Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Games with Gold w lipcu – Splinter Cell Conviction i Virtua Fighter 5 Final Showdown

Vergil, 28 czerwca 2018, 19:24

Microsoft ujawnił listę gier, które w lipcu trafią w ręce abonentów Xbox Live Gold. Owe produkcje to: Virtua Fighter 5: Final Showdown, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Assault Android Cactus oraz Death Squared.

Rzut okiem na serię Splinter Cell, czyli "My name is Sam Fisher. I'm a soldier"

Robson, 20 sierpnia 2013, 17:39

Tuż przed premierą najnowszej części przygód Samuela Rybaka wspominam sobie historię jednej z flagowych serii Ubisoftu. Noktowizory w dłoń!

Nowy Splinter Cell na niepotwierdzonej liście wydawniczej Ubisoftu na 2012 rok

sathorn, 14 lutego 2012, 15:23

W sieci pojawiła się nieoficjalna lista tytułów, które jakoby ma zamiar wypuścić na rynek firma Ubisoft w 2012 roku. Zawarta jest w niej m.in. informacja o rzekomej premierze kolejnej części gry z serii Splinter Cell. Sam Fisher powraca?

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Odżywa projekt stworzenia filmu Splinter Cell

sathorn, 16 maja 2011, 11:43

Jean-Julien Baronnet, prezes powstałego niedawno Ubisoft Motion Pictures, uda się w przyszłym miesiącu do Los Angeles na rozmowy z przedstawicielami scenarzystów i studiów filmowych, dotyczące pracy przy filmach na podstawie gier stworzonych przez Ubisoft. Tematem negocjacji będzie m.in. ekranizacja Splinter Cell. Czy Samowi Fisherowi uda się w końcu zadebiutować w kinach?

Wieści ze świata (Total War: SHOGUN 2, Splinter Cell 6, Starhawk) 10/05/11

Sarge, 10 maja 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowej łatce dla Total War: SHOGUN 2, premierze Hydrophobia Prophecy na Steamie, dacie premiery The Rockin’ Dead a także o możliwej zapowiedzi Starhawka w najbliższym czasie. Zapraszamy do lektury.

Splinter Cell: Retribution kolejną odsłoną przygód Sama Fishera?

Sarge, 7 kwietnia 2011, 10:30

Po dobrym przyjęciu przez graczy gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction stało się jasne, że francuski koncern Ubisoft nie zrezygnuje z jednej ze swoich flagowych serii. Niewykluczone, że już wkrótce poznamy pierwsze szczegóły na temat jej kolejnej części.

Ubisoft nie rezygnuje całkowicie z kontrowersyjnego systemu DRM

Sarge, 5 stycznia 2011, 13:40

Gdy w ostatnią niedzielę informowaliśmy Was o złagodzeniu niezwykle restrykcyjnego systemu antypirackiego Ubisoftu, wydawało się, że odwieczny problem graczy przestał istnieć. Tymczasem okazuje się, że firma nie wyklucza okazjonalnego powrotu do starego rozwiązania.

Ubisoft łagodzi swój system antypiracki

Adrian Werner, 2 stycznia 2011, 09:40

Mamy dobre wieści dla miłośników pecetowych gier Ubisoftu. Okazało się bowiem, że wydawca złagodził swój bardzo restrykcyjny system antypiracki.

Jade Raymond pracuje nad szóstą odsłoną serii Splinter Cell

ElMundo, 26 listopada 2010, 21:23

W maju informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nową odsłoną serii przygód Sama Fishera. Dziś wiemy na ten temat nieco więcej.

Trylogie Splinter Cell i Prince of Persia na PS3

Olek, 9 sierpnia 2010, 16:17

Użytkownicy konsoli PlayStation 3 mogą już szykować gotówkę. Według niepotwierdzonych informacji zamieszczonych przez francuski oddziału sklepu Amazon.com, prawdopodobnie 2 listopada do sprzedaży trafią dwie kompilacje znanych serii wydawanych przez koncern Ubisoft. Mowa o Tom Clancy's Splinter Cell i Prince of Persia.

Ubisoft - 1,9 mln egzemplarzy Splinter Cell: Conviction i bardzo dobre wyniki finansowe

Jiker, 23 lipca 2010, 08:28

Francuski koncern Ubisoft podzielił się ze światem szczegółami z najnowszego raportu finansowego, obejmującego pierwszy kwartał 2011 roku fiskalnego (1 kwietnia – 30 czerwca). Wynika z niego, że firmie we wziętym pod uwagę okresie udało się osiągnąć przychód na poziomie 161 milionów euro.

Driver: San Francisco dopiero w przyszłym roku. Wyniki finansowe Ubisoftu

Sarge, 12 lipca 2010, 19:50

Firma Ubisoft opublikowała raport finansowy za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego obejmujący okres od 1 kwietnia do 30 czerwca. Oprócz ogłoszenia swoich dochodów ujawniono też smutną informację dla samych graczy – szykowany na ostatnie miesiące tego roku Driver: San Francisco ukaże się później niż się spodziewaliśmy.

