Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla - płeć bohatera zmienimy w dowolnym momencie gry

aadamus, wczoraj, 19:02

Wiele wskazuje na to, że w Assassin's Creed: Valhalla pojawi się możliwość swobodnej zmiany płci w czasie przygody. Opcja ta pojawiła się bowiem w demie przygotowanym dla dziennikarzy.

Assassins Creed Valhalla - oficjalny 30-minutowy gameplay

Froozyy, 12 lipca 2020, 22:09

Na zakończenie dzisiejszej konferencji Ubisoft Forward zaprezentowano obszerny materiał z nadchodzącego Assassin’s Creed: Valhalla. Dzięki temu możemy nieco lepiej zapoznać się z rozgrywką i nowymi mechanikami w produkcji.

AC Valhalla – oficjalny gameplay i data premiery

qjin, 12 lipca 2020, 21:45

Podczas konferencji Ubisoft Forward zaprezentowano gameplay z gry AC: Valhalla. Przy okazji potwierdzono również datę premiery.

Assassin’s Creed Valhalla - wyciekła data premiery gry

Karol Laska , 12 lipca 2020, 12:28

Jeżeli wierzyć internetowym przeciekom, to w Valhallę zagramy już 17 listopada. Informacja ta została jednak szybko skasowana.

Ubisoft Forward [Aktualizacja: podsumowanie konferencji]

Adrian Werner, 12 lipca 2020, 10:11

Dzisiaj wieczorem odbyła konferencja Ubisoft Forward, na której pokazano zostaną takie gry, jak Assassin's Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion oraz Far Cry 6.

AC Valhalla - walka z bossem i mapa na 7-minutowym gameplayu

Entelarmer, 8 lipca 2020, 18:47

W serwisie YouTube pojawił się kolejny nieoficjalny gameplay z gry Assassin's Creed: Valhalla. Filmik pokazuje m.in. walkę z bossem oraz mapę.

AC Valhalla od dziś za darmo z procesorami AMD Ryzen 3000

Ender, 7 lipca 2020, 18:06

Dziś startuje nowa promocja firmy AMD. Kupując wybrane procesory z serii Ryzen 3000, otrzymamy kupon pozwalający na pobranie pecetowej wersji gry Assassin's Creed: Valhalla tuż po jej premierze, która nastąpi pod koniec tego roku.

AC: Valhalla - wyciekło 30 minut gameplaya

Adrian Werner, 6 lipca 2020, 08:16

Wyciekła prezentacja Assassin's Creed: Valhalla. Materiał oferuje pół godziny gameplaya z najnowszej odsłony przebojowego cyklu firmy Ubisoft.

AC: Valhalla za darmo z procesorami AMD Ryzen 3000

qjin, 28 czerwca 2020, 12:30

Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że firma AMD zapowie niedługo kolejną promocję, w ramach której do procesorów Ryzen 3000 będzie dołączana darmowa gra. Będzie nią Assassin’s Creed: Valhalla, czyli nadchodząca część popularnej serii firmy Ubisoft.

Dyrektor kreatywny AC: Valhalla rezygnuje w atmosferze skandalu

DM, 24 czerwca 2020, 21:47

Ze swojej funkcji zrezygnował właśnie dyrektor kreatywny Assassin's Creed: Valhalla, Ashraf Ismail. To kolejne pokłosie akcji #MeToo i doniesień o wykorzystywaniu seksualnym.

AC: Valhalla z nowym systemem ekwipunku i inne informacje o grze

Ender, 27 maja 2020, 18:30

Za sprawą brytyjskiego czasopisma PlayStation Official Magazine poznaliśmy porcję nowych szczegółów związanych z rozgrywką i fabułą Assassin's Creed: Valhalla. Dowiedzieliśmy się między innymi, jak będzie wyglądać nowy system ekwipunku oraz struktura questów.

AC: Valhalla z „rapowymi” bitwami w stylu Monkey Island

Adrian Werner, 24 maja 2020, 09:55

Dyrektor kreatywny Assassin's Creed: Valhalla postanowił wyjaśnić, na czym będą polegały pojedynki na obelgi w grze. Opisana mechanika przypomina tę z serii Monkey Island.

AC: Valhalla to fantazja o wikingach, w grze będzie dyplomacja

Aquma, 19 maja 2020, 08:38

Dyrektor kreatywny AC: Valhalla – Ashraf Ismail – udzielił wywiadu, w którym opowiedział m.in. o znaczeniu osady i dyplomacji oraz zadaniach w omawianej produkcji.

