Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 13:08

The Game Awards 2021 z 4-5 nowościami na miarę Elden Ring

Atmosfera przed The Game Awards 2021 robi się coraz bardziej gorąca. Organizator pochwalił się, że zobaczymy 4-5 materiałów porównywalnych z pierwszym zwiastunem Elden Ring. Najpewniej ujawniona też zostanie gra Sonic Frontiers.

W SKRÓCIE:
  1. na TGA 2021 pojawi się 4-5 nowości o rozmiarach porównywalnych z pierwszym zwiastunem Elden Ring,
  2. na imprezie swoje gry pokażą studia Improbable i Emark,
  3. najpewniej zobaczymy także Sonic Frontiers.

The Game Awards 2021 zapowiada się na jedno z ostatnich dużych wydarzeń tego roku w branży gier. Organizator imprezy Geoff Keighley udzielił ciekawego wywiadu serwisowi USA Today, w którym uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji.

Keighley pochwalił się, że na The Game Awards 2021 zobaczymy 4 bądź 5 materiałów, mogących wywołać tak dużą reakcję jak zwiastun Elden Ring, który pokazano podczas wirtualnej imprezy Summer Game Fest 2021, poprowadzonej przez Keighleya w czerwcu tego roku.

Nie tylko organizator próbuje podkręcić atmosferę przed wydarzeniem. Teasować swoje zapowiedzi zaczęło również wielu deweloperów, których produkcje pojawią się na The Game Awards 2021. Zespół Embark (założony przez byłego szefa Electronic Arts Patricka Söderlunda) wypuścił krótki materiał wideo informujący, że na pokazie pojawi się gra ARC Raiders.

Ponadto Aaryn Flynn, były główny menadżer studia BioWare, zdradził, że na TGA 2021 ujawniony zostanie pierwszy projekt jego nowego studia Improbable. Prawdopodobnie zobaczymy także zapowiedź gry Sonic Frontiers, gdyż firma Sega zarejestrowała nową domenę, a jej profil kuratora Steam dodał do listy produkcji jedną, nieujawnioną jeszcze pozycję.

Przypomnijmy, że The Game Awards 2021 ruszy 10 grudnia o godzinie 1:00 czasu polskiego. Poza zapowiedziami i nowymi materiałami na gali zostaną także przyznane nagrody dla najlepszych gier tego roku. W jury wybierającym te produkcje była redakcja serwisu GRYOnline.pl. Natomiast sami gracze mogą oddawać głosy na oficjalnej stronie imprezy.

  1. Oficjalna strona internetowa gali The Game Awards