Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Valhalla

AC: Valhalla otrzyma nowe wyzwania i poprawki w darmowej aktualizacji 1.2.2

Przemysław Dygas, 15 czerwca 2021, 10:01

Assassin’s Creed: Valhalla wzbogaci się dziś o nowe aktywności w ramach aktualizacji 1.2.2. Ubisoft przyszykował dla graczy wyzwania mistrzowskie, które przetestują ich umiejętności.

AC Valhalla: Oblężenie Paryża na pierwszych fragmentach gameplayu

qjin, 12 czerwca 2021, 21:58

Assassin’s Creed: Valhalla było jednym z gorących hitów Ubisoftu w ubiegłym roku. Po niedawnej premierze pierwszego fabularnego DLC czas na kolejne – The Siege of Paris. Na prezentacji Ubisoft Forward w ramach E3 2021 mogliśmy zobaczyć pierwsze sceny z nadchodzącego dodatku.

Assassin's Creed Valhalla otrzyma tryb Mastery Challenge

Agnieszka Adamus, 11 czerwca 2021, 19:23

15 czerwca do Assassin's Creed Valhalla trafi aktualizacja wprowadzająca nowy tryb rozgrywki – Mastery Challenge. Wprowadzi ona szereg wyzwań, za które otrzymamy specjalne nagrody.

Assassin’s Creed większy od Valhalli w produkcji; serię Far Cry czeka radykalna zmiana - Jason Schreier

Vergil, 10 czerwca 2021, 19:37

Słynny Jason Schreier podzielił się kilkoma przeciekami dotyczącymi atrakcji przygotowywanych przez największych wydawców z myślą o E3 2021. Ponadto ujawnił, jaka przyszłość może czekać serie Assassin’s Creed i Far Cry oraz kiedy zadebiutuje gra Starfield.

AC Valhalla: Muspelheim z trzeciego DLC może okazać się Afryką

hexx0, 7 czerwca 2021, 16:29

W sieci pojawiły się kolejne przecieki na temat trzeciego, niezapowiedzianego jeszcze DLC do Assassin's Creed: Valhalla, znanego pod roboczą nazwą Meteor. Może się okazać, że Muspelheim, kraina ognia, którą ponoć przyjdzie nam w nim zwiedzić, okaże się bardzo podobny do północnej Afryki.

AC Valhalla: DLC Oblężenie Paryża może przynieść przeskok czasowy

hexx0, 6 czerwca 2021, 15:05

Pojawiły się nowe pogłoski o DLC Oblężenie Paryża do Assassin’s Creed: Valhalla. Jego fabuła ma się rozegrać osiem lat po wydarzeniach z „podstawki”, a we Francji prawdopodobnie nie spotkamy Ukrytych.

Gniew druidów - pierwsze recenzje DLC do Assassin's Creed: Valhalla

NowaGeneracja, 12 maja 2021, 16:33

DLC Assassin's Creed: Valhalla - Gniew druidów zbiera względnie pozytywne recenzje. Premiera już jutro.

Ubisoft chce gier free-to-play dla swoich największych marek

Adrian Werner, 12 maja 2021, 09:24

Firma Ubisoft zamierza zmienić strategię rozwoju. Wydawca chce, aby jego największe marki otrzymały odsłony free-to-play.

AC Valhalla przynosi rekordowe przychody Ubisoftowi; nowe informacje o ważnych markach francuskiej firmy

Ender, 11 maja 2021, 20:39

Według opublikowanego właśnie raportu finansowego, ostatni rok okazał się jednym z najlepszych w historii Ubisoftu. Spółka odnotowała imponujące przychody oraz duży wzrost zainteresowania swoimi produktami. Na pierwszy plan wysuwa się marka Assassin's Creed, która dzięki AC: Valhalla pobiła dotychczasowe rekordy sprzedaży.

