Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2014, 10:06

autor: Góral

Titanfall: Expedition pierwszym dodatkiem DLC do popularnej strzelanki

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment ujawnili pierwszy dodatek DLC do gry FPS Titanfall - Expedition. Rozszerzenie będzie po prostu zwykłym zestawem trzech map (Swampland, Runoff oraz War Games), które ukaże się w przyszłym miesiącu w cenie 9,99 dolarów (około 30 zł). Jednocześnie twórcy zapowiedzieli nadchodzącą, darmową zawartość, w tym tryb Last Titan Standing przeznaczony dla zmagań czterech graczy (2 vs. 2).

Studio Respawn Entertainment zapowiedziało pierwszy dodatek DLC do strzelanki FPP Titanfall. Expedition to po prostu zestaw trzech nowych map – Swampland, Runoff oraz War Games. Pierwsza z lokacji zaoferuje zmagania na zalesionym terenie, a drzewa posłużą za „ściany” do biegania. Druga miejscówka jest luźno połączona z wcześniejszą, a znajdziemy na niej wiele rur i wodę. Natomiast ostatnia z wymienionych to teren szkolenia pilotów Tytanów. Zestaw zadebiutuje w maju na konsolach Xbox 360, Xbox One i komputerach PC, w cenie 9,99 dolarów (około 30 zł). Naturalnie paczka wejdzie w skład Season Passa, który zapewnia dostęp do wszystkich trzech planowanych rozszerzeń i można go nabyć za około 80 zł. To jednak nie koniec atrakcji szykowanych dla fanów Titanfalla.

W Titanfall: Expedition powalczymy na zalesionym terenie. - Titanfall: Expedition pierwszym dodatkiem DLC do popularnej strzelanki - wiadomość - 2014-04-13
W Titanfall: Expedition powalczymy na zalesionym terenie.

Podczas wystąpienia na imprezie PAX East studio Respawn Entertainment potwierdziło również wcześniejsze doniesienia, mówiące o darmowych nowych trybach. Pierwszym z nich będzie zmodyfikowana wersja Last Titan Standing przeznaczona dla zmagań 2 vs. 2. Oprócz tego, trwają prace nad aktualizacjami wprowadzającymi kolejne karty (m.in. z ulepszeniami Tytanów), system filtorwania prywatnych meczy przy pomocy hasztagów oraz możliwości ozdabiania swoich Tytanów.

Krótko pisząc, płatna przepustaka sezonowa zagwarantuje tylko nowe mapy, a pozostale elementy będą dostępne za darmo dla wsztkich graczy.

Titanfall zadebiutował na konsoli Xbox One i komputerach PC 13 marca. Kilka dni temu na poslki rynek trafiła także wersja przeznaczona dla Xboksa 360. Tytuł okazał się być bardzo ciekawą propozycją dla miłośników sieciowych zmagań, o czym przekonacie się czytając naszą recenzję. Jeżeli jeszcze nie kupiliście swojego egzemplarza, ale nosicie się z takim zamiarem, to warto zerknąć na najlepsze oferty rodzimych sprzedawców.