Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 12:33

autor: hexx0

SpellForce 3 Reforced dostępne na PC; darmowy patch dodaje nowe funkcje i tryby gry

SpellForce 3 Reforced ukazało się na PC w ramach darmowego patcha. Wprowadza on m.in. nowe tryby gry i zmiany w balansie. Z tej okazji firma THQ Nordic przygotowała świeży trailer.

6 grudnia 2021 roku – niemal równo cztery lata po debiucie oryginału – na PC ukazało się SpellForce III Reforced. Osoby posiadające produkcję studia Grimlore Games mogą pobrać darmowy patch, który wprowadza dodane w edycji Reforced funkcje, tryby gry, ulepszenia, poprawki i zmiany w balansie. Ci, którzy jej nie posiadają, mogą nabyć grę za 42,49 zł na Steamie, GOG-u i w Epic Games Store. 8 marca 2022 roku tytuł trafi także na PS4, PS5, XOne i XSX|S. Nowości (pełną ich listę znajdziecie tutaj) podsumowuje poniższy trailer, zaprezentowany dziś przez wydawcę – firmę THQ Nordic.

Zaczynasz przygodę ze SpellForce III? A może wracasz do gry po długiej przerwie? Sprawdź porady na start w naszym poradniku:

Konsolowe wydanie SpellForce III Reforced będzie dostępne w dwóch wersjach. Za zawierającą dodatki fabularne (Soul Harvest i Fallen God) Complete Edition przyjdzie nam zapłacić 249 zł, a pozbawioną ich Standard Edition nabędziemy w cenie 169 zł. Do momentu premiery posiadacze abonamentu PS Plus mogą zamówić kompletną wersję gry z 20-procentową zniżką.

Wykup abonament PS Plus