Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 18:05

autor: AlexB

Autorzy trailera VtM Bloodlines 2, Battlefront 2 z wielką aktualizacją i inne wieści

Dziś piszemy o firmie Sony, która wkrótce wycofa możliwość kupowania kodów na cyfrowe wersje gier u zewnętrznych sprzedawców, kolejnej paczce Humble Bundle, nowej aktualizacji do Battlefronta II oraz twórcach trailera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sony nie pozwoli na dalsze sprzedawanie kodów na gry przez zewnętrznych sprzedawców

Choć cyfrowe wersje gier na konsole PlayStation można kupować przede wszystkim za pośrednictwem PlayStation Store, to zdarzało się, że kody na nie były dostępne również u zewnętrznych detalistów. Ten proceder zostanie jednak wkrótce ukrócony. Firma Sony poinformowała w specjalnej notce (widocznej powyżej), że od 1 kwietnia przestanie wysyłać sklepom karty z kluczami do pełnych wersji produkcji na jej platformy. W sprzedaży pozostaną jednak kody na DLC, wirtualną walutę i przepustki sezonowe. Jak tłumaczy przedstawiciel Sony (via Eurogamer), decyzja ta została podjęta w celu dalszego ujednolicania sprzedaży kodów w ujęciu globalnym.

Humble Hot Date Bundle

CLANNAD jest jedną z gier znajdujących się w paczce Humble Hot Date Bundle. - Autorzy trailera VtM Bloodlines 2, Battlefront 2 z wielką aktualizacją i inne wieści - wiadomość - 2019-03-27
CLANNAD jest jedną z gier znajdujących się w paczce Humble Hot Date Bundle.

Serwis Humble Bundle przygotował prawdziwą gratkę dla miłośników gatunku visual novel i produkcji o lekkim zabarwieniu erotycznym – paczkę Humble Hot Date Bundle. Będzie ona dostępna jeszcze przez najbliższe trzynaście dni. Znajduje się w niej dziewięć gier, które zostały podzielone na cztery progi cenowe. Oto one:

Co najmniej 1 dolar (około 4 złote)

 1. Ladykiller in a Bind
 2. Highway Blossoms
 3. Locked content Just Deserts
 4. 10% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji Humble Monthly

Co najmniej 9,56 dolara (około 36 złotych)

 1. gry z progu pierwszego
 2. Ladykiller in a Bind
 3. Purrfect Date - Visual Novel/Dating Simulator
 4. Genital Jousting

Co najmniej 10 dolarów (około 38 złotych)

 1. gry z poprzednich progów
 2. G-senjou no Maou - The Devil on G-String Voiced Edition
 3. Sunrider Collection
 4. 20% zniżki na National Park Girls
 5. 20% zniżki na Heart of the Woods

Co najmniej 15 dolarów (około 57 złotych)

 1. CLANNAD

Jak zwykle, część pieniędzy wydanych na paczkę z grami przygotowaną przez serwis Humble Bundle można przeznaczyć na cele charytatywne. Tym razem wśród wyróżnionych organizacji znalazły się National Coalition Against Censorship oraz Comic Book Legal Defense Fund, które ogólnie rzecz biorąc walczą z różnymi formami cenzury.

Aktualizacja Star Wars: Battlefront II

Kolejna aktualizacja wprowadziła do Star Wars: Battlefront II między innymi nowego droida. - Autorzy trailera VtM Bloodlines 2, Battlefront 2 z wielką aktualizacją i inne wieści - wiadomość - 2019-03-27
Kolejna aktualizacja wprowadziła do Star Wars: Battlefront II między innymi nowego droida.

Studio DICE wypuściło nową aktualizację do Star Wars: Battlefront II. Jej główną atrakcją jest zapowiedziany już jakiś czas temu tryb Supremacji. Jest on przeznaczony dla 40 graczy, których wesprą żołnierze sterowani przez SI. Zabawa dzieli się na dwie fazy – w pierwszej walki toczą się na powierzchni planety, gdzie drużyna atakująca stara się zdobyć rozsiane po całej mapie stanowiska dowodzenia i wezwać transportowiec. Gdy jej się to uda, trafia na okręt flagowy obrońców, który musi wysadzić. Wszystko to w klimatach Wojen klonów, a konkretnie bitwy o Geonosis.

Ponadto nowy patch wprowadził do gry dwie klasy (Żołnierza ARC oraz Droida-komandosa serii BX) oraz nieco zmienił system walki mieczem świetlnym. Modyfikacje dotyczą przede wszystkim kwestii wytrzymałości i tego, w jaki sposób wpływa ona na konfrontacje. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Co istotne, twórcy dość wyraźnie zasugerowali, że to pierwsza z kilku poprawek, których wkrótce doczeka się sposób, w jaki machamy ikoniczną bronią rycerzy Jedi w Star Wars: Battlefront II.

Platige Image odpowiedzialne za zwiastun Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Jedną z najważniejszych wiadomości ubiegłego tygodnia była zapowiedź Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Towarzyszył jej zwiastun, który zapewne wiele osób obejrzało kilkukrotnie. Zastanawialiście się jednak, kto stoi za jego stworzeniem? Jeśli obstawialiście Platige Image, to zgadliście. Polskie studio, znane między innymi z nominowanej do Oscara animacji Katedra, a także trailerów takich hitów, jak God of War, Skull & Bones, For Honor czy Cyberpunk 2077, oficjalnie podpisało się pod zajawką wampirzego RPG-a od studia Hardsuit Labs. Trzeba przyznać, że rodzimej ekipie po raz kolejny udało się poruszyć tłumy.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. DayZ
 2. Radical Rabbit Stew
 3. Iron Man VR
 4. Łowca Demonów 5: Obecność
 5. Yoshi's Crafted World
 6. Blaster Master Zero II
 7. Jupiter & Mars
 8. Trover Saves The Universe
 9. Journey to the Savage Planet
 10. Outward
 11. Observation
 12. Moons of Madness

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Wolfenstein: Youngblood zwiastun fabularny
 2. Where the Bees Make Honey zwiastun na premierę
 3. Streets of Rage 4 zwiastun rozgrywki #1
 4. Photographs zwiastun #1
 5. Outward zwiastun na premierę
 6. Moons of Madness zwiastun #2
 7. MLB: The Show 19 zwiastun #1
 8. Iron Man VR zwiastun #1
 9. Hellpoint PAX East 2019 trailer
 10. Game of Thrones: Winter is Coming zwiastun #1
 11. Farming Simulator 19 Anderson Group DLC
 12. Łowca Demonów 5: Obecność zwiastun #1
 13. Control zwiastun z datą premiery
 14. Borderlands 3 Mask of Mayhem

Ostatnia aktualizacja: 2019-03-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach