Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2016, 18:20

autor: Draug

Batman: A Telltale Games Series na pierwszych screenach

Studio Telltale Games zaprezentowało pierwsze screeny z gry Batman: A Telltale Games Series. Poznaliśmy też obsadę aktorską (w tytułowej roli wystąpi Troy Baker). Większej ilości materiałów z tej przygodówki możemy spodziewać się na startujących niebawem targach E3.

Batman: A Telltale Games ma być pierwszą grą, w której zobaczymy długo oczekiwane innowacje w technologii stosowanej przez studio Telltale Games, więc pewnie niejeden gracz niecierpliwie wypatrywał możliwości zobaczenia tego tytułu w akcji. Wprawdzie na zapis rozgrywki z prawdziwego zdarzenia – albo chociaż gameplay trailer – przyjdzie nam poczekać najpewniej do startujących niebawem targów E3, ale możemy już cieszyć oczy pierwszymi screenami z Batmana (poniżej). Na graficzną rewolucję nie ma co się nastawiać, jednak zdaje się, że jest to przede wszystkim „wina” stosowania efektów, które mają nadać grze komiksowy wygląd (zwłaszcza cel-shadingu). Jednocześnie Telltale Games zdradziło nazwiska aktorów wcielających się w bohaterów początkowych odcinków gry:

  • Troy Baker – Batman / Bruce Wayne
  • Laura Bailey – Catwoman / Selina Kyle
  • Travis Willingham – Harvey Dent
  • Murphy Guyer – James Gordon
  • Enn Reitel – Alfred Pennyworth
  • Erin Yvette – Vicki Vale
  • Richard McGonagle – Carmine Falcone
Batman: A Telltale Games Series na pierwszych screenach - ilustracja #1
Batman: A Telltale Games Series na pierwszych screenach - ilustracja #2
Batman: A Telltale Games Series na pierwszych screenach - ilustracja #3
Batman: A Telltale Games Series na pierwszych screenach - ilustracja #4

Zgodnie z doniesieniami sprzed kilku dni, Batman: A Telltale Games Series wyjdzie latem bieżącego roku na komputery osobiste oraz niesprecyzowane urządzenia mobilne i konsole stacjonarne (użytkownicy tych ostatnich mają otrzymać możliwość nabycia gry nie tylko w edycji cyfrowej, ale też w wydaniu pudełkowym). Tak jak poprzednie przygodówki studia Telltale Games, również ta zostanie wypuszczona w pięciu odcinkach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series