Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2021, 10:28

autor: hexx0

Geoff Keighley zaprasza na The Game Awards 2021 własnoręcznie zmontowanym „hype trailerem”

Geoff Keighley, popularny prezenter growy, który będzie gospodarzem czwartkowej gali The Game Awards 2021, opublikował w sieci własnoręcznie zmontowany zwiastun tego wydarzenia. Czy szykują się jakieś niespodzianki?

W nocy z czwartku na piątek, a dokładnie o 1:00 czasu polskiego, odbędzie się The Game Awards 2021, czyli swego rodzaju gala rozdania growych Oscarów, która powstała z inicjatywy znanego dziennikarza oraz prezentera Geoffa Keighleya. Dziesiątki tytułów i tylko trzydzieści kategorii? Które produkcje wygrają? Jakich niespodzianek możemy się spodziewać? Fragmentarycznych odpowiedzi na te pytania dostarcza poniższy zwiastun owego wydarzenia –zmontowany własnoręcznie przez prowadzącego „hype trailer”.

W jury The Game Awards 2021 znajduje się redakcja serwisu GRYOnline.pl. Głosować możecie natomiast na tej stronie.

Gospodarzem TGA tradycyjnie będzie Geoff Keighley, lecz nie pojawi się na scenie sam. Wraz z nim ceremonię wręczenia nagród poprowadzą aktorzy, tacy jak Ashley Johnson (m.in. Ellie w cyklu The Last of Us), Laura Bailey (Abby z TLoU2) i Simu Liu (m.in. Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni). Prezenterzy przeprowadzą widzów przez kategorie pokroju „gry roku”, „innowacji w dostępności”, „najlepszej narracji”, „najlepszego zespołu e-sportowego” czy „najbardziej oczekiwanej gry”. Pełną listę kategorii wraz z nominacjami znajdziecie tutaj.

Na powyższym zwiastunie przewijają się głównie produkcje, które znajdziecie w podlinkowanym spisie. Niemniej w materiale da się także wypatrzyć np. Halo Infinite, które zadebiutuje dopiero w środę, wiec nie mogło ubiegać się o żadną statuetkę. O ile jednak w przypadku produkcji zespołu 343 Industries można mówić o celebrowaniu premiery, o tyle obecność w materiale mającego ukazać się w 2022 roku Suicide Squad: Kill The Justice League w pewnym sensie jest zaskoczeniem. Miejmy nadzieję, że nowa gra studia Rocksteady nie będzie jedyną niespodzianką czwartkowej gali.