CD Projekt RED radzi, jak walczyć z potworami w AC: Valhalla

Adrian Werner, 11 maja 2021, 11:37

Studio CD Projekt RED puściło oko do twórców Assassin's Creed: Valhalla udzielając wiedźmińskich porad, jak pokonać z wrogów z dodatku Gniew druidów.

W DLC do AC: Valhalla możemy zwiedzić krainę ognia Muspelheim

Adrian Werner, 7 maja 2021, 10:24

W plikach Assassin's Creed: Valhalla odnaleziono elementy sugerujące, że w DLC przyjdzie nam zwiedzić Muspelheim, czyli mityczną krainę ognia rządzoną przez Surtura.

Trzecie DLC do Valhalli powodem wstrzymania prac nad nowym Assassin's Creed (plotka)

Gabi, 6 maja 2021, 17:22

Znany leaker j0nathan już od kilku miesięcy wspomina o trwających podobno pracach nad Assassin’s Creed: Project Richard, jednak jego najnowsze informacje głoszą, że gra została zawieszona. Według youtubera Ubisoft przekierował siły do pracy nad kolejnym dodatkiem do Valhalli, tymczasowo porzucając tworzenie następnej odsłony serii.

AC: Valhalla - zobacz nowości z DLC Gniew druidów

Entelarmer, 3 maja 2021, 10:34

Fani Assassin's Creed: Valhalla odkryli informacje na temat zawartości dodatku Gniew druidów. Dane pochodzą z plików aktualizacji 1.2.1 i uwzględniają m.in. nowe uzbrojenie, zbroje oraz wierzchowce.

Aktualizacja 1.2.1 przygotowuje AC: Valhalla do DLC Gniew druidów

hexx0, 26 kwietnia 2021, 22:18

Jutro o godzinie 13:00 gra Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma aktualizację 1.2.1. Patch wprowadzi do produkcji Ubisoftu elementy związane z dodatkiem Gniew druidów oraz naprawi szereg błędów.

Rozwój Assassin's Creed Valhalla spowolni, ale aktualizacje będą większe

Entelarmer, 23 kwietnia 2021, 12:16

Firma Ubisoft potwierdziła datę debiutu wersji 1.2.1 dla gry Assassin's Creed: Valhalla. Tym samym twórcy nieco zwolnią z aktualizacjami, ale w zamian chcą, by były one „obszerniejsze” niż dotychczas.

Trofea z dodatku Gniew Druidów do AC: Valhalla pojawiły się na PS4

Qskan, 22 kwietnia 2021, 13:35

Niedawno dowiedzieliśmy się o przełożeniu premiery Gniewu Druidów - pierwszego DLC do Assassin's Creed Valhalla. Jednak już teraz posiadacze PS4 mogą zobaczyć, jakie nowe trofea przygotowali dla nas twórcy.

Assassin’s Creed wzbogaci się o komiksową kontynuację Black Flag i nowe książki

Przemysław Dygas, 20 kwietnia 2021, 12:02

Ubisoft wyjawił swoje plany dotyczące rozbudowy świata Assassin’s Creed. Uniwersum wzbogaci się o nowe książki, komiksy oraz projekty tworzone we współpracy z Netfliksem.

Dodatek Gniew druidów do Assassin's Creed Valhalla opóźniony

hexx0, 14 kwietnia 2021, 19:56

Zaplanowana na 29 kwietnia premiera Gniewu druidów, pierwszego dodatku do Assassin’s Creed: Valhalla, została opóźniona o około dwa tygodnie. Twórcy tłumaczą się potrzebą dopracowania nowej zawartości.

AC Valhalla: Irlandia z dodatku Gniew druidów w szczegółach

hexx0, 12 kwietnia 2021, 21:46

Hugo Sahuquet, jeden z deweloperów z oddziału Ubisoftu w Bordeaux, zdradził szczegóły na temat Irlandii z Gniewu druidów – nadchodzącego dodatku do Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin's Creed w Brazylii? Scenarzysta mówi o przyszłości serii

Entelarmer, 12 kwietnia 2021, 19:59

Alain Mercieca z firmy Ubisoft odbył rozmowę z serwisem The Gamer na temat przyszłości Assassin's Creed. Scenarzysta wspomniał o nowych możliwościach dla dawnych bohaterów serii oraz swoim wymarzonym miejscu akcji: Ameryce Południowej (dokładniej: Brazylii).

