Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2018, 19:31

autor: "Vergil"

Games with Gold w lipcu – Splinter Cell Conviction i Virtua Fighter 5 Final Showdown

Microsoft ujawnił listę gier, które w lipcu trafią w ręce abonentów Xbox Live Gold. Owe produkcje to: Virtua Fighter 5: Final Showdown, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Assault Android Cactus oraz Death Squared.

Celem gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction było wniesienie do serii powiewu świeżości. - Games with Gold w lipcu – Splinter Cell Conviction i Virtua Fighter 5 Final Showdown - wiadomość - 2018-06-28
Celem gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction było wniesienie do serii powiewu świeżości.

Mamy końcówkę czerwca, więc najwyższa pora, by Microsoft ujawnił listę tytułów, które w lipcu zostaną udostępnione w ramach usługi Games with Gold. Standardowo, poniższe produkcje będą mogli pobrać za darmo wszyscy abonenci Xbox Live Gold.

Podczas gdy gracze bawiący się na Xboksie 360 dostaną Virtua Fighter 5: Final Showdown oraz Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, posiadacze Xboksa One otrzymają dodatkowo Assault Android Cactus oraz Death Squared.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold

Poszczególne gry będzie można pobrać w następujących terminach:

Gra:

Dostępność:

Assault Android Cactus

1-31 lipca 2018 r.

Death Squared

16 lipca – 15 sierpnia 2018 r.

Virtua Fighter 5: Final Showdown

1-15 lipca 2018 r.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction

16-31 lipca 2018 r.

Gry na Xboksa One

Assault Android Cactus

Pierwszą produkcją na liście jest twin-stick shooter, w którym stawiamy czoła armii zbuntowanych robotów. Autorzy Assault Android Cactus oddają nam do dyspozycji osiem postaci korzystających z odmiennego arsenału. Tytuł pozwala na zabawę tak w pojedynkę, jak i w ramach czteroosobowej kooperacji. Jako ciekawostkę należy dodać, że soundtrack towarzyszący zmaganiom został skomponowany przez Jeffa Van Dycka, czyli autora muzyki między innymi do gier z serii Need for Speed oraz Total War.

Death Squared

Death Squared natomiast jest ciekawą grą logiczną, w której przejmujemy kontrolę nad dwoma sześciennymi robotami. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie ich przez swoisty tor przeszkód, co utrudniają rozmaite pułapki i mechanizmy; by dotrzeć do platformy o takim samym kolorze jak obudowa naszego podopiecznego musimy ściśle współpracować z pozostałymi uczestnikami zmagań. Oprócz kampanii fabularnej (dla jednego lub dwójki graczy) produkcja oferuje tryb PARTY (mowa o wyzwaniach dla dwójki lub czwórki graczy), a także bardzo wymagający moduł VAULT (także dla dwóch lub czterech osób).

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Virtua Fighter 5: Final Showdown

Virtua Fighter 5: Final Showdown to rozbudowana wersja popularnej bijatyki od firmy Sega. W porównaniu z pierwszą wersją gry, tytuł może się pochwalić obecnością dodatkowych zawodników (mowa o srebrnowłosym Jeanie Kujo i zapaśniku sumo imieniem Taka-Arashi), nowych, bardziej interaktywnych aren, a także sieciowych pojedynków i internetowych rankingów.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction

W Conviction autorzy serii Splinter Cell wprowadzili iście rewolucyjne zmiany; postawili bowiem na bardziej dynamiczną rozgrywkę i narrację rodem z kina akcji. Ponadto deweloperzy uczynili z Sama Fishera prawdziwą maszynę do zabijania, dając mu dobre powody, by się takową stał – w omawianej grze bohater prowadzi bowiem dochodzenie w sprawie morderstwa swojej córki.