Assassin's Creed Valhalla może być jednak większe od Odyssey

Entelarmer, 18 maja 2020, 17:25

Internauci wypatrzyli wypowiedź głównego producenta Assassin's Creed: Valhalla, jakoby gra mogła być większa od poprzedniej odsłony. Zdaje się to stać w sprzeczności z późniejszą informacją o rzekomo mniejszej skali produkcji w porównaniu z AC: Odyssey.

AC: Valhalla – informacje o załodze statku, długości przygód i systemie rozwoju

Adrian Werner, 17 maja 2020, 08:00

Fanowski serwis Codex udostępnił nowe dotyczące gry Assassin's Creed: Valhalla. Dowiedzieliśmy się więcej m.in. na temat załogi statku gracza, systemu rozwoju postaci i struktury misji fabularnych.

Hype na AC: Valhalla jest nieziemski. Pierwszy trailer pobił wszelkie rekordy Ubisoftu

Aquma, 15 maja 2020, 07:27

Ubisoft pochwalił się rekordową oglądalnością zwiastuna Assassin’s Creed: Valhalla. Żadna gra wspomnianego wydawcy nie wzbudziła dotychczas tak dużego zainteresowania.

AC: Valhalla – będzie opcja zmiany fryzury i koloru włosów

Aquma, 14 maja 2020, 14:07

W sieci pojawiło się trochę nowych informacji na temat Assassin’s Creed: Valhalla. Dotyczą m.in. zdolności bohatera, aktywności pobocznych, eksploracji i wyglądu głównego bohatera.

AC Valhalla - ukryte ostrze będzie posiadało dawną moc

Adrian Werner, 13 maja 2020, 11:11

Dowiedzieliśmy się, że w grze Assassin's Creed: Valhalla jeden atak ukrytym ostrzem wystarczy, aby zabić praktycznie każdego wroga. Powróci również ukrywanie się w tłumie.

AC: Valhalla z co najmniej 30 FPS na Xbox Series X

Adrian Werner, 12 maja 2020, 09:22

Twórcy Assassin's Creed: Valhalla zdradzili, że na konsoli Xbox Series X gra działać będzie w rozdzielczości 4K i minimum 30 klatkach na sekundę.

Beowulf w AC Valhalla - pierwsze informacje o dodatkowej misji

aadamus, 11 maja 2020, 16:23

Jak wskazują informacje zamieszczone w niemieckojęzycznym Ubisoft Store, posiadacze season passa do Assassin’s Creed Valhalla będą mieli okazję zapoznać się z historią herosa Beowulfa. Prawdopodobnie za sprawą dodatkowej, ekskluzywnej misji fabularnej.

Microsoft przyznaje się do nietrafionego marketingu prezentacji Xbox Series X

Czaruś, 10 maja 2020, 16:18

Ostatnia prezentacja firmy Microsoft dotycząca gier, które zawitają na Xboxa Series X, jest za nami i wzbudziła kontrowersje związane z definicją słowa „gameplay”. Menadżer generalny ds. marketingu Xbox Games Aaron Greenberg przyznaje, że wina odnośnie negatywnego odbioru wydarzenia leży po ich stronie.

AC: Valhalla w ogniu krytyki - fani zdegustowani zwiastunem

Aquma, 8 maja 2020, 12:15

Gracze nie kryją niezadowolenia z pokazanego wczoraj gameplay trailera Assassin’s Creed: Valhalla. Krytyka jest związana głównie z faktem, że materiał nie prezentował faktycznej rozgrywki.

Jakie gry przeniesiemy za darmo na Xbox Series X z XONE?

Adrian Werner, 8 maja 2020, 11:10

Poznaliśmy listę gier korzystających ze Smart Delivery, czyli systemu, w ramach którego zakup wersji na Xboksa One pozwoli nam za darmo otrzymać także wydanie na konsolę Xbox Series X.

AC: Valhalla nie będzie największą grą w serii

Aquma, 8 maja 2020, 10:31

Malek Teffaha – jeden z pracowników Ubisoftu na Bliskim Wschodzie – przyznał na Twitterze, że Assassin’s Creed: Valhalla nie będzie najdłuższym i największym tytułem w historii cyklu.

Assassin’s Creed Valhalla - pierwszy gameplay trailer

Adrian Werner, 7 maja 2020, 17:32

W trakcie prezentacji X20/20 pokazano zwiastun Assassin's Creed: Valhalla zawierający pierwsze fragnenty rozgrywki. Filmik prezentuje się imponująco.