Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2014, 13:20

autor: Meehow

Beta Pillars of Eternity będzie dostępna również po polsku

Jak wynika z wypowiedzi producenta Pillars of Eternity, wersja beta gry będzie dostępna we wszystkich jej docelowych językach, w tym polskim.

Pillars of Eternity - Beta Pillars of Eternity będzie dostępna również po polsku - wiadomość - 2014-08-11
Pillars of Eternity

Jak wynika z wypowiedzi Brandona Adlera (producenta Pillars of Eternity) na oficjalnym forum dyskusyjnym firmy Obsidian Entertainment, wersja beta Pillars of Eternity dla darczyńców będzie dostępna we wszystkich jej docelowych językach, w tym polskim. Adler ostrzegł jednak, że na tym etapie produkcji lokalizacje nie są jeszcze całkowicie kompletne. Aby mieć możliwość wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach, należało (i wciąż można to zrobić) wesprzeć projekt kwotą co najmniej 110 dolarów. Wczoraj w Serwisie Informacyjnym podaliśmy bardziej szczegółowe informacje na temat tzw. Backer Beta, gdzie odsyłamy po dodatkowe konkrety dotyczące przedpremierowego testowania gry. Beta-testy Pillars of Eternity rozpoczną się 18 sierpnia na platformie Steam.

Pillars of Eternity planowo ukazać się ma zimą bieżącego roku na komputerach osobistych z systemami Windows, Linux i Mac OS. Zachęcamy do zapoznania się z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi, a także do śledzenia stale aktualizowanego kompendium wiedzy o grze.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.