Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2019, 13:27

The Outer Worlds – 20 minut gameplayu z Tokyo Game Show 2019

Targi Tokyo Game Show 2019 przyniosły nam nowy gameplay z The Outer Worlds od Obsidian Entertainment. W czasie 20-minutowego zapisu widzimy między innymi zarządzanie ekwipunkiem oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

Na Tokyo Game Show 2019 pokazano nowy zapis rozgrywki z The Outer Worlds. - The Outer Worlds – 20 minut gameplayu z Tokyo Game Show 2019 - wiadomość - 2019-09-15
Na Tokyo Game Show 2019 pokazano nowy zapis rozgrywki z The Outer Worlds.

W czasie tegorocznych targów Tokyo Game Show, Obsidian Entertainment zaprezentowało prawie 20-miutowy gameplay z The Outer Worlds – gry RPG utrzymanej w klimatach science fiction. Skupia się on na początkowej fazie rozgrywki.

Zaprezentowany film prezentuje nam podstawowe mechaniki rozgrywki, na przykładzie zadań fabularnych, pochodzących z początkowego etapu przygody. Zobaczyć na nim można eksplorację świata gry (nawet kosztem omijania znaczników zadań), działanie ekwipunku oraz walkę bronią białą. Znalazło się również miejsce na klika rozmów z postaciami niezależnymi. W tym przypadku zaobserwujemy pomijanie części ścieżek dialogowych. Warto mieć na uwadze, że chociaż napisy w udostępnionym materiale są w języku japońskim, to wszystkie konwersacje prowadzone są po angielsku.

The Outer Worlds trafi na rynek 25 października 2019 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste (tylko w Epic Games Store i Microsoft Store) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym czasie tytuł ma wylądować również na Nintendo Switch. Gra otrzyma wersję z polskimi napisami.