Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2022, 21:20

Assassin's Creed Valhalla wkrótce otrzyma zbrojownię. Zobacz teaser

Do Assassin’s Creed: Valhalla wkrótce zawita nowy budynek – zbrojownia. Wprowadzi on bardzo praktyczną funkcję znaną z AC: Odyssey. Niewykluczone, że Ubisoft szykuje również jakąś większą niespodziankę dla fanów.

Świeże jeszcze rozszerzenie Świt Ragnaroku dodało do Assassin’s Creed: Valhalla kolejne dziesiątki elementów ekwipunku i uzbrojenia. Aby gracze mogli bez trudu zachować porządek w swoim wyposażeniu, Ubisoft zamierza na dniach wprowadzić do gry nowy budynek – zbrojownię, o której pisaliśmy ponad cztery tygodnie temu.

Omawianą strukturę, przeznaczoną do wzniesienia w wiosce Eivor(a), możecie zobaczyć na powyższym filmiku. Jej rola ma być w sumie ograniczona do tego, co wprowadzono do AC: Odyssey wraz z dodatkiem Los Atlantydy – czyli możliwości odblokowania do pięciu gniazd na pełne „buildy” postaci. Po ich wykupieniu będzie można do nich przypisać wybrane wyposażenie oraz umiejętności, a następnie przełączać się pomiędzy nimi z poziomu menu w dowolnym momencie zabawy. Różnica między Odyssey a Valhallą ma polegać na tym, że w tej ostatniej „buildy” będą zwizualizowane w postaci manekinów w zbrojowni.

Assassins Creed Valhalla wkrótce otrzyma zbrojownię. Zobacz teaser - ilustracja #1
W AC: Odyssey były tylko gniazda w menu. W Valhalli dostaniemy specjalny budynek.

Nie wiemy, kiedy dokładnie budynek zostanie wprowadzony do gry – pewne jest jedynie to, że stanie się to w maju. Ponadto wszystko wskazuje na to, iż Ubisoft ma w planach więcej niespodzianek dla graczy AC: Valhalla. „Zbliża się coś interesującego” – informuje powyższy tweet. Pokusicie się, by zgadnąć co?

Czy Świt Ragnaroku się udał? Czy rzeczywiście jest najbardziej ambitnym DLC do AC: Valhalla? Dowiecie się tego z artykułu Julii Dragović (uwaga na spoiler w tytule):