Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2014, 13:04

autor: Góral

Batman: Arkham Origins - pierwsze 30 minut z dodatku Cold, Cold Heart

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące pierwsze 30 minut rozgrywki z Cold, Cold Heart - rozszerzenia fabularnego do gry Batman: Arkham Origins. Historia ukazana w produkcji rozegra się po wydarzeniach znanych z „podstawki”, w sylwestrową noc w czasie gali Humanitarian of the Year. Dodatek ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych 22 kwietnia.

22 kwietnia na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych ukaże się rozszerzenie Cold, Cold Heart do gry akcji Batman: Arkham Origins. Już dziś jednak możemy obejrzeć pierwsze 30 minut dodatku, co oczywiście odradzamy osobom lękającym się spoilerów. W ramach przypomnienia – nowa kampania rozegra się po wydarzeniach znanych z „podstawki”, w sylwestrową noc w czasie gali Humanitarian of the Year, a głównym przeciwnikiem Batmana będzie Mr. Freeze. Nie ujawniono jeszcze ceny rozszerzenia, ale pewnym są dwie rzeczy – wejdzie ono w skład przepustki sezonowej, a twórcy ze studia WB Games Montreal nie przewidują wersji na konsolę Wii U (firma Nintendo zwróci wszystkie koszty osobom, które skusiły się na zakup Season Passa).

Cold, Cold Heart w skrócie:
  • Rozszerzenie fabularne do gry Batman: Arkham Origins
  • Opowie wydarzenia mające miejsce po historii ukazanej w „podstawce”
  • Premiera na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC odbędzie się 22 kwietnia

Oprócz nowej opowieści, Cold, Cold Heart wprowadzi do zabawy także niecodzienny kombinezon dla Batmana, który pomoże mu przetrwać w niebezpiecznych warunkach (niska temperatura). Pozostałe elementy pozostaną nienaruszone, więc fani ostatnich przygód Człowieka Nietoperza, powinni być usatysfakcjonowani.

Przy okazji przypominam, że w produkcji znajduje się już kolejna część serii Arkham - Batman: Arkham Knight. Gra została zapowiedziana na początku marca i ma być ostatnią odsłoną cyklu. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC jeszcze w tym roku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Batman: Arkham Origins - pierwsze 30 minut z dodatku Cold, Cold Heart - ilustracja #2Serię Batman: Arkham zapoczątkowano w 2009 roku grą Batman: Arkham Asylum. Tytuł został doskonale przyjęty przez rynek, dzięki czemu w 2011 roku otrzymaliśmy część drugą - Batman: Arkham City. Marka na dobre zadomowiła się w świadomości graczy, więc w 2013 roku wydano Batman: Arkham Origins. Produkcja powstała jednak w studiu WB Games Montreal, a nie w RockSteady Studios i okazała się być po prostu nieco gorszą pozycją.