Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2022, 22:06

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo

W ten weekend (od 15 do 19 grudnia) będzie można grać w Assassin’s Creed: Valhallę za darmo. Rusza również wydarzenie, podczas którego można odblokować specjalne przedmioty w grze.

Źródło fot. Ubisoft
i

Ubisoft przyszykował miłą niespodziankę dla fanów Assassin’s Creed: Valhalli. Od czwartku do poniedziałku (15-19 grudnia) trwać będzie darmowy weekend tego tytułu na wszystkich platformach. Już teraz zainteresowani mogą pobierać grę na swoje dyski. Może to być też świetna okazja do kontynuowania wikińskiej przygody dla osób, które rozpoczęły ją np. podczas zorganizowanego we wrześniu bezpłatnego miesiąca z usługą Ubisoft Plus.

Jeśli zaś macie Valhallę zakupioną i taka oferta nie zrobiła na Was wrażenia, być może zadowolicie się nadchodzącym programem poleceń. To wydarzenie rozpocznie się jutro, a zakończy 9 grudnia 2023 roku. Polega ono na zapraszaniu znajomych do gry. Za każdą osobę, która zaakceptuje Wasze zaproszenie i spędzi w Valhalli przynajmniej dwie godziny, otrzymacie specjalne nagrody. Oto przedmioty, które można dostać:

  1. skórka czarnego kruka dla Synina – za zaproszenie jednego znajomego;
  2. skórka mistycznego renifera dla wierzchowca – za zaproszenie trojga znajomych;
  3. miecz i tarcza z zestawu Jormungandr – za zaproszenie sześciorga znajomych;
  4. pancerz Golden Blue – za zaproszenie dziesiątki znajomych.
Nie masz planów na weekend? Pograj w AC Valhalla za darmo - ilustracja #1
Źródło: ubisoft.com.

Ponadto każda zaproszona osoba, która rzeczywiście spędzi dwie godziny w Valhalli, otrzyma skórkę Taranis (renifer). Jeśli spełnicie warunki, powyższe nagrody powinny pojawić się w ekwipunku Waszej postaci w ciągu 24 godzin. Otrzymacie również e-mail przypominający o otrzymanych przedmiotach.

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla – to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin's Creed Valhalla – poradnik do gry
  3. Assassin's Creed Valhalla – oficjalna strona gry