Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

GTA Trilogy Definitive Edition - fani podejrzewają ocenzurowanie gier po analizie zwiastuna

Adrian Werner, 24 października 2021, 10:20

Fani serii GTA zauważyli w zwiastunie Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition usunęcie kontrowersyjnego symbolu z koszulki jednej z postaci. Ponadto w sieci pojawił się ciekawy filmik porównujący odświeżone wersje gier z pierwowzorami.

GTA Trilogy Definitive Edition - data premiery, cena, wymagania, trailer i screeny

AlexB, 22 października 2021, 13:50

W oficjalnym sklepie Rockstara pojawiła się karta produktu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Poznaliśmy datę premiery, wymagania sprzętowe oraz cenę pakietu. Pojawił się także trailer i screeny.

GTA: The Trilogy The Definitive Edition najpewniej trafi na Steam

Adrian Werner, 16 października 2021, 08:56

Wbrew obawom części graczy, GTA: The Trilogy - The Definitive Edition najpewniej trafi do sprzedaży w serwisie Steam. Tak przynajmniej wynika z danych odnalezionych w zaktualizowanych plikach aplikacji Rockstar Games Launcher.

Wyciekły możliwe wymagania sprzętowe GTA: The Trilogy - The Definitive Edition na PC

hexx0, 15 października 2021, 21:16

W sieci pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji na temat GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Obok daty premier i osiągnięć wyciekły również domniemane wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry. Są one całkiem wysokie.

Lista osiągnięć GTA: Trilogy - The Definitive Edition wyciekła i jest po polsku

AlexB, 15 października 2021, 15:33

Do sieci wyciekła lista osiągnięć Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. W plikach odnaleziono ją również w języku polskim, co daje nadzieję, że cały pakiet będzie posiadał rodzimą lokalizację.

Trylogia GTA znika ze sprzedaży

hexx0, 13 października 2021, 16:13

Klasycznych wersji GTA 3, Vice City i San Andreas nie można już kupić w kilku regionach świata. Rockstar Games „przygotowuje się” w ten sposób do wydania GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Kolejna ma być Europa.

Cena GTA: The Trilogy - The Definitive Edition może być wysoka

hexx0, 11 października 2021, 10:15

W niektórych sklepach internetowych można już składać preordery na GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Wygląda na to, że pakiet trzech odświeżonych gier z cyklu będzie bardzo drogi.

Oryginalne GTA 3, Vice City i San Andreas wkrótce znikną z cyfrowych sklepów

Paweł Musiolik, 9 października 2021, 08:35

GTA III, Vice City i San Andreas zostaną usunięte za kilka dni z cyfrowych sklepów. Firma Rockstar Games poinformowała o swojej decyzji krótko po zapowiedzi remasterów.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane; premiera „wkrótce”

hexx0, 8 października 2021, 17:46

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zostało oficjalnie zapowiedziane. Rockstar Games udostępniło dziś krótki teaser produkcji. Mamy spodziewać się jej „wkrótce”.

Informacje o odświeżonej trylogii GTA odnalezione w plikach Rockstar Launcher [Aktualizacja]

Ness, 5 października 2021, 22:34

Pojawia się coraz więcej informacji przemawiających za tym, że niedługo zostanie wypuszczona odświeżona trylogia gier z cyklu Grand Theft Auto. Tym razem jedna z poszlak została znaleziona w launcherze Rockstar Games.

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition pojawiło się na liście ratingowej w Korei

Przemysław Dygas, 30 września 2021, 17:58

Remaster trylogii Grand Theft Auto najwyraźniej rzeczywiście powstaje. Wskazuje na to ocena koreańskiej organizacji odpowiadającej za klasyfikację wiekową gier.

GTA Remastered Trilogy coraz pewniejsze; na premierę jeszcze poczekamy

Entelarmer, 19 sierpnia 2021, 08:33

Kolejne źródło wypowiedziało się na temat plotek o remasterach GTA III, Vice City oraz San Andreas. Tom Henderson potwierdził wszystkie dotychczasowe informacje poza jedną. Insider nie wierzy, że Grand Theft Auto Remastered Trilogy ukaże się w tym roku.

GTA Remastered Trilogy może wyjść jeszcze w tym roku

Qskan, 13 sierpnia 2021, 10:10

Jak podaje serwis Kotaku, jeszcze w tym roku możemy doczekać się wydania remasterów trzech kultowych części serii GTA. Gry mają działać na silniku Unreal Engine.