Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2021, 19:06

Aliens: Fireteam Elite od dziś w Game Passie; Mortal Kombat 11 i Firewatch pojutrze

Poznaliśmy listę gier, które trafią do Game Passa w drugiej połowie grudnia. Będą wśród nich m.in. Mortal Kombat 11 i Firewatch. Od dziś natomiast w ramach usługi Microsoftu można zagrać w Aliens: Fireteam Elite.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass, PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w drugiej połowie grudnia. Tym razem oferta Microsoftu wydaje się wyjątkowo zróżnicowana – w ramach subskrypcji zagramy bowiem w takie tytuły jak sieciowe Among Us, bijatyka Mortal Kombat 11, przygodówki Firewatch i Lake czy platformówka Ben 10: Wyprawa po moc!. Co więcej, oferta Game Passa zostanie dziś wzbogacona o kooperacyjną strzelankę Aliens: Fireteam Elite (produkcja powinna zostać odblokowana około godziny 19:00). Będzie więc w czym wybierać. Pełną listę tytułów, które trafią do usług „zielonych”, a także tych, które je opuszczą (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

  1. Abonament Game Pass kupisz tutaj

Nowości w Game Passie:

Game Pass wkrótce opuszczą:

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w drugiej połowie grudnia. Znikną m.in. trzy odsłony serii Yakuza i ostatnia płatna (ostatnia dobra?) „kopanka” od Konami, czyli eFootball PES 2021. Nie ma jednak co załamywać rąk, bo Microsoft ogłosił również listę gier, które trafią do jego abonamentu w dniu premiery – przeczytacie o nich tutaj. Warto dodać, że to nie wszystkie znane produkcje, jakie zaliczą debiut w usłudze „zielonych”; podobny los spotka zapowiedziane niedawno Sniper Elite 5 i trzy inne tytuły (a konkretnie Pigeon Simulator, Trek to Yomi oraz nieogłoszoną jeszcze grę studia Hugecalf). Natomiast kolejne pozycje, które będą dostępne w Game Passie, zostaną ujawnione na początku stycznia.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.