Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2021, 10:31

PlayStation 5 najpopularniejszym pomysłem na prezent w USA

Badania dotyczące pomysłów prezentowych w USA nie pozostawiają złudzeń. PS5 cieszy się olbrzymią popularnością.

W SKRÓCIE:
  • Badania AT&T wykazały, jakie pomysły prezentowe były najczęściej rozważane przez Amerykanów.
  • Okazuje się, że największą popularnością cieszyło się PS5.
  • Amerykanie często zastanawiali się także nad zakupem Nintendo Switch oraz telewizorów.

Przedświąteczny sezon zakupów prezentowych w USA wystartował już jakiś czas temu. W sieci pojawiły się więc pierwsze analizy tegorocznych trendów konsumenckich. Okazuje się, że w ostatnim czasie najbardziej oczekiwanym prezentem był sprzęt elektroniczny. Niekwestionowanym liderem pośród nich jest zaś PlayStation 5.

PlayStation 5 najpopularniejszym pomysłem na prezent w USA - ilustracja #1
Źródło: AT&T

Aktualne ceny PS5 sprawdzisz tutaj

Najnowsza konsola Sony okazała się najczęściej rozważanym prezentem w piętnastu spośród pięćdziesięciu stanów Ameryki. Co ciekawe, to nie jedyny tego typu sprzęt, który cieszył się popularnością. Trzecie miejsce w rankingu zajęło bowiem Nintendo Switch (siedem stanów). Konsole zostały rozdzielone przez rozmaite telewizory. Ich zakup najczęściej rozważali mieszkańcy dziesięciu stanów. Oprócz tego na liście znalazły się słuchawki AirPods, iPady, Roku Player, Instant Pot i Kindle.

Warto zaznaczyć, że badania serwisu ATTExperts.com nie ujawniają rzeczywistych wyników sprzedaży wymienionego sprzętu. Zostały one oparte na popularności poszczególnych haseł w Google Shopping. Wykazują więc, jakie zakupy były najczęściej rozważane przez Amerykanów. Ostatecznie mogli oni jednak nabyć całkowicie inne produkty. Wyniki badania wyraźnie wskazują za to, że PS5 cieszy się olbrzymią popularnością.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.