Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Games with Gold w lipcu – Splinter Cell Conviction i Virtua Fighter 5 Final Showdown

Vergil, 28 czerwca 2018, 19:24

Microsoft ujawnił listę gier, które w lipcu trafią w ręce abonentów Xbox Live Gold. Owe produkcje to: Virtua Fighter 5: Final Showdown, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Assault Android Cactus oraz Death Squared.

Rzut okiem na serię Splinter Cell, czyli "My name is Sam Fisher. I'm a soldier"

Robson, 20 sierpnia 2013, 17:39

Tuż przed premierą najnowszej części przygód Samuela Rybaka wspominam sobie historię jednej z flagowych serii Ubisoftu. Noktowizory w dłoń!

Nowy Splinter Cell na niepotwierdzonej liście wydawniczej Ubisoftu na 2012 rok

sathorn, 14 lutego 2012, 15:23

W sieci pojawiła się nieoficjalna lista tytułów, które jakoby ma zamiar wypuścić na rynek firma Ubisoft w 2012 roku. Zawarta jest w niej m.in. informacja o rzekomej premierze kolejnej części gry z serii Splinter Cell. Sam Fisher powraca?

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Odżywa projekt stworzenia filmu Splinter Cell

sathorn, 16 maja 2011, 11:43

Jean-Julien Baronnet, prezes powstałego niedawno Ubisoft Motion Pictures, uda się w przyszłym miesiącu do Los Angeles na rozmowy z przedstawicielami scenarzystów i studiów filmowych, dotyczące pracy przy filmach na podstawie gier stworzonych przez Ubisoft. Tematem negocjacji będzie m.in. ekranizacja Splinter Cell. Czy Samowi Fisherowi uda się w końcu zadebiutować w kinach?

Wieści ze świata (Total War: SHOGUN 2, Splinter Cell 6, Starhawk) 10/05/11

Sarge, 10 maja 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowej łatce dla Total War: SHOGUN 2, premierze Hydrophobia Prophecy na Steamie, dacie premiery The Rockin’ Dead a także o możliwej zapowiedzi Starhawka w najbliższym czasie. Zapraszamy do lektury.

Splinter Cell: Retribution kolejną odsłoną przygód Sama Fishera?

Sarge, 7 kwietnia 2011, 10:30

Po dobrym przyjęciu przez graczy gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction stało się jasne, że francuski koncern Ubisoft nie zrezygnuje z jednej ze swoich flagowych serii. Niewykluczone, że już wkrótce poznamy pierwsze szczegóły na temat jej kolejnej części.

Ubisoft nie rezygnuje całkowicie z kontrowersyjnego systemu DRM

Sarge, 5 stycznia 2011, 13:40

Gdy w ostatnią niedzielę informowaliśmy Was o złagodzeniu niezwykle restrykcyjnego systemu antypirackiego Ubisoftu, wydawało się, że odwieczny problem graczy przestał istnieć. Tymczasem okazuje się, że firma nie wyklucza okazjonalnego powrotu do starego rozwiązania.

Ubisoft łagodzi swój system antypiracki

Adrian Werner, 2 stycznia 2011, 09:40

Mamy dobre wieści dla miłośników pecetowych gier Ubisoftu. Okazało się bowiem, że wydawca złagodził swój bardzo restrykcyjny system antypiracki.

Jade Raymond pracuje nad szóstą odsłoną serii Splinter Cell

ElMundo, 26 listopada 2010, 21:23

W maju informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nową odsłoną serii przygód Sama Fishera. Dziś wiemy na ten temat nieco więcej.

Trylogie Splinter Cell i Prince of Persia na PS3

Olek, 9 sierpnia 2010, 16:17

Użytkownicy konsoli PlayStation 3 mogą już szykować gotówkę. Według niepotwierdzonych informacji zamieszczonych przez francuski oddziału sklepu Amazon.com, prawdopodobnie 2 listopada do sprzedaży trafią dwie kompilacje znanych serii wydawanych przez koncern Ubisoft. Mowa o Tom Clancy's Splinter Cell i Prince of Persia.

