Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Baldur's Gate III

Baldur's Gate 3 - fan wysadził wszystkie beczki w grze

Adrian Werner, wczoraj, 12:05

Pomysłowy fan stworzył z obiektów w Baldur’s Gate 3 wielką bombę, która po odpaleniu sprowadziła na kolana grę oraz jego peceta.

Pies w Baldur’s Gate 3 pogłaskany 400 tys. razy. 98% graczy romansuje z NPC

Aquma, wczoraj, 11:38

Najnowsza notka z serii Community Update przedstawia kolejne statystyki związane z wczesnym dostępem Baldur’s Gate 3. Okazuje się, że pies, którego możemy znaleźć w grze, został pogłaskany już 400 tys. razy. Bardzo dużą popularnością cieszą się też wątki romansowe.

Mod wprowadza rasy z The Elder Scrolls do Baldur's Gate 3

Adrian Werner, 27 października 2020, 11:21

W sieci pojawił się ciekawy mod Adventurer's Guide to Tamriel. Wprowadza on do gry Baldur’s Gate 3 rasy znane z cyklu The Elder Scrolls.

Baldur’s Gate 3 zbyt podobne do Divinity - oto co krytykują gracze

Aquma, 20 października 2020, 15:34

Część graczy, którzy zakupili Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie, narzeka na niektóre pomysły deweloperów. Z największą krytyką spotykają się zapożyczenia z cyklu Divinity oraz zmiany w mechanice piątej edycji D&D.

Pierwsze mody do Baldur's Gate 3 - ukryta zawartość i zmiany mechaniki

Aquma, 20 października 2020, 08:51

Choć Baldur’s Gate III zadebiutowało we wczesnym dostępie niecałe dwa tygodnie temu, kreatywni modderzy zdążyli już opracować szereg ciekawych modyfikacji do gry Larian Studios.

Early Access Baldur's Gate 3 ukończony w siedem minut

Vergil, 16 października 2020, 10:28

Wydawać by się mogło, że Baldur’s Gate III będzie stanowić nie lada wyzwanie dla speedrunnerów. Jak się jednak okazuje, wersję gry, która trafiła do Wczesnego dostępu na Steamie, można ukończyć już w nieco ponad siedem minut.

Mapa śmierci Baldur's Gate 3 - w tych miejscach postacie padają jak muchy

AlexB, 14 października 2020, 15:54

Przedstawiciele studia Larian opublikowali nowy wpis, w którym dość luźno podsumowują pierwszy tydzień od premiery w ramach wczesnego dostępu gry Baldur's Gate III. Znalazła się w nim między innymi mapa pokazująca miejsca, w których najczęściej dochodziło do śmierci postaci.

Early Access Baldur's Gate 3 z milionem sprzedanych egzemplarzy

aadamus, 13 października 2020, 11:09

Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie sprzedaje się bardzo dobrze. Na platformie Steam najnowsza produkcja studia Larian w tydzień od premiery znalazła się w rękach ponad miliona osób.

Twórcy Baldur's Gate 3 zawiedzeni brakiem kreatywności graczy

Frozen, 10 października 2020, 12:38

Ekipa Larian Studios wygenerowała, na podstawie danych zebranych podczas wczesnego dostępu, obraz typowego bohatera tworzonego przez graczy w Baldur's Gate III. Wyniki eksperymentu zawiodły oczekiwania zespołu.

Baldur's Gate 3 we wczesnym dostępie sprzedaje się rewelacyjnie

Froozyy, 7 października 2020, 17:17

Prezes studia Larian - Swen Vincke - poinformował, że wczesny dostęp Baldur's Gate III okazał się sporym sukcesem, a produkcja sprzedaje się rewelacyjnie.

Baldur’s Gate 3 - odbiór gry i pierwsze 23 minuty na filmie

Aquma, 7 października 2020, 10:37

Na platformie Steam pojawiło się sporo recenzji graczy, którzy zdecydowali się na zakup Baldur’s Gate III we wczesnym dostępie. Opinie są na ogół pozytywne, a sam tytuł cieszy się sporą popularnością na platformie Valve. Mamy też film prezentujący ponad dwadzieścia minut gameplaya z samego początku gry.

Premiera Baldur’s Gate 3. Zamieszanie z wymaganiami sprzętowymi

Adrian Werner, 6 października 2020, 09:50

Dzisiaj we wczesnym dostępie zadebiutuje gra Baldur’s Gate 3. Wiemy już dokładnie, o której godzinie to nastąpi. Spore zamieszanie wynikło za to ze zmiany wymagań sprzętowych pod względem wymaganego miejsca na dysku.

Baldur's Gate 3 - zobacz mapę świata gry z Early Access

Entelarmer, 5 października 2020, 15:15

Baldur's Gate III zadebiutuje jutro w ramach wczesnego dostępu. Tymczasem możecie sprawdzić, jak wygląda póki co świat tej produkcji na mapie w grze.

