Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed: Valhalla rządzi nad Wisłą - top 10 w Polsce

Aquma, wczoraj, 15:15

Kolejny tydzień listopada 2020 roku przyniósł kilka wyczekiwanych premier. Najlepiej sprzedającą się grą było w tym czasie Asssassin’s Creed: Valhalla, które wyprzedziło nową odsłonę Call of Duty oraz FIF-ę 21. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

AC Valhalla - patch 1.0.4 poprawi dziś save’y i doda opcje dla PS5 i XSX

Adrian Werner, wczoraj, 10:08

Za kilka godzin ukaże się patch 1.0.4 do Assassin's Creed: Valhalla. Mocno ulepszy on poziom dopracowania gry, naprawi problemy z save’ami oraz wprowadzi na konsolach Xbox Series X/S i PS5 opcję wyboru między różnymi trybami graficznymi.

AC Valhalla - porównanie lokacji w grze z prawdziwymi

Adrian Werner, 22 listopada 2020, 10:43

Do sieci trafił ciekawy materiał wideo porównujący lokacje w Assassin's Creed: Valhalla z rzeczywistymi miejscami, na których bazowali deweloperzy.

Władca Pierścieni w AC Valhalla - ciekawy easter egg dla fanów Tolkiena

Karol Laska , 21 listopada 2020, 11:02

Z każdym dniem gracze odkrywają coraz więcej easter eggów związanych z gra Assassin’s Creed: Valhalla. Tym razem zauważono, że Ubisoft nawiązuje, i to dość bezpośrednio, do Władcy Pierścieni.

AC: Valhalla nie ma typowych zadań pobocznych, winny jest Eivor

Entelarmer, 19 listopada 2020, 13:52

Darby McDevitt oraz Eric Baptizat z firmy Ubisoft wyjaśnili brak klasycznych zadań pobocznych w grze Assassin's Ceed: Valhalla. Okazuje się, że brak tego typu „zleceń” wynika z osoby głównego bohatera.

Gry na premierę PlayStation 5 w Polsce - przegląd

Entelarmer, 19 listopada 2020, 09:50

Gry na PlayStation 5 od dzisiaj są dostępne także w Polsce. Jeśli interesuje Was zakup PS5, warto sprawdzić, jakie tytuły można kupić i jak wypadają na nowej konsoli Sony.

AC Valhalla najszybciej sprzedającą się grą z serii

Adrian Werner, 18 listopada 2020, 09:54

Firma Ubisoft ma powody do zadowolenia. Assassin's Creed: Valhalla jest najszybciej sprzedającą się grą z serii i najlepszym debiutem pecetowym w historii tego wydawcy.

Ubisoft upamiętnił w AC Valhalla zmarłą fankę i jej męża

Vergil, 17 listopada 2020, 17:15

Twórcy Assassin’s Creed: Valhalla upamiętnili w niej zmarłą fankę serii i jej męża. W grze pojawia się zadanie pozwalające nam zwiedzić narysowany przez kobietę zamek oraz posłuchać o przygodach, jakie małżeństwo przeżyło, nim zdecydowało się osiąść w samodzielnie zbudowanej warowni.

Valhalla to najdłuższy Assassin’s Creed; oto ile zajmuje przejście całej serii

Vergil, 17 listopada 2020, 14:48

AC Valhalla posiada najdłuższy wątek główny w historii cyklu. Gra jednak odstaje od AC Odyssey pod względem czasu potrzebnego na jej „wymaksowanie”. Policzyliśmy również, ile zajmuje przejście całej serii. Jak się okazuje, wynik jest mniej imponujący, niż mogłoby się wydawać.

W co się gra na PS5 i Xbox Series X/S - są dane z Ameryki

Adrian Werner, 17 listopada 2020, 12:10

Dzięki analitykom grupy Newzoo dowiedzieliśmy się, w jakie gry na next-genach grali Amerykanie w pierwszych dniach po premierach PS5 i Xboksa Series X/S.

AC: Valhalla - nagrano dialogi Eivora do pierwszego DLC

Aquma, 17 listopada 2020, 11:05

Prace nad pierwszym dodatkiem fabularnym do Assassin’s Creed: Valhalla idą pełną parą. Aktor, który wcielił się w męską wersję Eivora, poinformował, że zakończył nagrania kwestii dialogowych do tego DLC.

Do AC Valhalla trafiła sekretna misja z Death Stranding

Vergil, 16 listopada 2020, 10:11

Assassin’s Creed: Valhalla to potencjalna kopalnia easter eggów. Świat tej produkcji skrywa mnóstwo zabawnych sekretów, a jednym z nich jest misja, która nawiązuje do gry Death Stranding.

Assassin’s Creed: Valhalla - gracze tracą postępy z powodu buga [aktualizacja]

Aquma, 16 listopada 2020, 10:10

[Aktualizacja] Na forach internetowych pojawiły się liczne doniesienia o problemach z popsutymi save’ami w Assassin’s Creed: Valhalla oraz Watch Dogs: Legion. Zdaniem niektórych osób przyczyną może być błąd synchronizacji z chmurą.