Ubisoft - 1,9 mln egzemplarzy Splinter Cell: Conviction i bardzo dobre wyniki finansowe

Jiker, 23 lipca 2010, 08:28

Francuski koncern Ubisoft podzielił się ze światem szczegółami z najnowszego raportu finansowego, obejmującego pierwszy kwartał 2011 roku fiskalnego (1 kwietnia – 30 czerwca). Wynika z niego, że firmie we wziętym pod uwagę okresie udało się osiągnąć przychód na poziomie 161 milionów euro.

Driver: San Francisco dopiero w przyszłym roku. Wyniki finansowe Ubisoftu

Sarge, 12 lipca 2010, 19:50

Firma Ubisoft opublikowała raport finansowy za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego obejmujący okres od 1 kwietnia do 30 czerwca. Oprócz ogłoszenia swoich dochodów ujawniono też smutną informację dla samych graczy – szykowany na ostatnie miesiące tego roku Driver: San Francisco ukaże się później niż się spodziewaliśmy.

Wieści ze świata (CoD: Modern Warfare 2, R.U.S.E., Splinter Cell: Conviction) 2/06/10

Jiker, 2 czerwca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Modern Warfare 2, nowym dodatku DLC do Splinter Cell: Conviction, zapowiedzi Euflorii na PS3, możliwej kolejnej becie R.U.S.E., a także dziesięciu darmowych grach dla nabywców PSP Go. Zapraszamy do lektury.

Nowy Splinter Cell pod opieką Jade Raymond

Rock Alone, 25 maja 2010, 17:25

Jak ujawniła szefowa Ubisoft Toronto - Jade Raymond studio zajmuje się właśnie pracami nad nowym projektem związanym z marką Splinter Cell. Chociaż na temat samego tytułu trudno coś jeszcze powiedzieć, to trzeba przyznać że plany dotyczące studia robią naprawdę spore wrażenie.

Niemal 2 miliony egzemplarzy Splinter Cell: Conviction w rękach graczy

Jiker, 19 maja 2010, 12:26

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, najnowsza odsłona popularnej serii szpiegowskich gier akcji, została zakupiona w nakładzie przekraczającym 1,8 miliona egzemplarzy. Na osiągnięcie podanego rezultatu dzieło studia Ubisoft zlokalizowanego w kanadyjskim Montrealu potrzebowało zaledwie jednego miesiąca.

Straty Ubisoftu i plany dotyczące startowych DLC oraz darmowych gier MMO

Rock Alone, 19 maja 2010, 11:55

Dla Ubisoftu rok finansowy 2009–2010 (1 kwietnia 2009 - 31 marca 2010) nie był specjalnie udany. Mimo świetnych wyników sprzedaży, czasami przewyższających oczekiwania, firma zanotowała około 60 milionów dolarów strat.

Pierwsze płatne DLC do Splinter Cell: Conviction w drodze

Adrian Werner, 18 maja 2010, 08:15

Ubisoft ujawnił szczegóły na temat Insurgency Pack – pierwszego płatnego DLC do Splinter Cell: Conviction. Dodatek rozbuduje tryb Deniable Ops (w polskiej wersji znany jako Tajne Operacje) o dodatkowe misje.

Kwietniowa sprzedaż gier i konsol na rynku amerykańskim

Adrian Werner, 14 maja 2010, 09:05

Dzięki najnowszemu sprawozdaniu organizacji analitycznej NPD wiemy już, jakie wyniki osiągnął w kwietniu amerykański rynek konsolowy. Czwarty miesiąc w roku nie mógł się niestety równać z wypełnionym po brzegi hitami marcem, co wyraźnie odbiło się na sprzedaży.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Splinter Cell: Conviction, Fable III) 7/05/10

Jiker, 7 maja 2010, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowych aktualizacjach pecetowego Bad Company 2 i Splinter Cell: Conviction, sprzedaży Metal Gear Solid: Peace Walker w Japonii, dacie premiery Final Fantasy IX w wersjach na PSP i PS3, a także przyszłości Blur. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (26 kwietnia - 2 maja)

Vercetti, 3 maja 2010, 11:28

Przed długim weekendem na polskim rynku zdążyło ukazać się kilka ciekawych tytułów. Wśród nich m.in. mundialowe wydanie serii FIFA oraz najnowsze przygody Sama Fishera w wersji PC. Szczegółowe zestawienie premierowych tytułów prezentujemy poniżej.