Assassin’s Creed Valhalla - hotfix naprawił cztery zadania

Aquma, 9 kwietnia 2021, 14:13

Assassin’s Creed Valhalla otrzymało kolejny patch, który wyeliminował kilka poważnych bugów. Chodzi o błędy, które uniemożliwiały ukończenie questów w niektórych lokacjach.

Assassin’s Creed Valhalla - Meteor potencjalnym trzecim DLC

Adrian Werner, 6 kwietnia 2021, 10:38

Fani dokopali się w plikach Assassin's Creed: Valhalla do informacji sugerujących, że Ubisoft ma w planach trzeci dodatek DLC do gry.

Jedna z najważniejszych osób pracujących przy serii Assassin's Creed odchodzi z Ubisoft Montreal

Szarmancki, 26 marca 2021, 19:40

Po 10 latach pracy główny scenarzysta poszczególnych gier Assassin's Creed - Darby McDevitt - odchodzi z Ubisoft Montreal. Był odpowiedzialny za historie znane z Black Flag i Revelations oraz pracował jako dyrektor narracji przy ostatniej odsłonie serii - Assassin's Creed: Valhalla.

Assassin's Creed: Valhalla 1.2.0.1 - łatka naprawia Święto Ostara

AlexB, 26 marca 2021, 17:24

Assassin's Creed: Valhalla otrzymało dziś niewielką łatkę, oznaczoną numerem 1.2.0.1. Naprawia ona błędy związane w wyłączaniem się gry, które pojawiły się wraz z aktualizacją 1.2.0.

Assassin's Creed: Valhalla doda miecze jednoręczne; znamy trofea z dodatków

hexx0, 25 marca 2021, 13:11

Jeden z deweloperów Assassin’s Creed: Valhalla potwierdził, że do gry zostaną dodane miecze jednoręczne, o które fani prosili Ubisoft od dłuższego czasu. Poznaliśmy też osiągnięcia z nadchodzących dodatków, które zdradzają sporo na temat ich zawartości.

Nowa aktualizacja do Assassin's Creed Valhalla powodowała crashe, twórcy odnaleźli przyczynę

Ness, 21 marca 2021, 14:11

Wprowadzona przed paroma dniami aktualizacja 1.2.0 do Assassin's Creed Valhalla powodowała crashe u wielu graczy przebywających w Kruczej Przystani. Twórcy bardzo szybko zlokalizowali problem i obiecali odpowiednią poprawkę.

Znamy datę premiery Wrath of the Druids, pierwszego dodatku do AC: Valhalla

hexx0, 18 marca 2021, 19:15

Ubisoft zdradził w końcu datę premiery pierwszego dużego dodatku do gry Assassin’s Creed: Valhalla, czyli Wrath of the Druids, który przeniesie nas do IX-wiecznej Irlandii.

Assassin's Creed: Valhalla - fani niezadowoleni z funkcji transmogryfikacji

hexx0, 18 marca 2021, 12:49

W ostatniej aktualizacji do Assassin's Creed: Valhalla Ubisoft dodał możliwość zmiany wyglądu przedmiotów. Niestety, nowa funkcja nie przypadła do gustu graczom, którzy nie zamierzają za nią płacić.

Nowa aktualizacja do Assassin's Creed: Valhalla wprowadzi wyczekiwaną opcję

hexx0, 15 marca 2021, 22:09

Już jutro, około trzynastej czasu polskiego, Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma aktualizację 1.2.0, a w niej nowe umiejętności, ustawienie kamery, event wielkanocny, liczne poprawki oraz długo wyczekiwane przez fanów transmogryfikacje.

