Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 10:46

Thunder Tier One - dziś premiera taktycznej strzelanki od weteranów PUBG i serii Arma

Dziś po południu zadebiutuje Thunder Tier One, czyli śliczna taktyczna strzelanka od weteranów PUBG i serii Arma.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O THUNDER TIER ONE:
  1. gra zadebiutuje dzisiaj na Steamie o 17:00,
  2. Thunder Tier One zaoferuje kampanię, rozgrywki PvP oraz tryb co-op,
  3. premiera narzędzi moderskich została lekko opóźniona.

Dzisiaj na rynku zadebiutuje Thunder Tier One, czyli taktyczna strzelanka firmy Krafton. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na PC. Cena wyniesie 71,99 złotych.

Grę zakupicie w serwisie Steam, gdzie zostanie odblokowana o godzinie 17:00 czasu polskiego. Tytuł nie zaoferuje polskiej wersji językowej.

Liczymy na udaną premierę. W ostatnich kilkunastu miesiącach twórcy dwukrotnie organizowali otwarte testy wczesnych wersji gry i za każdym razem spotykały się one z ciepłym przyjęciem.

Thunder Tier One zapowiada się bardzo obiecująco. Gra początkowo była pobocznym projektem pracowników znanego z serii Arma studia Bohemia Interactive. Twórcy musieli jednak wstrzymać produkcję z powodu natłoku prac nad innymi tytułami. Potem w nowej firmie pracowali przez dłuższy czas nad PUBG, ale w 2020 roku wrócili do starego pomysłu i przekonali szefostwo Kraftonu do sfinansowania produkcji.

Gra zaoferuje kampanię fabularną, którą rozegramy samotnie lub w trybie kooperacji. Nie zabraknie także potyczek PvP. Poza tym twórcy zamierzają udostępnić narzędzia moderskie, ale dojdzie do tego później, niż planowano. Początkowo miały one zadebiutować w dniu premiery gry, ale deweloperzy napotkali pewne problemy techniczne. Poślizg nie będzie jednak duży.

  1. Thunder Tier One w serwisie Steam
  2. Oficjalna strona internetowa gry