Pecetowy Splinter Cell: Conviction od dziś w polskich sklepach

Adrian Werner, 30 kwietnia 2010, 07:56

Najnowsze przygody Sama Fishera bawią posiadaczy Xboksa 360 już od dwóch tygodni. Nareszcie nadszedł czas, by również gracze pecetowi mogli sprawdzić, czy warto było czekać tyle lat na tę premierę.

Poradnik: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction [PC]

Redakcja GRYOnline.pl, 29 kwietnia 2010, 11:55

"Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. W tekście znalazły się informacje na temat wykonywania stawianych przed głównym bohaterem zadań."

Kolejne dwie gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancego w produkcji

Adrian Werner, 29 kwietnia 2010, 11:29

W wywiadzie dla duńskiego serwisu Control Online Michel Verheijdt z Ubisoftu potwierdził, że wydawca ten nie zamierza zwalniać tempa produkcji kolejnych gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancego.

Pecetowy Splinter Cell: Conviction w amerykańskich sklepach

Hed, 28 kwietnia 2010, 11:43

Firma Ubisoft poinformowała, że pecetowa wersja Splinter Cell: Conviction, czyli najnowszej misji agenta Sama Fishera, jest dostępna w amerykańskich sklepach i systemach dystrybucji. Fani produkcji z pozostałych rejonów świata, w tym także Europy i Polski, będą musieli poczekać do piątku. Warto, bo nowa odsłona serii, chociaż nieco prostsza, okazała się naprawdę dobra.

Poradnik: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Redakcja GRYOnline.pl, 22 kwietnia 2010, 12:55

"Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. W tekście znalazły się informacje na temat wykonywania stawianych przed głównym bohaterem zadań, sprawnego unikania jednostek wroga oraz rozprawiania się z przeciwnikami."

Uplay w Splinter Cell: Conviction - prezentacja dodatków i sprawa polskiego wydania wersji Xbox 360

Hed, 22 kwietnia 2010, 10:45

Firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun Splinter Cell: Conviction, w którym przedstawiono dodatki do gry dostępne wyłącznie w systemie Uplay. Za punkty zdobyte w różnych produkcjach francuskiego wydawcy (np. The Settlers 7, czy Assassin’s Creed II) gracze będą mogli odblokować między innymi broń SCAR-H oraz zupełnie nowy tryb rozgrywki - Infiltration.

Zabezpieczenie antypirackie Ubisoftu podstawą sukcesu firmy na rynku PC

Jiker, 19 kwietnia 2010, 09:05

Max Béland, dyrektor kreatywny odpowiedzialny za produkcję gry akcji Splinter Cell: Conviction, oznajmił na łamach serwisu VG247.com, że zabezpieczenie antypirackie firmy Ubisoft jest traktowane za „podstawę sukcesu wydawanych przez nią gier pecetowych”.

Premiery gier w Polsce (12-18 kwietnia)

Vercetti, 19 kwietnia 2010, 07:30

W minionym tygodniu na polskim rynku ukazał się zestaw samodzielnych dodatków do GTA IV, zatytułowany Episodes from Liberty City. Pakiet dostępny jest od piątku w wersjach na PC i PS3. Oprócz niego do sklepów trafił też najnowszy Splinter Cell, a także osiem kolejnych tytułów z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki.

Polski Splinter Cell: Conviction na Xboksa 360 bez wsparcia Uplay

Hed, 16 kwietnia 2010, 14:28

Dowiedzieliśmy się, że w polskim wydaniu gry Splinter Cell: Conviction, w wersji na konsolę Xbox 360, nie pojawiła się usługa Uplay. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku ubiegłorocznego Assassin’s Creeda II, który w polskiej edycji nie oferował wsparcia dla DLC. Na razie nie wiemy, czy tak samo będzie i tym razem - byłaby to spora strata dla rodzimych użytkowników.

Splinter Cell: Conviction i GTA IV: Episodes from Liberty City w polskich sklepach

Jiker, 16 kwietnia 2010, 10:49

Do polskich sklepów trafiły wreszcie gry, które na początku tego tygodnia zaliczyły swoje amerykańskie premiery. Chodzi nam oczywiście o nowe przygody Sama Fishera (Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction w wersji na Xboksa 360), a także zestaw składający się z dwóch rozszerzeń do Grand Theft Auto IV (Episodes from Liberty City na PC i PlayStation 3), dostępny wcześniej wyłącznie na 360-tkę.

