Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 12:20

Cztery kolejne gry trafią do Xbox Game Pass w dniu premiery

Okazuje się, że w trakcie nadchodzącego The Game Awards na graczy czekają niespodzianki dotyczące Xbox Game Passa. W dniu premiery w serwisie pojawią się kolejne cztery gry.

W SKRÓCIE:
  • Microsoft pochwalił się listą tytułów, jakie trafią do usługi Xbox Game Pass w dniu premiery.
  • Cztery kolejne tego typu produkcje nadal czekają na swoją zapowiedź.
  • Do ich ujawnienia dojdzie w trakcie nadchodzącego The Game Awards.

Xbox Game Pass przyzwyczaił nas już do regularnych premier nowych gier. W ostatnim czasie w usłudze w dniu debiutu pojawiły się między innymi Age of Empires 4 czy Football Manager 2022. Jest to bardzo korzystne dla subskrybentów, więc nic dziwnego, że Microsoft lubi regularnie chwalić się listą tytułów, które pojawią się w takim trybie w Game Passie w przyszłości.

Cztery kolejne gry trafią do Xbox Game Pass w dniu premiery - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Abonament Xbox Game Pass kupisz tutaj

Na twitterowym profilu Xbox Game Pass for PC pojawił się post, w którym zamieszczono zrzut ekranu z mailem od rzekomej pracownicy Microsoftu o brzmiącym interesująco nazwisku McGamepass. Możemy w nim zobaczyć szereg produkcji, które dołączą do biblioteki usługi w dniu swojej premiery. W jedną z nich, czyli Space Warlord Organ Trading Simulator, zagramy zresztą jeszcze dziś.

O wiele ciekawsze informacje znalazły się jednak na końcu maila. Okazuje się bowiem, że w trakcie nadchodzącego The Game Awards zapowiedziane zostaną kolejne cztery gry, które w dniu debiutu pojawią się w Xbox Game Pass. Wygląda na to, że Microsoft szykuje dla graczy niespodziankę, która może być kolejną zachętą do obejrzenia nadchodzącej gali. Ciekawi Was, co zostało ukryte pod wielkim czerwonym napisem „redacted”?

The Game Award odbędzie się w nocy z czwartku na piątek, a dokładnie o godzinie 1:00 czasu polskiego. W jury TGA 2021 znajduje się redakcja serwisu GRYOnline.pl. Głosować możecie natomiast na tej stronie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.