Baldur’s Gate 3 - poznaliśmy rasy i klasy obecne we wczesnym dostępie

Froozyy, 2 października 2020, 19:22

Deweloperzy ze studia Larian przedstawili dzisiaj rasy oraz klasy, które będą dostępne w Baldur’s Gate III w ramach wczesnego dostępu. Przy okazji ujawniono także możliwości modyfikacji wyglądu naszych bohaterów.

Konflikty i seks w Baldur's Gate 3 - jak będą wyglądać relacje w grze

AlexB, 24 września 2020, 14:15

Studio Larian wypuściło kolejny dziennik deweloperski dotyczący produkcji Baldur's Gate 3. Tym razem skupia się on na relacjach, romansach i innych kwestiach interpersonalnych, jakie pojawią się w grze.

Baldur's Gate 3 zalicza opóźnienie we wczesnym dostępie

Entelarmer, 23 września 2020, 18:06

Baldur's Gate III nie trafi do wczesnego dostępu w tym miesiącu. Zespół Larian Studios poinformował o opóźnieniach w pracach nad grą, które wymusiły przesunięcie premiery tej wyczekiwanej produkcji.

Baldur’s Gate 3 będzie miało specjalną funkcję dla streamerów

Aquma, 11 września 2020, 10:44

W Baldur’s Gate 3 pojawi się specjalna funkcja dla streamerów, pozwalająca osobom oglądającym rozgrywkę głosować na kwestie dialogowe i sugerować grającemu, jaką powinien podjąć decyzję. Deweloperzy pochwalili się też stopniem skomplikowania dialogów oraz scen przerywnikowych w swojej najnowszej produkcji.

Baldur's Gate 3 – znamy cenę early access

Vergil, 3 września 2020, 15:03

Do premiery gry Baldur’s Gate III we Wczesnym dostępie pozostał niecały miesiąc. Najwyższa więc pora, by zespół Larian Studios ujawnił, ile przyjdzie nam za nią zapłacić.

Early Access Baldur's Gate 3 – oto możliwe klasy i specjalizacje

Aquma, 27 sierpnia 2020, 11:18

Baldur’s Gate III trafi do Early Access pod koniec września tego roku i mamy już sporo informacji na temat zawartości, która zostanie udostępniona w tej wersji gry. Przyjrzyjmy się klasom i specjalizacjom, którymi najprawdopodobniej będziemy mogli zagrać we wczesnym dostępie.

Baldur’s Gate 3 - długość i rozmiary wersji Early Access

Adrian Werner, 26 sierpnia 2020, 10:40

Studio Larian zdradziło, czego możemy się spodziewać po wersji Baldur’s Gate 3, która zadebiutuje we wczesnym dostępie. Omówiono długość kampanii oraz porównano zawartość gry z Divinity: Original Sin 2.

Baldur’s Gate 3 z datą wczesnego dostępu

Karol Laska , 18 sierpnia 2020, 21:03

Larian Studios ogłosiło nową datę premiery wczesnego dostępu do gry Baldur’s Gate 3. Tytuł będzie można przetestować na Steamie.

Baldur’s Gate 3 – wymagania sprzętowe gry na PC

Karol Laska , 18 sierpnia 2020, 20:27

Znane są już nam wymagania sprzętowe gry Baldur’s Gate 3 na PC, będącej kontynuacją kultowej serii izometrycznych RPG-ów, która ukaże się już niedługo w programie wczesnego dostępu.

Dziś dowiemy się, kiedy nastąpi premiera Baldur's Gate 3

Adrian Werner, 18 sierpnia 2020, 09:51

Na dzisiejszy wieczór studio Larian zaplanowało pokaz Baldur’s Gate 3, podczas którego obejrzymy świeży gameplay i poznamy datę premiery gry we wczesnym dostępie.

Baldur’s Gate 3 – premiera we wczesnym dostępie przesunięta

Ender, 4 sierpnia 2020, 19:26

Studio Larian potwierdziło, że przesunęło datę premiery Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie, która miała nastąpić w sierpniu. Nowy termin debiutu gry zostanie przedstawiony w drugiej połowie miesiąca.

Wczesny dostęp Baldur’s Gate 3 – Larian ostrzega i podgrzewa atmosferę

Aquma, 3 sierpnia 2020, 12:47

Deweloper z firmy Larian Studios – Michael Douse – ostrzegł graczy przed dokonywaniem obecnie zakupów przedpremierowych Baldur’s Gate III. Firma nie nawiązała jeszcze współpracy z żadnymi dystrybutorami ani innymi partnerami. Niedługo powinniśmy otrzymać informacje na temat daty premiery gry we wczesnym dostępie.