Darmowe dodatki DLC do Splinter Cell: Conviction w każdy czwartek

Jiker, 15 kwietnia 2010, 09:17

Firma Ubisoft poinformowała o opublikowaniu pierwszego dodatku DLC do gry akcji Splinter Cell: Conviction, która przed dwoma dniami zadebiutowała na rynku amerykańskim. Zawartość – w formie pistoletu maszynowego MP7A1 – jest w pełni darmowa. Dostęp do niej można uzyskać z poziomu głównego menu najnowszych przygód Sama Fishera.

Sam Fisher wkracza do amerykańskich sklepów

Adrian Werner, 13 kwietnia 2010, 11:49

Po latach nerwowego oczekiwania Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zadebiutował na rynku. Amerykańscy gracze już od dzisiaj mogą nabyć tę grę w wersji na Xboksa 360, podczas gdy europejscy fani muszą poczekać do piątku.

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

Jiker, 8 kwietnia 2010, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

Beta Ghost Recon: Future Soldier dla nabywców Splinter Cell: Conviction

Hed, 6 kwietnia 2010, 18:32

Osoby czekające na Ghost Recon: Future Soldier powinny rozważyć zakup gry Splinter Cell: Conviction, której wersja na Xboksa 360 wyjdzie w przyszłym tygodniu (15 marca w Polsce). Nie chodzi o to, że produkcje są do siebie podobne – według informacji pochodzących ze sklepu GameStop, posiadanie drugiej z nich zagwarantuje dostęp do bety pierwszej.

Wieści ze świata (Heavy Rain, Splinter Cell: Conviction, Killzone 2) 2/04/10

Jiker, 2 kwietnia 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przyczynach opóźnienia pecetowej wersji Splinter Cell: Conviction, premierze pierwszego dodatku do Heavy Rain, Final Fantasy IX zmierzającym do oferty PSN, a także o Killzone 2 i wsparciu dla technologii 3D. Zapraszamy do lektury.

Splinter Cell: Conviction także na PlayStation 3?

Jiker, 31 marca 2010, 10:50

Serwis PlayStation Lifestyle dotarł do bardzo interesujących wieści na temat gry Splinter Cell: Conviction. Otóż, z danych zawartych na profilu LinkedIn jednego z pracowników studia Ubisoft Montreal wynika, że najnowsze przygody Sama Fishera mają spore szanse na to, by trafić na PlayStation 3.

Twórcy Splinter Cell: Conviction stawiają na przystępność

Hed, 30 marca 2010, 19:34

Max Beland, pracownik firmy Ubisoft i jeden z głównych twórców gry Splinter Cell: Conviction, powiedział w rozmowie z serwisem Industry Gamers, że „super hardcorowe” produkcje wstrzymują rozwój przemysłu rozrywki elektronicznej, chociaż zrezygnowanie z nich jest kłopotliwą i drażliwą kwestią. Co w takim razie jest kluczem do sukcesu? Zdaniem autora - przystępność.

Splinter Cell: Conviction na Xboksa 360 w tłoczni

Rock Alone, 24 marca 2010, 19:45

Ubisoft poinformował właśnie że Splinter Cell: Conviction w wersji na Xboxa 360 wszedł w ostatnią fazę produkcji i trafił do tłoczni. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami na półkach sklepowych Wielkiej Brytanii pojawi się 16 kwietnia.

Ubisoft - opóźnienie pecetowego Splinter Cell: Conviction i demo The Settlers 7

Jiker, 19 marca 2010, 16:44

Redakcja serwisu VG247.com donosi, że firma Ubisoft przesunęła o dwa tygodnie europejską premierę pecetowej wersji gry akcji Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction. Nowym terminem jest 30 kwietnia bieżącego roku.

Demo Splinter Cell: Conviction na X360 dostępne. Brak wersji PC

Jiker, 18 marca 2010, 11:50

Zgodnie z zapowiedziami, w ofercie Xbox Live zadebiutowała wersja demonstracyjna gry akcji Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction. Firma Ubisoft oznajmiła jednocześnie, że w chwili obecnej nie ma planów co do publikacji pecetowej odsłony dema.