Assassin’s Creed w czasach wojny stuletniej lub trzeciej krucjaty? Insider podaje nowe informacje

Przemysław Dygas, 10 marca 2021, 19:44

Jeszcze nie wiadomo, gdzie zabierze nas kolejna odsłona Assassin’s Creed. Znany insider udostępnił jednak pewne wskazówki.

Gracze walczą z mikropłatnościami w Assassin’s Creed

Aquma, 8 marca 2021, 13:34

Pewien gracz postanowił stworzyć petycję, w której wzywa firmę Ubisoft do usunięcia mikropłatności z kolejnej gry Assassin’s Creed i zaoferowania zamiast tego darmowej zawartości, dzięki której gracze dłużej angażowaliby się w zabawę.

AC Valhalla z kamerą jak w God of War - oto jak to zrobić

AlexB, 26 lutego 2021, 12:49

Jeden z użytkowników Reddita opisał, jak dzięki prostej zmianie parametrów w plikach można zmodyfikować kamerę w Assassin's Creed: Valhalla w taki sposób, by jej umiejscowienie przypominało to znane z ostatniej odsłony cyklu God of War. Ma to zapewnić kompletnie inne doświadczenie płynące z rozgrywki.

AC Valhalla dostanie dziś patch 1.1.2 z Rzecznymi Najazdami

Adrian Werner, 16 lutego 2021, 09:30

Za kilka godzin zadebiutuje patch 1.1.2 do gry Assassin's Creed: Valhalla. Wprowadzi on tryb Rzecznych Najazdów, nowe zdolności i umiejętności, jak również liczne poprawki techniczne.

AC: Valhalla - nadchodzi nowy tryb gry oraz duża aktualizacja

Ness, 14 lutego 2021, 11:52

Ubisoft zapewnił, że lutowa premiera darmowej aktualizacji The River Raids, dodającej nowy tryb gry, jest niezagrożona. Twórcy szykują także kolejny patch naprawiający najpoważniejsze błędy.

Assassin's Creed Valhalla będzie wspierane dłużej niż Odyssey

Adrian Werner, 12 lutego 2021, 11:13

Firma Ubisoft ogłosiła, że posiadacze gry Assassin's Creed: Valhalla mogą liczyć na dłuższe wsparcie i więcej nowej zawartości niż w Assassin's Creed: Odyssey.

Sukces Assassin's Creed Valhalla zapewnił Ubisoftowi rekordowe wyniki

Adrian Werner, 10 lutego 2021, 13:19

Firma Ubisoft pochwaliła się rekordowymi wynikami finansowymi. Kluczową w tym rolę odegrała premiera gry Assassin's Creed: Valhalla, która zarabia lepiej niż jakakolwiek wcześniejsza odsłona cyklu.

Assassin's Creed: Valhalla - fani sfrustrowani mikropłatnościami i brakiem darmowych DLC

Ness, 6 lutego 2021, 12:26

Fani najnowszej odsłony Assassin's Creed nie są zadowoleni z tego, że Ubisoft skupia się przede wszystkim na wprowadzaniu nowych płatnych przedmiotów.

AC: Valhalla znów na podium - top 10 w Polsce

Aquma, 28 stycznia 2021, 16:09

W drugim tygodniu stycznia 2021 roku najlepiej sprzedającymi się grami w Polsce były FIFA 21, Red Dead Redemption 2 oraz Assassin’s Creed: Valhalla. Na listę powrócił też Cyberpunk 2077. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

AC: Valhalla - zagadka runów i łuku Noden's Arc rozwiązana

Aquma, 28 stycznia 2021, 14:35

Gracze rozwiązali rozbudowaną zagadkę stworzoną przez deweloperów z firmy Ubisoft i odkryli, jak zdobyć łuk Noden’s Arc w Assassin’s Creed: Valhalla bez korzystania z glitchów.

Gracze AC: Valhalla próbują odczytać starożytny język opracowany przez Ubisoft

Karol Laska , 14 stycznia 2021, 18:01

Gracze Assassin’s Creed: Valhalla pracują w pocie czola, aby poradzić sobie z rozszyfrowaniem języka Isu przygotowanego specjalnie na potrzeby produkcji.

