Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2019, 22:19

autor: Vergil

Marvel i Sony zapowiadają grę Iron Man VR na PlayStation 4

Firmy Sony Interactive Entertainment oraz Camouflaj zapowiedziały grę Iron Man VR, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4. Jak sugeruje nazwa, produkcja wykorzysta gogle rzeczywistości wirtualnej, a pozwoli nam wejść w „żelazną skórę” tytułowego bohatera.

Zgodnie z naszą wcześniejszą wiadomością o 22:00 rozpoczęła się transmisja State of Play, na której Sony zaprezentowało rozmaite ogłoszenia na temat gier zmierzających na PlayStation 4. Jednym z nich była zapowiedź gry Iron Man VR, która jeszcze w tym roku trafi na tę konsolę. Tytuł powstaje z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, a pracuje nad nim ekipa Camouflaj.

Iron Man VR pozwoli nam się wcielić w tytułowego superbohatera. - Marvel i Sony zapowiadają grę Iron Man VR na PlayStation 4 - wiadomość - 2019-03-26
Iron Man VR pozwoli nam się wcielić w tytułowego superbohatera.

W trakcie zabawy akcję będziemy obserwować z oczu protagonisty. Z zaprezentowanego przez deweloperów fragmentu rozgrywki wynika, że Iron Man VR to klasyczny „celowniczek”, a zabawa sprowadzi się przede wszystkim do rozglądania i eliminacji przeciwników; to pierwsze będzie o tyle ważne, że oponenci będą mogli zaatakować na przykład z góry.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Camouflaj