Wymagania sprzętowe Splinter Cell: Conviction

Hed, 17 marca 2010, 09:33

Znamy minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji najnowszej odsłony serii Splinter Cell, czyli Conviction, która powinna trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Powyższa informacja pojawiła się na oficjalnej stronie firmy Ubisoft. Zaskoczeniem nie będzie chyba fakt, że Sam Fisher, bohater gry, nie poradzi sobie bez stałego dostępu do Internetu.

Demo Splinter Cell: Conviction już za kilka dni

Adrian Werner, 16 marca 2010, 09:10

Kilka dni temu firma Ubisoft poinformowała, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Splinter Cell: Conviction doczeka się wersji demo. Teraz wiemy już, że nastąpi to jeszcze w tym tygodniu.

Producenci potwierdzają demo Splinter Cell: Conviction

Olek, 13 marca 2010, 13:07

Wbrew wcześniejszym sugestiom wydawcy - koncernu Ubisoft, demonstracyjna wersja długo wyczekiwanej gry akcji Splinter Cell: Conviction ujrzy światło dzienne. Zapewnił o tym Maxime Béland, jeden z twórców gry.

Splinter Cell: Conviction - szczegółowo o trybach multiplayer

Adrian Werner, 12 marca 2010, 09:18

Na serwisie IGN pojawił się sporych rozmiarów artykuł o Splinter Cell: Conviction, dzięki czemu uzyskaliśmy szczegółowe informacje na temat trybów multiplayer, które zawarte zostaną w tej grze.

Splinter Cell: Conviction nie dla PS3. Ubisoft ucina plotki. Ale w przyszłości...

Rock Alone, 2 marca 2010, 19:21

Max Beland, przedstawiciel Ubisoftu, w wywiadzie dla serwisu Edge Online poinformował, że Splinter Cell: Conviction, na podstawie umowy z Microsoftem, zostanie wydany tylko dla Xbox 360 i PC. Jeżeli chodzi natomiast o przyszłe wydania serii, to prawdopodobnie możemy się ich spodziewać również na PS3 oraz pozostałych platformach.

Wieści ze świata (Borderlands, Splinter Cell: Conviction, Epic Games) 2/03/10

Jiker, 2 marca 2010, 13:47

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowościach w temacie Splinter Cell: Conviction, przenośnych przygodach Sherlocka Holmesa, pudełkowej kompilacji dodatków do Borderlands, a także szczegółach Tokyo Game Show 2010. Zapraszamy do lektury.

Nieoficjalne wymagania sprzętowe Splinter Cell: Conviction

Rock Alone, 26 lutego 2010, 19:05

Serwis GBase poinformował, jaka konfiguracja komputerów PC będzie pozwalała na komfortową grę w Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction. Nie są to informacje oficjalnie potwierdzone, ale pozwalają już wyrobić sobie pewien pogląd na temat wymagań najnowszej odsłony przygód Sama Fishera.

Microsoft na X10 - data premiery Alan Wake, beta Halo: Reach, Fable III, Dead Rising 2, Crackdown 2 i inne

Jiker, 12 lutego 2010, 10:45

Impreza X10, zorganizowana wczoraj przez firmę Microsoft, była pierwszym tego typu przedsięwzięciem od czasu osławionego X06 w Barcelonie (2006 rok). Z tego też względu mogliśmy spodziewać się, że w jej trakcie ujawnionych zostanie sporo istotnych informacji z punktu widzenia posiadaczy konsoli Xbox 360.

Plany wydawnicze Ubisoft na najbliższy rok - więcej sequeli, mniej nowości

Cairine, 10 lutego 2010, 10:39

Wczoraj mogliśmy zapoznać się z rewelacyjnymi zapowiedziami Electronic Arts związanymi z produkcjami, które pojawią się na rynku w tym roku. Na odpowiedź ze strony Ubisoftu nie trzeba było długo czekać. Również wczoraj odbyło się spotkanie szefów firmy z inwestorami, na którym przedstawiono plany wydawnicze na najbliższy rok.