Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2022, 20:49

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Forgotten Saga będzie kolejną dużą nowością w Assassin's Creed Valhalla

Dzisiaj rozpoczynają się obchody 15. urodzin serii Assassin's Creed. Z tej okazji zaprezentowano, jaka darmowa zawartość zawita do gry Assassin's Creed Valhalla jeszcze w tym roku. Na wyróżnienie zasługuje tryb Forgotten Saga.

Ubisoft rozpoczął dziś AC15 – trwające kilka miesięcy obchody 15. urodzin cyklu Assassin's Creed. Z tej okazji od 16 do 20 czerwca możemy za darmo grać w Assassin's Creed Origins. Co więcej, poinformowano, jaką darmową zawartość otrzyma jeszcze Assassin's Creed: Valhalla w swoim drugim roku wsparcia po premierze. Z kolei nowa odsłona serii powinna zostać ujawniona podczas prezentacji zapowiedzianej na wrzesień.

Źródło: YouTube.

Co nowego w Valhalli?

Festiwal Ostary, Pakiet Mistrzowski 2 i ulepszenie zbrojowni w Ravensthorpe są już dostępne w Assassin's Creed: Valhalla.

  1. Jeszcze w tym tygodniu do gry zawitają zaś tatuaże inspirowane Assassin's Creed Origins i pakiety morskie.
  2. Jesienią splądrujemy nowe grobowce, które zakończą historię Grobowców Poległych.
  3. Zapomniana Saga (The Forgotten Saga) będzie zaś trybem wzorowanym na gatunku roguelite i pozwoli zagłębić się w Niflheim po wydarzeniach z dodatku Świt Ragnaröku. Powinna zostać dodana do gry tego lata.
  4. Pod koniec roku zostanie wydany ostatni rozdział historii Eivora (najpewniej w formie nowych misji fabularnych).
  5. Powyższa zawartość ma być darmowa dla wszystkich posiadaczy gry.

Discovery Tour: Viking Age i nagrody

Discovery Tour: Viking Age jest już dostępne od jakiegoś czasu dla PC-towców jako samodzielna pozycja, a dziś zostało oddane w ręce użytkowników konsol PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Posiadacze Valhalli mogą zagrać w tenże tryb edukacyjny za darmo.

W ramach obchodów urodzin serii w każdy czwartek o godzinie 19:00 polskiego czasu Ubisoft ma prezentować inną odsłonę Assassin's Creed na swoim oficjalnym kanale na Twitchu. W trakcie transmisji będzie można zgarnąć unikatowe nagrody.

Zagraj w AC Origins dzięki subskrypcji Game Pass – kupisz ją tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry
  3. Assassin's Creed Valhalla – strona oficjalna