Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Team Fortress 2

Team Fortress 2 zapomniane przez Valve. Jedyna nadzieja w społeczności

Serek, 24 listopada 2019, 09:40

Branża gier żyje zapowiedzią Half-Life: Alyx, podczas gdy inny tytuł Valve, Team Fortress 2, powoli odchodzi w niepamięć. Twórcy nie kwapią się, by wypuszczać nową zawartość do 12-letniej gry. Ostatnia nadzieja w społeczności.

Błąd skrzynek ze skórkami spowodował załamanie rynku w Team Fortress 2

Froozyy, 27 lipca 2019, 19:49

Wraz z najnowszą aktualizacją w Team Fortress 2 pojawił się bug powodujący, że niektóre skrzynki gwarantowały przedmiot o nietypowej wartości, który normalnie ma mniej niż 1% szans na wylosowanie. Wysyp niezwykle rzadkich skórek doprowadził do załamania rynku.

Mod Team Fortress 2008 oficjalnie martwy - twórca projektu odchodzi

Jakub Mirowski, 28 października 2018, 09:21

Projekt Team Fortress 2008, mający przywrócić grę Team Fortress 2 do stanu sprzed dekady, możemy oficjalnie uznać za martwy. Dwa tygodnie temu wsparcie dla moda wycofało Valve, teraz związane z nim grupy opuścił twórca całego przedsięwzięcia.

Gra ze Steama wykorzystywała komputery do kopania kryptowaluty

Entelarmer, 30 lipca 2018, 19:43

Nietypowa afera na Steamie. Z platformy Valve została usunięta produkcja po tym, jak gracze odkryli, że najpewniej instaluje oprogramowanie zmieniające komputer w ukrytą kopalnię kryptowaluty. Ponadto twórcy udostępnili przedmioty łudząco podobne do cennych nabytków w Team Fortress 2.

Destiny 2 – gracze oszukiwali w grze dzięki emotce – Sieciowe Wieści (20/10/2017)

MiqT, 20 października 2017, 09:31

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o usunięciu szkodliwej emotki w Destiny 2, wycieku dowodów na rychłe wprowadzenie 3. generacji pokemonów do Pokemon GO, aktualizacji Jungle Inferno do Team Fortress 2, hamburgerowej promocji w World of Tanks, pecetowej wersji 3on3 FreeStyle oraz o wydzarzeniu Zaduszniki i nowej postaci (Złomiarz) w Heroes of the Storm. Zapraszamy!

10. urodziny The Orange Box - Valve zdradza kilka ciekawostek na temat Team Fortress 2

Góral, 11 października 2017, 09:25

Wczoraj 10. urodziny obchodziła niesamowita składanka The Orange Box. W związku z tym Valve wyjawiło kilka ciekawych statystyk strzelanki Team Fortress 2, która zadebiutowała w tym pakiecie, i zapowiedziało kolejną jej aktualizację.

Counter-Strike: Global Offensive - instalacja złośliwego oprogramowania przez fragi

Góral, 22 lipca 2017, 10:59

W serwisie oneupsecurity.com opublikowano ciekawą informację związaną z luką w grach korzystających z silnika Source, w tym Counter-Strike: Global Offensive i Team Fortress 2. Jedna z niedoróbek narzędzi SDK pozwalała na zdalne zainstalowanie złośliwego oprogramowania poprzez zabicie swojej ofiary w grze.

Team Fortress 2 - Valve rozpoczęło walkę z hazardem

Góral, 28 stycznia 2017, 18:56

Valve Software rozpoczęło walkę ze stronami hazardowymi, na których zaczęły pojawiać się przedmioty z Team Fortress 2. Firma najwyraźniej nie ma zamiaru dopuścić do podobnej sytuacji, jaka miała miejsce w zeszłym roku z grą Counter-Strike: Global Offensive.

Wieści ze świata (Gears of War 4, Team Fortress 2, The Silver Case, A Hat in Time) 25/7/2016

Draug, 25 lipca 2016, 16:48

Dziś piszemy o szczegółach technicznych Gears of War 4 w wersji PC, patchu z poprawkami matchmakingu i nie tylko do Team Fortress 2, pierwszym zwiastunie remake'u The Silver Case oraz o terminie premiery platformówki A Hat in Time. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Team Fortress 2 z trybem rankingowym [news zaktualizowany]

Entelarmer, 8 lipca 2016, 15:20

Firma Valve zapowiedziała aktualizację Meet Your Match dla gry Team Fortress 2. Wraz z nią sieciowa strzelanka doczeka się wprowadzenia matchmakingu oraz rozgrywek rankingowych.

Wieści ze świata (Shardlight, Sonic Lost World, This War of Mine, Team Fortress 2) 7/10/2015

Draug, 7 października 2015, 12:45

Dziś piszemy m.in. o wydaniu Sonic Lost World na PC, aktualizacjach do gier This War of Mine i Team Fortress 2 oraz zapowiedzi Shardlight (nowej przygodówki studia Wadjet Eye Games). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam zarobił w ubiegłym roku 1,5 miliarda dolarów

Medium, 27 lipca 2015, 16:05

Cyfrowy sklep Steam przyniósł w ubiegłym roku 1,5 miliarda dolarów. 730 milionów to przychód Valve, który firma zawdzięcza swoim autorskim produkcjom (DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive czy Team Fortress 2) oraz prowizji od sprzedaży gier zewnętrznych deweloperów.

