Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2019, 14:00

40 minut gameplayu z The Outer Worlds to uczta dla fanów New Vegas

Serwis Game Informer opublikował 40-minutowe nagranie rozgrywki z The Outer Worlds. Tym razem redakcja skupiła się na zweryfikowaniu obietnic twórców co do możliwości uśmiercenia wszystkich bohaterów niezależnych.

Przyszłość w stylu retro poznamy już w przyszłym miesiącu. - 40 minut gameplayu z The Outer Worlds to uczta dla fanów New Vegas - wiadomość - 2019-09-21
Przyszłość w stylu retro poznamy już w przyszłym miesiącu.

W ostatnich miesiącach nie mogliśmy narzekać na brak materiałów z The Outer Worlds. Po niedawnym pokazie z targów Tokyo Game Show 2019 przyszła pora na kolejny gameplay z japońskiej imprezy. Tym razem otrzymaliśmy filmik prezentujący ponad 40 minut rozgrywki z nowej produkcji studia Obsidian Entertainment. Joe Juba z serwisu Game Informer postanowił sprawdzić, na ile prawdziwe są zapewnienia twórców o możliwości wyeliminowania nawet najbardziej istotnych postaci niezależnych. Przetestował też bardziej bezpośrednie (i psychotyczne) podejście, kierując niezbyt inteligentnym specjalistą od walki wręcz. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Przy okazji zobaczyliśmy więcej dialogów, lokacji (w tym główną bazę), handel, rozwój bohatera i wiele, wiele więcej. Twórcy chcą nam dostarczyć pełnoprawne RPG i de facto duchowego następcę Fallout: New Vegas, który powinien przemówić do osób zawiedzionych ostatnim Falloutem. Czy zespołowi Obsidian Entertainment uda się dotrzymać tych obietnic, przekonamy się za miesiąc. The Outer Worlds zadebiutuje 25 października w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a później trafi także na Switcha.

Immunitet dla postaci niezależnych? Nie w The Outer Worlds. - 40 minut gameplayu z The Outer Worlds to uczta dla fanów New Vegas - wiadomość - 2019-09-21
Immunitet dla postaci niezależnych? Nie w The Outer Worlds.