Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2016, 11:50

autor: Adrian Werner

Batman: The Telltale Series - obejrzyj pierwszy gameplay trailer

Ukazał się nowy zwiastun epizodycznej przygodówki Batman: The Telltale Series. Jest to pierwszy materiał zawierający fragmenty rozgrywki.

Kilka dni temu pisaliśmy o ujawnieniu terminu premiery pierwszego odcinka epizodycznej przygodówki Batman: The Telltale Games Series. Produkcja zadebiutuje w przyszłym miesiącu, a oczekiwanie na to może umilić nam pierwszy zwiastun. Jest on znacznie ciekawszym materiałem niż poprzedni, niewiele mówiący teaser i pozwala wreszcie zobaczyć, jak gra będzie prezentowała się w akcji.

BATMAN: THE TELLTALE GAME SERIES W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Telltale Games
  • Gatunek: przygodówka
  • Platformy: PC, PS4, XONE, PS3, X360, iOS, AND
  • Data premiery: 2 sierpień 2016 r.

Przypomnijmy, że Batman: The Telltale Games Series zmierza na pecety, konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3 oraz urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Pierwszy odcinek zadebiutuje 2 sierpnia w dystrybucji cyfrowej, jednocześnie na wszystkie platformy sprzętowe. Natomiast 16 września ukażą się wydania pudełkowe.

Zwiastun potwierdza wcześniejsze obietnice twórców, że fabuła nie skoncentruje się wyłącznie na działaniach Batmana, ale równie dużą rolę odegrają decyzje podejmowane jako Bruce Wayne. Scenariusz położy duży nacisk na wpływ, jaki sekret bohatera ma na jego życie osobiste. Produkcja osadzona będzie na wczesnym etapie kariery Mrocznego Rycerza, w czasach gdy dopiero formowała się jego legenda. Podczas zabawy spotkamy wiele znanych z komiksów postaci, takich jak Harvey Dent, Falcone czy Catwoman

Batman: The Telltale Games Series - obejrzyj pierwszy zwiastun - ilustracja #2

Pod względem mechanizmów rozgrywki Batman: The Telltale Games Series będzie przypominał wcześniejsze gry tego zespołu. Otrzymamy więc przygodówkę, która skoncentruje się przede wszystkim na opowiadaniu ciekawej historii. Zagadek będzie niewiele, a te, które się pojawią, mają być dosyć łatwe. Zabawę urozmaicą okazjonalne proste wyzwania zręcznościowe. Podczas zabawy regularnie będziemy podejmowali trudne decyzje, których skutki odczujemy również w kolejnych odcinkach.

Pierwszy sezon Batman: The Telltale Games Series zaplanowano na pięć epizodów. Tempo wydawania kolejnych odcinków ma być bardzo szybkie - autorzy obiecują, że ostatni ukaże się jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry Batman: A Telltale Games Series
  2. Batman: The Telltale Series - Nietoperz od innej strony (zapowiedź)

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series