Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 14:21

autor: Góral

Armored Warfare - gameplay z czołgów od Obsidian Entertainment

Studio Obsidian Entertainment zaprezentowało rozgrywkę z gry MMO Armored Warfare. Czołgi uznanego studia specjalizującego się w grach RPG prezentują się bardzo ciekawie i kto wie, czy nie uda im się powalczyć z World of Tanks i War Thunder.

Podczas targów PAX Prime twórcy gry MMO Armored Warfare zaprezentowali rozgrywkę z zapowiedzianej w marcu produkcji. Fani World of Tanks i War Thunder mogą więc w końcu obejrzeć jak prezentuje się konkurencyjny tytuł od studia Obsidian Entertainment. Na powyższym nagraniu ukazano walkę o dwa cele. Na początku gracze starali się zniszczyć kilka składów amunicji, by później stoczyć bój o rafinerię. W pierwszym przypadku zabawa rozgrywała się na bardziej otwartej mapie, a w drugim opierała się na lawirowaniu pomiędzy licznymi zabudowaniami. Zgodnie z wcześniej ujawnionymi informacjami, deweloperzy stawiają na duże mapy, bowiem w kolejnych „czołgach” będziemy walczyć w lokacjach o wymiarach przynajmniej 1 km x 1 km.

Widać, że studio Obsidian Entertainment ma pomysł na swój projekt, który wydaje się być mieszanką konkurencyjnych tytułów, osadzoną w czasach współczesnych. Jeżeli zainteresowaliście się tym, co właśnie zobaczyliście, to odsyłam Was na oficjalną stronę Armored Warfare, na której zapiszecie się do beta testów produkcji.

Armored Warfare ukaże się na komputerach PC. - Armored Warfare - obejrzyj rozgrywkę z czołgów Obsidian Entertainment - wiadomość - 2014-09-01
Armored Warfare ukaże się na komputerach PC.

Armored Warfare - obejrzyj rozgrywkę z czołgów Obsidian Entertainment - ilustracja #2Armored Warfare to gra MMO free-to-play tworzona przez zespół Obsidian Entertainment, znany z takich produkcji jak Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas czy też South Park: Kijek Prawdy. Projekt pozwoli pokierować nowoczesnymi czołgami oraz pojazdami opancerzonymi. Tytuł powstaje w oparciu o technologię CryEngine i ukaże się na komputerach PC najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Ostatnia aktualizacja: 2014-09-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.