Team Fortress 2 - aktualizacja Gun Mettle już dostępna

Entelarmer, 3 lipca 2015, 19:10

Studio Valve udostępniło nową aktualizację do Team Fortress 2. Oprócz m.in. dalszego balansowania rozgrywki, nowych animacji i kolejnych map, Gun Mettle oferuje na wzór Counter-Strike: Global Offensive unikatowe bronie o różnej częstotliwości trafiania się w zamian za wypełnianie kontraktów w trakcie gry.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Forza Horizon 2, Pillars of Eternity) 3/6/15

Tyon, 3 czerwca 2015, 11:33

Dziś piszemy m.in. o usłudze Maps Workshop dla gry Team Fortress 2, otwartej becie Dirty Bomb, nowej paczce samochodów do Forzy Horizon 2 oraz najnowszym patchu do Pillars of Eternity. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Total War: Attila, Team Fortress 2, Steam) 30/4/15

luckie, 30 kwietnia 2015, 13:26

Dziś piszemy m.in. o narzędziach modderskich do gry Total War: Attila, wprowadzeniu matchmakingu do Team Fortress 2 oraz zmianach w polityce banowania graczy na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Team Fortress 2 – fanowski filmik End of the Line po roku pracy ukończony

Renox, 9 grudnia 2014, 11:45

Do sieci trafił w końcu fanowski filmik oparty na grze Team Fortress 2 - End of the Line. Prace nad materiałem trwały około roku i wymagały sporo pracy od tworzącego go sześcioosobowego zespołu. Ostatecznie jednak 14-minutowowe wideo ujrzało światło dzienne wraz z wprowadzoną niedawno nową aktualizacją gry.

Team Fortress 2 – nowe informacje o aktualizacji Love & War

Draug, 19 czerwca 2014, 14:05

Zgodnie z zapowiedzią, studio deweloperskie Valve Software ujawniło więcej informacji na temat aktualizacji Love & War (Miłość i wojna) do gry Team Fortress 2. Jej debiut ma nastąpić jeszcze dzisiaj, a oprócz nowych zachowań dla postaci i garści osiągnięć, wprowadza ona także garść niedostępnych wcześniej przedmiotów (zwłaszcza broni).

Miłość i wojna - nowa aktualizacja do Team Fortress 2

Góral, 18 czerwca 2014, 11:12

Twórcy gry Team Fortress 2 opublikowali informacje dotyczące aktualizacji Love & War, dzięki której bohaterowie popularnej strzelanki zyskają możliwość wyrażania pozytywnych emocji. Znacznie ciekawszy jest za to nowy zwiastun, będący krótkometrażową animacją, opowiadającą o pewnej przygodzie postaci występujących w darmowym FPS-ie.

Saxxy Awards – nagrody dla najzdolniejszych użytkowników Source Filmmakera rozdane po raz trzeci

Draug, 28 listopada 2013, 14:40

Firma Valve Software po raz trzeci przyznała nagrody Saxxy Awards dla najlepszych filmów stworzonych dzięki narzędziom Source Filmmaker. Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich produkcji.

Team Fortress 2 z aktualizacją przygotowaną przez fanów: Robotic Boogaloo

Hed, 20 maja 2013, 11:30

Robotic Boogaloo to aktualizacja do Team Fortress 2, którą w całości przygotowali fani gry. Co więcej, autorzy tego zestawu 57 przedmiotów otrzymają pieniądze z jego sprzedaży. To kolejny pomysł firmy Valve na to, jak docenić i wykorzystać zaangażowanie społeczności graczy.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Wizardry Online, Team Fortress 2) 17/1/13

Sarge, 17 stycznia 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Max Payne 3, specjalnej wersji strzelaniny Team Fortress 2 dla gogli wirtualnej rzeczywistości, dacie premiery anglojęzycznej wersji Wizardry Online, a także zaprzestaniu prac nad modem MechWarrior: Living Legends. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Saxxy Awards – obejrzyj najlepsze filmy w Source Filmmakerze (w tym jeden z Polski)

Aver, 3 grudnia 2012, 13:35

W andrzejkowy wieczór przyznano nagrody Saxxy Awards w czterech kategoriach. Są one wręczane przez firmę Valve twórcom najlepszych filmów powstałych w Source Filmmakerze. Wśród wyróżnionych produkcji w kategoriach akcja, komedia, dramat i najlepsza powtórka jest jeden film z Polski. Nagroda dla najlepszego obrazu zostanie wręczona w piątek na gali Spike TV Video Game Awards.

Team Fortress 2 od jutra z trybem co-op Mann vs. Machine

Aver, 14 sierpnia 2012, 09:52

Firma Valve Software ujawniła założenia trybu kooperacji Mann vs. Machine do gry Team Fortress 2. Darmowa aktualizacja tytułu dostępna będzie od jutra i wprowadzi nową frakcję robotów, mapy, osiągnięcia i przedmioty.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Indie Royale, Wasteland 2) 13/8/12

Sarge, 13 sierpnia 2012, 14:50

Dziś piszemy m.in. o nowej mapie w strzelaninie Team Fortress 2, kolejnej edycji akcji Indie Royale, scenarzyście pracującym nad grą Wasteland 2, a także nowo otwartej stronie internetowej z okazji dwudziestopięciolecia serii Metal Gear. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Valve pokazuje przedsmak zmian w Team Fortress 2 – czyżby trzecia frakcja?

Hed, 13 sierpnia 2012, 12:48

Valve opublikowało komiks pokazujący dalsze losy gry Team Fortress 2. Chociaż nie zawiera on konkretnych zapowiedzi, spekuluje się, że produkcja otrzyma trzecią frakcję w ramach aktualizacji znanej jako Mann vs Machine.