Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo

W ten weekend (od 15 do 19 grudnia) będzie można grać w Assassin’s Creed: Valhallę za darmo. Rusza również wydarzenie, podczas którego można odblokować specjalne przedmioty w grze.

Zuzanna Domeradzka

Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo, źródło grafiki: Ubisoft.
Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo Źródło: Ubisoft.

Ubisoft przyszykował miłą niespodziankę dla fanów Assassin’s Creed: Valhalli. Od czwartku do poniedziałku (15-19 grudnia) trwać będzie darmowy weekend tego tytułu na wszystkich platformach. Już teraz zainteresowani mogą pobierać grę na swoje dyski. Może to być też świetna okazja do kontynuowania wikińskiej przygody dla osób, które rozpoczęły ją np. podczas zorganizowanego we wrześniu bezpłatnego miesiąca z usługą Ubisoft Plus.

Jeśli zaś macie Valhallę zakupioną i taka oferta nie zrobiła na Was wrażenia, być może zadowolicie się nadchodzącym programem poleceń. To wydarzenie rozpocznie się jutro, a zakończy 9 grudnia 2023 roku. Polega ono na zapraszaniu znajomych do gry. Za każdą osobę, która zaakceptuje Wasze zaproszenie i spędzi w Valhalli przynajmniej dwie godziny, otrzymacie specjalne nagrody. Oto przedmioty, które można dostać:

  1. skórka czarnego kruka dla Synina – za zaproszenie jednego znajomego;
  2. skórka mistycznego renifera dla wierzchowca – za zaproszenie trojga znajomych;
  3. miecz i tarcza z zestawu Jormungandr – za zaproszenie sześciorga znajomych;
  4. pancerz Golden Blue – za zaproszenie dziesiątki znajomych.
Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo - ilustracja #1
Źródło: ubisoft.com.

Ponadto każda zaproszona osoba, która rzeczywiście spędzi dwie godziny w Valhalli, otrzyma skórkę Taranis (renifer). Jeśli spełnicie warunki, powyższe nagrody powinny pojawić się w ekwipunku Waszej postaci w ciągu 24 godzin. Otrzymacie również e-mail przypominający o otrzymanych przedmiotach.

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla – to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin's Creed Valhalla – poradnik do gry
  3. Assassin's Creed Valhalla – oficjalna strona gry
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 10 listopada 2020

Informacje o Grze
7.2

GRYOnline

6.8

Gracze

7.0

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

4

Zuzanna Domeradzka

Autor: Zuzanna Domeradzka

Introwertyczka od urodzenia, która grami wideo interesuje się praktycznie od zawsze. Do Gry-Online.pl dołączyła w 2022 roku, pisząc najpierw w newsroomie growym – później zaczęła pomagać przy poradnikach. Jest entuzjastką FPS-ów i RPG-ów oraz wielką fanką serii Dragon Age, Five Nights at Freddy’s i Assassin’s Creed. Lubi również oglądać filmy, najchętniej wraca do Gwiezdnych wojen i Piratów z Karaibów. Wolny czas stara się spędzać aktywnie, jeżdżąc na rowerze lub deskorolce (ewentualnie platynując kolejne części cyklu Just Dance).

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2022-12-14
08:27

DrPerun Legionista

A kto tego nie skończył jeszcze? Super pomysł sponsorowane artykuły.??????

Komentarz: DrPerun
2022-12-14
08:38

uberg Konsul

uberg

Gram od roku i nie mogę skończyć. Poprzednie części pochłonąłem jak pieczeń z dzika, a tutaj jakoś nie chce mi się do niej wracać.

Komentarz: uberg
2022-12-14
11:34

Father Nathan Konsul

Zainstaluję, żeby odpalić benchmark i zobaczyć, jak jest z płynnością na i5-12600KF+ GTX 1080.

Komentarz: Father Nathan
2022-12-14
12:55

Hagetaka Generał

Hagetaka

Nawet za darmo nie chcę xD

Komentarz: Hagetaka
2022-12-14
23:52

str Konsul

str

To fajnie bo akurat mam do ogrania Assassin's Creed Valhalla: The Last Chapter czyli zwiencze fabuły wikingow i miałem niedługo aktywowac ubisoft+

Komentarz: str

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl