Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 grudnia 2021, 13:00

autor: Edyta Jastrzębska

Chris Hemsworth wyjaśnia, czy po Thor: Love and Thunder wcieli się jeszcze w bohatera MCU

Odnosząc się do rewelacji, że Tom Holland zagra w kolejnych trzech filmach o Spider-Manie, Chris Hemsworth wyjaśnia, czy ma w planach wcielić się jeszcze w Thora po tym, jak jego najnowszy film trafi do kin w 2022 roku.

Grany przez Chrisa Hemswortha Thor wraz z bohaterami odgrywanymi przez Roberta Downeya Jr. i Chrisa Evansa byli filarami początków MCU. Dwaj ostatni pożegnali się już z kinowym uniwersum Marvela, podczas gdy australijski aktor pozostaje jego częścią. Hemsworth wcielił się w Thora w siedmiu filmach, z czego trzy są jego solowymi produkcjami, a czwarty trafi do kin w 2022 roku. Co więcej, Thor: Love and Thunder jest swego rodzaju fenomenem, ponieważ jeszcze żaden bohater MCU nie miał czterech solowych filmów. Rekord należy więc do boga piorunów.

Chris Hemsworth połączył się ze studiem australijskiego The Today Show z Pragi, gdzie obecnie kręci Extraction 2. Gospodarz programu podczas rozmowy wspomniał, że Tom Holland wystąpi w jeszcze trzech filmach o Spider-Manie i w odniesieniu do tego zapytał aktora, czy pojawi się w kolejnych filmach o Thorze. Hemsworth odpowiedział w ten sposób:

W ilu Spider-Manach zagrał? Jest trochę za mną. Wydaje mi się, że zagrał w trzech [solowych, a także trzech drużynowych filmach, czyli Holland łącznie wystąpił w sześciu produkcjach MCU – dop. red.], a ja zagrałem Thora w sześciu albo siedmiu [filmach – dop. red.], więc może. Tak długo, jak będą mnie chcieli, będę występować, ale mam wrażenie, że mogą tracić entuzjazm względem moich dalszych występów.

Gospodarze programu szybko okazali swoje poparcie dla kolejnych przygód granego przez Hemswortha bohatera, zaprzeczając temu, że ktokolwiek mógłby stracić nim zainteresowanie. I mogą mieć sporo racji, ponieważ po filmie Thor: Ragnarok, który zredefiniował boga piorunów, wśród fanów MCU wzrosło zainteresowanie dalszymi losami Thora, a zatem być może Thor: Love and Thunder nie będzie ostatnim filmem Marvela, w którym zobaczymy Hemswortha.

Poniżej możecie obejrzeć rozmowę aktora z gospodarzami programu The Today Show:

Przewidywana data premiery Thor: Love and Thunder to 8 lipca 2022 roku.