Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Marvel's Iron Man VR (PS4)
OkładkaMarvel's Iron Man VR (PS4)

Marvel's Iron Man VR PS4

Opracowana z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej gra akcji, w której wcielamy się w tytułowego bohatera. Filarem rozgrywki w Iron Man VR są widowiskowe pojedynki z przeciwnikami, których eliminujemy, robiąc użytek z futurystycznej zbroi Tony’ego Starka.

Akcji | FPP | komiksy | superbohaterowie | PlayStation Move | Marvel Comics | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Marvel's Iron Man VR Premiera PS4

3lipca2020

pudełko PL

3lipca2020

PSN

3lipca2020

producent: Camouflaj wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Iron Man VR to gra akcji przygotowana przez studio Camouflaj. Produkcja powstała z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej.

Fabuła

Iron Man VR przenosi nas do uniwersum wykreowanego przez firmę Marvel. W trakcie zabawy wcielamy się w Tony'ego Starka, który dzięki swojej futurystycznej zbroi może stanąć w jednym szeregu z superbohaterami walczącymi z siłami zła.

Mechanika

Obserwując wydarzenia z oczu bohatera (FPP), w Iron Man VR bierzemy udział w widowiskowych scenach akcji, zajmując się przede wszystkim eliminacją zastępów przeciwników i unikaniem ich ataków. Sporo czasu spędzamy przy tym w powietrzu, a sukces zapewnia umiejętne korzystanie z zamontowanych w rękawicach silników odrzutowych, umożliwiających wykonywanie karkołomnych manewrów. W miarę postępów zwiększamy potencjał bojowy naszej zbroi, odblokowując rozmaite ulepszenia.

Kwestie techniczne

Iron Man VR może się pochwalić trójwymiarową grafiką przyzwoitej jakości. Tytuł wymaga zarówno gogli rzeczywistości wirtualnej, jak i dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Marvel's Iron Man VR cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Marvel's Iron Man VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.