Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2016, 19:25

autor: Góral

Batman: The Telltale Games Series - City of Light zadebiutuje za kilka dni

Studio Telltale Games poinformowało, że City of Light, ostatni odcinek przygodówki Batman: The Telltale Games Series, ukaże się 13 grudnia na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3, komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych (Android i iOS).

Pod koniec listopada zadebiutował czwarty odcinek przygodówki Batman: The Telltale Games Series. Natomiast dziś studio Telltale Games poinformowało o dacie premiery piątego, ostatniego epizodu, zatytułowanego City of Light. Zadebiutuje on 13 grudnia na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3, komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych (Android i iOS). Dodatkowo zdradzono, że gracze rozpoczną przygodę w finale w różnych miejscach – wszystko zależy od tego, jakiego wyboru dokonali w trzecim akcie czwartego epizodu. Szczegółów zakończenia sezonu oczywiście nie znamy, ale wyjawiono, że lider Children of Arkham przygotowywać będzie ostatnią fazę swojego planu, mającego zniszczyć Wayne’ów, a najbliższe nam osoby podążać mają ścieżką zemsty.

Batman: The Telltale Games Series - City of Light zadebiutuje za kilka dni - ilustracja #1

By zachęcić kolejne osoby do spróbowania swoich sił w Batman: The Telltale Games Series, deweloperzy postanowili udostępnić użytkownikom Steama pierwszy odcinek serii za darmo. Wystarczy, że udacie się na kartę produkcji i klikniecie na baner znajdujący się pod informacjami o aktualizacjach.

Studio Telltale Games to specjaliści, jeżeli chodzi o proste przygodówki, skupiające się głownie na opowiadaniu historii i dokonywaniu trudnych wyborów. Nie inaczej jest w przypadku gry Batman: The Telltale Games Series, w której rozgrywka sama w sobie schodzi na dalszy plan, a pierwsze skrzypce grają osobiste kłopoty Bruce’a Wayne’a oraz problemy rodzące się przez zakładanie kostiumu i walkę z przestępcami.

Na koniec przypominamy, że obecnie studio Telltale Games pracuje nad kilkoma innymi projektami. Firma ma w planach The Walking Dead: A Telltale Games Series - A New Frontier, Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series oraz Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two. Fani dokonań amerykańskiego dewelopera mogą więc spać spokojnie, bo po Batmanie i tak będą mieli w co grać.