Assassin's Creed: Valhalla - patch 1.1.1 dziś dostępny, doda osiągnięcia na PC

Entelarmer, 14 stycznia 2021, 11:32

Firma Ubisoft udostępni dziś nową aktualizację gry Assassin's Creed: Valhalla. Title Update 1.1.1 usunie mnóstwo błędów i niedoróbek, jak również wprowadzi osiągnięcia Ubisoft Connect na komputerach osobistych.

Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma nowe umiejętności; możecie sprawdzić je już teraz

Paweł Musiolik, 6 stycznia 2021, 15:14

W Assassin’s Creed: Valhalla przedwcześnie udostępniono nowe umiejętności. Mimo szybkiej aktualizacji gry wypuszczonej przez firmę Ubisoft istnieje prosty sposób, by z nich skorzystać.

Transmogryfikacja pojawi się w AC Valhalla, choć nie wiadomo kiedy

Paweł Musiolik, 2 stycznia 2021, 12:02

Obiecana przez firmę Ubisoft opcja transmogryfikacji w Assassin's Creed: Valhalla nadal jest zaplanowana. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie pojawi się stosowna aktualizacja gry.

Najchętniej kupowane gry na GRYOnline.pl w 2020 roku

Adrian Werner, 2 stycznia 2021, 09:53

W kolejnej części cyklu podsumowującego 2020 rok w serwisie GRYOnline.pl omawiamy produkcje najchętniej kupowane przez naszych czytelników z użyciem Growej Porównywarki Cenowej (GPC).

Najpopularniejsze gry na GRYOnline.pl w 2020 roku

Adrian Werner, 31 grudnia 2020, 13:50

W trzeciej odsłonie cyklu podsumowującego 2020 rok omawiamy najpopularniejsze gry wśród naszych czytelników, bez względu na datę premiery. Wiedźmin 3 wreszcie został zdetronizowany, a Assassin’s Creed: Valhalla poradziło sobie znacznie lepiej niż poprzednia odsłona cyklu.

Najpopularniejsze premiery gier 2020 roku na GRYOnline.pl

Adrian Werner, 30 grudnia 2020, 13:53

W drugim odcinku cyklu podsumowującego Waszą aktywność w serwisie GRYOnline.pl omawiamy tegoroczne premiery, które wywołały największe zainteresowanie wśród naszych czytelników.

Assassin’s Creed Valhalla z lepszą grafiką na PC, PS5 i Xbox Series X/S po patchu

Adrian Werner, 29 grudnia 2020, 11:11

Jeden z producentów Assassin's Creed: Valhalla poinformował, że plany rozwoju gry obejmują ulepszenie jej grafiki na PC, Xboksie Series X/S oraz PS5.

AC Valhalla - osada miała pomóc w uczynieniu postaci godnymi zapamiętania

Aquma, 29 grudnia 2020, 11:02

Julien Laferriere – producent AC: Valhalla – przybliżył w niedawnym wywiadzie kulisy powstawania wspominanej produkcji. Dowiedzieliśmy się m.in. skąd wziął się pomysł osady, a także dlaczego zrezygnowano z bitew morskich.

Assassin’s Creed: Valhalla z darmową zawartością w ramach Festiwalu Yule

Paweł Musiolik, 18 grudnia 2020, 13:12

W Assassin’s Creed: Valhalla pojawiła się darmowa zawartość obiecana przed premierą. Festiwal Yule pozwala wziąć udział w minigrach i zdobyć sezonowe wyposażenie.

Assassin's Creed: Valhalla - nowe mikropłatności przyśpieszają rozwój postaci

Entelarmer, 17 grudnia 2020, 09:47

Firma Ubisoft wprowadziła nowe mikropłatności w sklepie gry Assassin's Creed: Valhalla. Od teraz gracze mogą zakupić bonusy do zdobywanego doświadczenia oraz złota.