Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2022, 20:02

Assassin's Creed Valhalla wreszcie jest na Steam, od razu w promocji

Assassin's Creed: Valhalla zadebiutowało dziś na Steam. Z tej okazji przygotowano specjalną promocję.

Źródło fot. Ubisoft
i

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Assassin's Creed: Valhalla zadebiutowało dziś na Steamie. Produkcja Ubisoftu po ponad dwóch latach od swojej właściwej premiery wreszcie jest dostępna na platformie firmy Valve.

Osoby zainteresowane kupnem tytułu mają okazję zrobić to ze specjalną zniżką. Za podstawową wersję gry zapłacicie 82,47 zł. Promocja potrwa do 22 grudnia.

Assassin's Creed: Valhalla na Steamie

Jeśli zastanawiacie się, jak do tego doszło, spieszę z wyjaśnieniami. Dwa tygodnie temu oficjalnie potwierdzono, że gry Ubisoftu, takie jak Assassin's Creed: Valhalla czy Anno 1800, powrócą na Steam. Było to niejako zakończenie trwającej prawie cztery lata ekskluzywnej współpracy między Ubisoftem i Epic Games. W jej ramach gry wydane przez francuską firmę ukazywały się na PC jedynie na platformach Epic Games Store i Ubisoft Connect.

AC: Valhalla jest dostępne na Steamie w czterech różnych wersjach:

  1. standardowej, zawierającej jedynie podstawową wersję gry;
  2. Deluxe Edition dodającej Pakiet Ultimate, czyli zestaw bonusowego wyposażenia;
  3. Ragnarok Edition zawierającej również rozszerzenie Świt Ragnaroku;
  4. Complete Edition, w której znajdziemy całą zawartość dodaną do gry – w tym Pakiet Ultimate, dodatek Świt Ragnaroku oraz przepustkę sezonową z rozszerzeniami Gniew druidów i Oblężenie Paryża.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy pozostałe produkcje Ubisoftu zawitają na Steam. Pozostaje nam więc oczekiwanie na oficjalny komunikat firmy.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej