Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 17:40

PlayStation Plus na kwiecień: The Surge i Conan Exiles

Sony podało tytuły gier, które w kwietniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania The Surge, inspirowanego serią Dark Souls RPG akcji, a także nastawionego na zabawę wieloosobową Conan Exiles.

Poznaliśmy gry, które w kwietniu subskrybenci PlayStation Plus będą mogli dodać do wirtualnej biblioteki na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest The Surge, które ukazało się w 2017 roku. Produkcja inspirowana jest mocno serią Dark Souls, ale zamiast do klasycznego uniwersum fantasy przenosi nas do futurystycznego świata science-fiction, w którym walczymy z agresywnymi robotami, a także zbieramy mechaniczne komponenty, udoskonalając pomagający nam w starciach ekwipunek. Drugą kwietniową grą jest wydane w ubiegłym roku Conan Exiles. To survivalowa produkcja akcji osadzona w fantastycznej krainie opartej na książkach opowiadających o przygodach Conana Barbarzyńcy. Tytuł skupia się na zabawie wieloosobowej, ale pozwala także na rozgrywkę w pojedynkę. Podczas przygody walczymy z przeciwnikami, korzystając z broni białej, dystansowej oraz przeróżnych zdolności. Zdobywamy również zasoby i stawiamy nowe budynki, składające się na potężne fortece i miasta.

PlayStation Plus na kwiecień: The Surge i Conan Exiles - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Kwietniowa oferta PlayStation Plus:

  1. The Surge (PS4)
  2. Conan Exiles (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 2 kwietnia.

Gry, które w kwietniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)
  2. The Witness (PS4)

The Surge stworzyli deweloperzy pracujący wcześniej nad Lords of the Fallen.

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie produkcje na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.