Wieści ze świata (CoD: Modern Warfare 2, R.U.S.E., Splinter Cell: Conviction) 2/06/10

Jiker, 2 czerwca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Modern Warfare 2, nowym dodatku DLC do Splinter Cell: Conviction, zapowiedzi Euflorii na PS3, możliwej kolejnej becie R.U.S.E., a także dziesięciu darmowych grach dla nabywców PSP Go. Zapraszamy do lektury.

Nowy Splinter Cell pod opieką Jade Raymond

Rock Alone, 25 maja 2010, 17:25

Jak ujawniła szefowa Ubisoft Toronto - Jade Raymond studio zajmuje się właśnie pracami nad nowym projektem związanym z marką Splinter Cell. Chociaż na temat samego tytułu trudno coś jeszcze powiedzieć, to trzeba przyznać że plany dotyczące studia robią naprawdę spore wrażenie.

Niemal 2 miliony egzemplarzy Splinter Cell: Conviction w rękach graczy

Jiker, 19 maja 2010, 12:26

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, najnowsza odsłona popularnej serii szpiegowskich gier akcji, została zakupiona w nakładzie przekraczającym 1,8 miliona egzemplarzy. Na osiągnięcie podanego rezultatu dzieło studia Ubisoft zlokalizowanego w kanadyjskim Montrealu potrzebowało zaledwie jednego miesiąca.

Straty Ubisoftu i plany dotyczące startowych DLC oraz darmowych gier MMO

Rock Alone, 19 maja 2010, 11:55

Dla Ubisoftu rok finansowy 2009–2010 (1 kwietnia 2009 - 31 marca 2010) nie był specjalnie udany. Mimo świetnych wyników sprzedaży, czasami przewyższających oczekiwania, firma zanotowała około 60 milionów dolarów strat.

Pierwsze płatne DLC do Splinter Cell: Conviction w drodze

Adrian Werner, 18 maja 2010, 08:15

Ubisoft ujawnił szczegóły na temat Insurgency Pack – pierwszego płatnego DLC do Splinter Cell: Conviction. Dodatek rozbuduje tryb Deniable Ops (w polskiej wersji znany jako Tajne Operacje) o dodatkowe misje.

Kwietniowa sprzedaż gier i konsol na rynku amerykańskim

Adrian Werner, 14 maja 2010, 09:05

Dzięki najnowszemu sprawozdaniu organizacji analitycznej NPD wiemy już, jakie wyniki osiągnął w kwietniu amerykański rynek konsolowy. Czwarty miesiąc w roku nie mógł się niestety równać z wypełnionym po brzegi hitami marcem, co wyraźnie odbiło się na sprzedaży.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Splinter Cell: Conviction, Fable III) 7/05/10

Jiker, 7 maja 2010, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowych aktualizacjach pecetowego Bad Company 2 i Splinter Cell: Conviction, sprzedaży Metal Gear Solid: Peace Walker w Japonii, dacie premiery Final Fantasy IX w wersjach na PSP i PS3, a także przyszłości Blur. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (26 kwietnia - 2 maja)

Vercetti, 3 maja 2010, 11:28

Przed długim weekendem na polskim rynku zdążyło ukazać się kilka ciekawych tytułów. Wśród nich m.in. mundialowe wydanie serii FIFA oraz najnowsze przygody Sama Fishera w wersji PC. Szczegółowe zestawienie premierowych tytułów prezentujemy poniżej.

Pecetowy Splinter Cell: Conviction od dziś w polskich sklepach

Adrian Werner, 30 kwietnia 2010, 07:56

Najnowsze przygody Sama Fishera bawią posiadaczy Xboksa 360 już od dwóch tygodni. Nareszcie nadszedł czas, by również gracze pecetowi mogli sprawdzić, czy warto było czekać tyle lat na tę premierę.

Poradnik: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction [PC]

Redakcja GRYOnline.pl, 29 kwietnia 2010, 11:55

"Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. W tekście znalazły się informacje na temat wykonywania stawianych przed głównym bohaterem zadań."

Kolejne dwie gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancego w produkcji

Adrian Werner, 29 kwietnia 2010, 11:29

W wywiadzie dla duńskiego serwisu Control Online Michel Verheijdt z Ubisoftu potwierdził, że wydawca ten nie zamierza zwalniać tempa produkcji kolejnych gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancego.

Pecetowy Splinter Cell: Conviction w amerykańskich sklepach

Hed, 28 kwietnia 2010, 11:43

Firma Ubisoft poinformowała, że pecetowa wersja Splinter Cell: Conviction, czyli najnowszej misji agenta Sama Fishera, jest dostępna w amerykańskich sklepach i systemach dystrybucji. Fani produkcji z pozostałych rejonów świata, w tym także Europy i Polski, będą musieli poczekać do piątku. Warto, bo nowa odsłona serii, chociaż nieco prostsza, okazała się naprawdę dobra.