Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2014, 12:04

autor: Góral

Ostatni dzień Wiosnobrania - wcześniejsze promocje powracają do oferty

W ostatnim, szóstym dniu Wiosnobrania w sklepie Muve Digital możecie nabyć ponad 300 gier w znacznie obniżonych cenach, gdyż do oferty powróciły promocje z wcześniejszych dni. Akcja zakończy się jutro o godzinie 12:00.

Nadszedł szósty, ostatni dzień Wiosnobrania w sklepie Muve Digital. Do jutra, do godziny 12:00, w promocji znajdują się produkcje przecenione w poprzednich dniach. Jeżeli więc kogoś ominęła jedna z wcześniejszych okazji, to dziś ma ostatnią szansę na nadrobienie zaległości. Tegoroczna wiosenna akcja muve.pl rozpoczęła się 8 kwietnia i objęła ponad 350 tytułów przecenionych nawet o 83%. Więcej informacji i statystyk obiecano udostępnić w najbliższym czasie.

Ostatni dzień promocji w sklepie Muve Digital. - Ostatni dzień Wiosnobrania - wcześniejsze promocje powracają do oferty - wiadomość - 2014-04-13
Ostatni dzień promocji w sklepie Muve Digital.

Wybrane oferty szóstego dnia Wiosnobrania:

Pamiętajcie jednak, że powyższe tytuły to tylko niewielka część wszystkich przecenionych gier, które znajdziecie pod niniejszym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.