Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Marvel's Iron Man VR (PS4)

Marvel's Iron Man VR PS4

Opracowana z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej gra akcji, w której wcielamy się w tytułowego bohatera. Filarem rozgrywki w Iron Man VR są widowiskowe pojedynki z przeciwnikami, których eliminujemy, robiąc użytek z futurystycznej zbroi Tony’ego Starka.

Akcji | FPP | komiksy | superbohaterowie | PlayStation Move | Marvel Comics | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Marvel's Iron Man VR (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

3lipca2020

3lipca2020

pudełko PL

3lipca2020

PSN

Iron Man VR to gra akcji przygotowana przez studio Camouflaj. Produkcja powstała z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej.

Fabuła

Iron Man VR przenosi nas do uniwersum wykreowanego przez firmę Marvel. W trakcie zabawy wcielamy się w Tony'ego Starka, który dzięki swojej futurystycznej zbroi może stanąć w jednym szeregu z superbohaterami walczącymi z siłami zła.

Mechanika

Obserwując wydarzenia z oczu bohatera (FPP), w Iron Man VR bierzemy udział w widowiskowych scenach akcji, zajmując się przede wszystkim eliminacją zastępów przeciwników i unikaniem ich ataków. Sporo czasu spędzamy przy tym w powietrzu, a sukces zapewnia umiejętne korzystanie z zamontowanych w rękawicach silników odrzutowych, umożliwiających wykonywanie karkołomnych manewrów. W miarę postępów zwiększamy potencjał bojowy naszej zbroi, odblokowując rozmaite ulepszenia.

Kwestie techniczne

Iron Man VR może się pochwalić trójwymiarową grafiką przyzwoitej jakości. Tytuł wymaga zarówno gogli rzeczywistości wirtualnej, jak i dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 159,90 PLN

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Klasyfikacja PEGI Marvel's Iron Man VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Marvel i Sony zapowiadają grę Iron Man VR na PlayStation 4
Marvel i Sony zapowiadają grę Iron Man VR na PlayStation 4

wiadomość25 marca 2019

Firmy Sony Interactive Entertainment oraz Camouflaj zapowiedziały grę Iron Man VR, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4. Jak sugeruje nazwa, produkcja wykorzysta gogle rzeczywistości wirtualnej, a pozwoli nam wejść w „żelazną skórę” tytułowego bohatera.