Osiągnięcia trafią do Assassin's Creed: Valhalla

Dameredet, 15 listopada 2020, 18:00

Ubisoft w końcu dał graczom jasną odpowiedź na pytanie o system osiągnięć w wersji na PC. Mimo wcześniejszego zamieszania i niepewności trofea trafią jednak do AC Valhalla.

AC Valhalla - Ubisoft zdziwiony tym, że fikcyjny pomysł z gry okazał się prawdą

aadamus, 13 listopada 2020, 18:50

Jedną z nowości w Assassin's Creed Valhalla jest możliwość rozbudowania własnej siedziby – Ravensthorpe. Jak się okazuje, miejsce to było projektowane jako fikcyjna osada. Ku zdziwieniu pracowników Ubisoftu w lokacji przez nich wybranej faktycznie znajduje się miasteczko o takiej samej nazwie.

Gracze Assassin's Creed Valhalla mocno zirytowani tym, jak brzmi gra

Aquma, 13 listopada 2020, 11:44

Gracze Assassin’s Creed Valhalla skarżą się w Internecie na jakość warstwy dźwiękowej gry. Użytkownicy wskazują, że pliki zostały nadmiernie skompresowane, a niektóre dźwięki niepotrzebnie są nadmiernie głośne.

Ubisoft wyjaśnia przenoszenie postępów między platformami

Adrian Werner, 13 listopada 2020, 11:32

Firma Ubisoft wyjaśniła wątpliwości związane z systemem cross-progression, pozwalającym na przenoszenie postępów w rozgrywce między różnymi platformami sprzętowymi.

Assassin’s Creed: Valhalla znacznie popularniejsze od Odyssey

Aquma, 12 listopada 2020, 12:55

Wszystko wskazuje na to, że AC Valhalla cieszy się zdecydowanie większą popularnością od Assassin’s Creed: Odyssey. Ubisoft pochwalił się, że w dniu premiery w tytuł zagrało dwukrotnie więcej graczy niż w poprzednią odsłonę.

Assassin's Creed Valhalla - oto lista błędów trapiących grę

Aquma, 12 listopada 2020, 11:30

Twórcy AC: Valhalla przedstawili listę najpoważniejszych błędów wykrytych w ich produkcji. Na forum Reddit pojawiają się również liczne narzekania na glitche i problemy techniczne.

Problemy z Ubisoft Store - AC Valhalla może pojawić się na koncie ze sporym opóźnieniem

AlexB, 10 listopada 2020, 11:40

Firma Ubisoft poinformowała o problemie związanym z Ubisoft Store. Otóż cyfrowe fanty zakupione w tym internetowym sklepie, w tym Assassin's Creed: Valhalla, mogą pojawić się na kontach klientów na platformie Ubisoft Connect nawet 24 godziny po dokonaniu transakcji.

Premiera Assassin’s Creed: Valhalla

Aquma, 10 listopada 2020, 08:53

Fani Assassin’s Creed mają dziś swoje małe święto – na rynku debiutuje kolejna odsłona tej utytułowanej serii, czyli AC: Valhalla. Przypominamy, że gra jest dostępna na komputerach i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X / S.

Recenzje Assassin's Creed: Valhalla - udana gra z problemami technicznymi

AlexB, 9 listopada 2020, 14:21

Otrzymaliśmy pierwsze branżowe recenzje gry Assassin's Creed: Valhalla. Wynika z nich, że firmie Ubisoft udało się stworzyć bardzo udaną odsłonę popularnego cyklu trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem, choć niektórzy jej fani mogą poczuć się zawiedzeni. Tytuł trapią również problemy techniczne.

Assassin’s Creed: Valhalla - RTX 3090 nie wystarczy do 60 fps w 4K

Aquma, 9 listopada 2020, 08:52

Testy wydajności przeprowadzone przez kanał GameGPU sugerują, że do grania w Assassin’s Creed: Valhalla z detalami na poziomie „Ultra” w rozdzielczości 4K i z płynnością na poziomie 60 fps potrzebna będzie karta potężniejsza od GeForce’a RTX 3090.

Assassin’s Creed: Valhalla z premierową łatką; Ubisoft doda cenioną funkcję

Musiol, 7 listopada 2020, 09:59

Ubisoft zdradził, kiedy dokładnie będziemy mogli zagrać w Assassin’s Creed: Valhalla. Pochwalono się także premierową aktualizacją, która doda do gry cenioną przez fanów funkcję.

COVID w Asassin's Creed: Valhalla - interesujący easter egg

AlexB, 6 listopada 2020, 20:00

Okazuje się, że scenarzyści Assassin's Creed: Valhalla postanowili nawiązać do pewnego dość istotnego problemu nękającego ludzkość w mijającym roku. Zrobili to w formie easter egga ukrytego w mailach dostępnych do przeczytania w ramach wątku współczesnego tytułu.