Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4XONESwitch
Okładka Radical Rabbit Stew (PC)

Radical Rabbit Stew

Radical Rabbit Stew łączy elementy gry zręcznościowej i logicznej. Wcielamy się w kucharza, którego zadaniem jest uratowanie przyjaciół przed złowrogą władczynią królików.

Zręcznościowe | elementy logiczne | 2D | humorystyczne | top-down | indie

Okładka Radical Rabbit Stew (PC)

producent: Pugstorm

wydawca: Sold Out

Strona oficjalna

data premiery gry:

16lip2020

PC PS4 XONE Switch

Radical Rabbit Stew jest produkcją z pogranicza gier akcji i logicznych, za której opracowaniem stoi niezależne studio Pugstorm. Wydaniem tego tytułu zajęła się natomiast firma Sold Out.

Fabuła

Główny bohater gry Radical Rabbit Stew to jeden z kucharzy, których popisowym dziełem jest wspaniała zupa. Talentu do gotowania zazdrości im królowa królików, co w końcu popycha ją do zorganizowania polowania na pracowników kosmicznej restauracji. Z najazdu cało uszedł jedynie nasz podopieczny, a od tej pory jego zadaniem jest uratowanie pojmanych przyjaciół, nim będzie na to zbyt późno.

Mechanika

W grze Radical Rabbit Stew akcję ukazano z lotu ptaka. Na uzbrojonego w łyżkę bohatera czeka szereg poziomów przypominających rozbudowane łamigłówki. Na każdym z nich roi się od wygłodniałych królików, których należy się pozbyć, by przejść dalej. Chcąc tego dokonać, musimy umiejętnie wykorzystywać elementy otoczenia (jak sprężyny, od których gryzonie odbijają się z zawrotną szybkością) oraz przynęty (na przykład w postaci smakowitej marchewki). W ten sposób kierujemy zwierzęta do garnków, które niczym rakiety zabierają je w przestworza, wprost do ich królowej. Protagonista powinien przy tym mieć się na baczności, gdyż on sam może paść ofiarą żarłocznych adwersarzy.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualna gry Radical Rabbit Stew została utrzymana w oldskulowej stylistyce rodem z epoki szesnastu bitów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 57,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Radical Rabbit Stew

Wymagania wiekowe Radical Rabbit Stew

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Radical Rabbit Stew

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5 2.27 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 330M lub lepsza, 250 MB HDD, Windows 7

PC
PS4
XONE
Switch