Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2019, 18:50

autor: Entelarmer

Oglądaj z nami konferencję Sony State of Play

Dziś odbędzie się pierwsza transmisja firmy Sony w ramach programu State of Play. W ramach niego zobaczymy kolejne materiały z wyczekiwanych produkcji oraz – mamy nadzieję – zapowiedzi nowych gier.

Za parę godzin rozpocznie się transmisja z prezentacji firmy Sony pod nazwą State of Play. Będzie to pierwszy odcinek nowego programu pokazów spółki, w ramach których będzie ona dostarczała informacji na temat nadchodzących gier na urządzenia z rodziny PlayStation. Transmisja rozpocznie się dziś o godzinie 22:00 i będzie można ją obejrzeć na Twitchu, YouTube, Facebooku oraz Twitterze.

Pierwszy z serii pokazów Sony rozpocznie się wkrótce. - Oglądaj z nami konferencję Sony State of Play - wiadomość - 2019-03-26
Pierwszy z serii pokazów Sony rozpocznie się wkrótce.

O samym wydarzeniu wiemy niewiele ponad to, co zdradziło Sony pod koniec zeszłego tygodnia. State of Play zapewne skorzysta z formuły znanej z pokazów Nintendo Direct. Należy więc spodziewać się nie tylko nowych zwiastunów zapowiedzianych gier, ale także ogłoszeń dotychczas nieujawnionych produkcji. W przypadku dzisiejszej transmisji możemy zgadywać, że doczekamy się pokazów rozgrywki Days Gone, które zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca. Prócz tego gracze najbardziej liczą na nowe materiały z The Last of Us: Part II, Death Stranding, Ghost of Tsuhima i Dreams. Niewykluczone też, że firma ma dla nas w zanadrzu jakąś niespodziankę, która rozbudzi wyobraźnię widzów. Na razie jednak musimy cierpliwie czekać na rozpoczęcie transmisji i mieć nadzieję, że wynagrodzi nam ona nieobecność Sony na E3.

Druga część The Last of Us to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ekskluzywnych dla konsol Sony. - Oglądaj z nami konferencję Sony State of Play - wiadomość - 2019-03-26
Druga część The Last of Us to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ekskluzywnych dla konsol Sony.