych atrakcji.

Nowa mapa jest jedną z dwóch głównych atrakcji aktualizacji 3.0. - Vainglory - mobilna MOBA wreszcie z trybem 5 vs. 5 (aktualizacja 3.0) - wiadomość - 2018-02-15
Nowa mapa jest jedną z dwóch głównych atrakcji aktualizacji 3.0.
Vainglory w skrócie:
  • MOBA na urządzenia mobilne;
  • doczekała się aktualizacji 3.0;
  • wprowadzono w niej tryb 5 vs. 5, nową mapę, dodatkowe utwory, następne przedmioty i zmiany w balansie postaci.

Vainglory, popularna mobilna MOBA od studia Super Evil Megacorp, doczekała się premiery trybu 5 na 5. Pierwotnie produkcja oferowała jedynie potyczki dla dwóch ekip składających się z trzech członków każda. Po przeszło dwóch latach rozwoju możemy wreszcie uczestniczyć w bardziej rozbudowanych starciach.

To jednak nie jedyna atrakcja, jaka pojawiła się wraz z aktualizacją 3.0. Drugą ważną nowiną jest mapa Sovereign’s Rise z trzema ścieżkami i dwoma smokami (Blackclaw oraz Ghostwing). Jeżeli chcecie się zapoznać z lokacją przed rozpoczęciem zabawy, to możecie to zrobić w tym miejscu.

Deweloperzy udostępnili również kilka nowych przedmiotów, w tym Teleport Boots, umożliwiające teleportację do dowolnego miejsca znajdującego się w naszej kontroli. Ponadto z potworów w dżungli wypadają kule mocy, a bohaterowie doczekali się zmian przystosowujących ich do większej mapy. Np. niektórzy poruszają się szybciej, a innym zwiększono zasięg broni. Podobnie ma się sprawa z twierdzą, która atakuje teraz pięcioma wilkami podczas Attack of the Pack.

Patch 3.0 to także uaktualnienie technologii napędzającej Vainglory. Deweloperzy mówią o najpłynniejszej rozgrywce w historii produkcji. W przypadku niektórych urządzeń gra powinna wyciągać aż 120 klatek na sekundę. Warto także wspomnieć o dodatkowych utworach towarzyszących zmaganiom trybie 5 vs. 5. Odpowiada za nie kompozytor Joris de Man, który pracował wcześniej chociażby przy serii Killzone oraz Horizon Zero Dawn.

Jak widać, twórcy gry zatroszczyli się o sporo ciekawych nowości. Jeżeli więc lubicie gry pokroju League of Legends, to teraz jest dobry moment, by sprawdzić prawdopodobnie najlepszą produkcję tego typu dostępną na urządzeniach przenośnych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Vainglory

Vainglory