Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 lipca 2016, 13:07

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Clash Royale, Rush Rally 2 i Tiny Tower)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Able Black,Clash Royale, Rush Rally 2, Thumb Drift oraz Tiny Tower.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Able Black

Zaczynamy od wyśmienitej przygodówki Able Black. Gra otrzymała aktualizację, która dodaje tryb treningowy; jego ukończenie odblokowuje strzelankową minigierkę. Do kampanii wprowadzono także osiem sekretów, z których część odpowiada na istotne fabularnie pytania. Ponadto zaimplementowano system podpowiedzi. Na razie patch dostępny jest tylko na iOS-ie, ale lada dzień powinna ukazać się wersja na Androida.

Able Black w App Store

Able Black w Google Play

Clash Royale

Potężną aktualizację dostała przebojowa strategia Clash Royale. Dodała ona opcję tworzenia własnych lokalnych turniejów z nagrodami. Ponadto patch wprowadził cztery nowe karty oraz dodatkową arenę. Poprawiono również zbalansowanie jednostek w oparciu o sugestie graczy oraz dane uzyskane z rozgrywek.

Clash Royale w App Store

Clash Royale w Google Play

Rush Rally 2

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację Rush Rally 2, czyli chyba najlepszej mobilnej gry rajdowej. Patch dodał dwa nowe darmowe samochody oraz przywrócił znaną z pierwszej części kamerę ukazującą akcję z lotu ptaka. Poprawiono także błędy i balans oraz pozwolono na ściganie się z duchami wszystkich naszych wcześniejszych przejazdów, a nie tylko z zapisem ostatniego z nich.

Rush Rally 2 w App Store

Rush Rally 2 w Google Play

Thumb Drift

Ciekawą łatkę dostała też inna samochodówka, czyli Thumb Drift. Dodała ona dwie nowe trasy – jedną na pustyni, a drugą osadzoną w mieście ze stylem wizualnym wzorowanym na starych produkcjach automatowych. Ponadto lista aut uległa rozszerzeniu o dziewięć modeli. Rozbudowano także opcje modyfikowania wzorów lakieru.

Thumb Drift w App Store

Thumb Drift w Google Play

Tiny Tower

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała strategia ekonomiczna Tiny Tower. Wprowadziła ona nowe typy pięter do wybudowania, w tym restaurację z krewetkami, kancelarię prawną oraz teatr muzyczny. Pojawiło się także sporo dodatkowych kostiumów. Ponadto poprawiono sporo błędów i zaimplementowano opcję oglądania dawnych budynków naszych przyjaciół.

Tiny Tower w App Store

Tiny Tower w Google Play